Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Кольорова, 6 Жовтень 2009.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Не знаю чиї діти як. але мій малий чудово реагує на чужих людей, дякую всім хто мене виручав цього літа коли Ромік влаштовував концерти. А люди різні бувають- хтось питав чи то моя дитина. що так верещить-а я вже не знаю.що робити щоб він замовк.А хтось підходив до Роміка. сказав пару слів ні про що і Рома чемна дитина на якийсь час)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не підходжу ніколи, коли чужі діти верещать. І взагалі роблю вигляд, що нічого не відбувається. якщо мої діти питають чого інші верещать, то кажу що таке буває, і шо нічого страшного, і що вони самі теж так роблять (а вони роблять).

    Коли мої діти верещать, я теж не хочу нічиєї участі.

    Як мої діти в такі моменти реагують на доброзичливих чужих дорослих я не перевіряла.

    Недоброзичливі мені не траплялися. Ну або в них хороший інстинкт самозбереження.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    або вони не верещать настільки, щоб підходили чужі і питали, що трапилось))) знаєте, в кожного свій рівень сприйняття вереску) перевірено))
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ниття. Нині при святі захистіть дитину, щоб я його не забила:girl_crazy:, бо не можу того витримати . Взяв собі Влад за моду прийти на майданчик і страждати (ревіти картинно, вити) з будь якого приводу: бо всі діти мають бульки, а він ні, бо він хотів мячиком гратися, бо він хотів з дівчинкою гуляти, а вона вже йде додому... і зрозумів, що діти на таке "ведуться" - він "постраждає" і йому в е бігом віддадуть, зроблять і т.д. Я не можу на таке спокійно реагувати, в мене "клямка падає" , але все ж - розкажіть про якийсь алгоритм реагування на "нитіків"
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та нема ніякого алгоритму - хай ниє. Хто ведеться - це його проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та мене совість мучить, що моя дитина "облапошує" інших, видурює в них для себе іграшки чи привілеї, а я не реагую.
    Ну і від самої картинки мене аж колотить і "рахувати ворон" капець як складно :sad: Істерики не зачіпають ні грама, а ниття - то мій "мозоль"...
     
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, що робила я? Брала за руку, обіймала, і починала монотонно говорити, про все підряд, що приходило в той момент. Допомагало, але то має бути бажання і настрій можливо, у Вас, а в мене деколи буває, що хочеться помовчати, і з того всього виходить: в дитини істерика, в мами нерви і т.д. то все минеться, неможливо осягнути неосяжне))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Інші діти мають батьків, які можуть допомогти їм не облапошуватись. Якби він їх бив, чи обзивав, чи дражнив, то я розумію. А ти зараз береш не свою відповідальність. Тобі що своєї мало?
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, в мого малого якась фобія чи що. От до прикладу, я не маю права взяти якусь іграшку в руку " бо вона стане тепла" якщо взяла, то зразу плач і " чого вона тепла" якщо бавиться з дітьми, таких проблем не виникає. Зараз взагалі "новий рівень" він мені не дасть руку, бо вона буде тепла. Хоч то не завжди так, часом нормально, коли лягаємо спати просить обняти і полежати з ним. Дівчата, що це? Треба кудись іти чи переросте?
     
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А давно? Може спека так впливає? Я зараз чоловіка прошу не торкатися мене руками)
     
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А що поганого, якщо іграшка чи рука буде тепла Ви питали? Ну як вже десь потеплішає, то в чому буде проблема?
    Я б може перевела розмову у пізнавальне русло. А ти знаєш, чому тіло людини тепле? А чому саме 36,6? А що означає, коли руки холодні бувають в людини (не в тему смерті, а що тоді проблеми з кровообігом і тд). А які тварини тепло і холоднокровні є і чому так? Перед тим сама б проштудірувала, щоб бути в темі. Якось той страх йому розтлумачити, що це не страшно, а нормально у природі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та вже більше року.
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2019 ---
    @Arapeta та не може пояснити. Я розказую, звичайно, але щось поки мало діє. От часом візьму щось, він в крик, а в мене рука холодна. Він в крик, а я йому кажу, що руки холодні, пробує і відразу заспокоюється. І то не завжди так, часом нормально бавимося і не звертає увагу, що хтось там щось нагрів, а часом капці. Малому чотири з половиною.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не знаю чи сюди, не знайшла відповідної теми. За останні три дні мала (1.10) двічі «заходилась» у плачі до синеви і до втрати свідомості(?). Двічі коли впала. Якщо першого разу ми списали це на страх, бо падала на сходах, але не вдарилась. То другий раз мене м’яко кажучи розгубив. Бігла і впала на кухні, ну вдарилась трохи, але не аж так критично. В нас бували такі випадки, але це було ну дуже рідко. Хлопці теж так робили, але якщо зі старшим я дуууже хвилювалась, то з меншим засікла, що намагається маніпулювати. Почала виходити з кімнати і його попускало. А зараз з донею інакше якось. Коли істерить, то такого не робить. Поки що. Але й не сильно вдарилась, то чому ж? І що робити у таких от випадках? Я дуже панікуюча. Дую в обличчя, трясу, кличу на імя, мочу обличчя водою. Що ще? Як можна привести до тями? Після тої синеви ніби мліє, якось ніби засинає на пару секунд, я її далі водою. Потім може бути бліда. Колись читала, що може бракувати кальцію і вітаміну Д. Може ще хтось щось підкаже.
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, то трохи страшно,в мене середня мала перший раз так знайшлася в 10 міс, а потім, могла зімліти в церкві, автобусі, зранку, коли вставала з ліжка. Явних проблем зі здоров'ям немає, робили обстеження(голову, серце, і ТД) все в межах норми. Думаю, то така схильність організму. Що робити: зимна вода, нахиляти вниз, нашатир. Для заспокоєння, звернутися до лікаря))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не трясіть і не лийте водою. Покладіть в горизонтальне положення (можна на руках). Від того що ви дуєте в лице, дитина затримує дихання.
    Якщо це неврологічне, то ваші дії ні на що не впливають. Можете тільки забезпечити кращий кровоплин до мозку позою (горизонтально, на боці).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    в мене питання про сльози, без вимог. Оскільки наша мала плаче зі сотні причин, то незнаю за що братися найперше. Але днями з чоловіком балакали що би могли зробити і як.
    Зараз мала нарешті досить багато спілкується з іншими дітьми і часто страждає від того, що їй шось не те сказали. І відразу плаче. От молодша дитина сказала їй "ти ше маленька" і вона крізь сльози сперечається, що вже не маленька, а потім таки вся в плачі йде до мене. Було, що і старша дитина її отак дразнила і кайфувала від тих сліз, і ще далі більше дражнила.
    Сказали їй - не йди сюди, бо ти будеш плакати. І вона тут же розплакалася, бо її не беруть кудись там.
    Я не знаю чи я маю лізти в ті образливі для неї стосунки з дітьми чи хай сама якось вигрібає. 4 роки і 3 міс.
    Ми таки замахані тим плаканням і просто вже неясно шо робити. Чи ми чогось конкретного маємо її навчити , чи то загалом в сім'ї шось не так. Ну чого вона весь час плаче?!!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мого бувають такі періоди - з найменшої мухи зробить слона і сльози горохом. То таки дуже важка і напружена атмосфера, вірю. Для мене це не дуже здорово для дитини. Не знаю, як у Вашої доньки, а в мого це признак якогось емоційного неспокою - чи то перезбуджений від емоцій, чи то емоційна атмосфера вдома була якась не така, чи то розриває від невідомих незрозумілих емоцій (в нас проблема номер 1 приїзд до бабці з дідом, там просто забагато емоцій і він робиться неконтрольованим). Ще незначне таке буває на фоні голоду. О, на фоні мультиків теж. Так як воно тимчасове і короткочасне, то нічого особливо не робимо - говорити, пояснювати, заспокоювати, давати вихід емоціям, обіймати, домовлятися. Якби воно було постійно, то не знаю, що робили б. Задумалася б про емоційну атмосферу в сім'ї, можливо якусь консультацію з психологом. Ми так планували піти на казкотерапію, коли мали проблеми з нічним впісюванням, але не дійшли, бо ситуація налагодилася. До речі, або співпадіння, або таки воно подіяло - дуже скоротили перегляд мультиків. По суті виділили 2-3 мультики в обід і ніякого перегляду ввечері перед сном. Зараз вже інколи частіше дивиться (знову ж таки в бабці) і тоді теж більше нервів.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А де ви такі кончєні компанії знаходите? Вам не треба вирішувати саму ситуацію. Вам потрібна нормальна компанія, і коли ваша дитина приходить щоб ви її втішили - втіште.
    Просто будьте з нею. Вона ще дуже маленька.
    Попити валер‘янки.
     
    Останнє редагування: 6 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене малий аналогічно віку і така сама ситуація. Я то просто розумію так, що він дуже чутливий, легко спалахує. Я сама така в дитинстві була тонкосльоза і добре то пам"ятаю, тому прекрасно його розумію)) Пояснюю, заспокоюю та й все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Моїй 7 років, і то часом такий плач ніби ні з чого буває. Не часто, але є. Ну то вже дитина старша, то спочатку співчуваю і заспокоюю, проговорюю, розкладаю на "запчастини", пояснюю, що насправді та справа "виїденого яйця не варта", зрештою вона погоджується, і ніби про таке саме вже наступного разу не плаче (але може бути щось нове). То є якісь такі періоди в неї. Часом і місяць чи два все о.к., а часом тиждень ми вразливі.
    Старший 11 р. , хлопець, і то може нюні пустити в секунді, особливо, якщо вважає, що з ним повелись несправедливо. І цього треба обійняти і пожаліти (от йому я вже стараюсь донести, що якщо відчуває таку потребу (- поплакати - ) , то нехай іде додому і поплаче на самоті чи зі мною, бо хлопці вже того не сприймуть, почнуть дражнитися, і стане ще гірше.
    Але 4 роки чи чуть більше - то ще дуже маленька дитина, нервова система така, що буває треба виплакатися...
    Я вже старша цьотка, і то часом чи фільм, чи книга, чи навіть вірш в фейсбуку заставить пустити сльозу (напр, сьогодні в маршрутці так сталося, добре, що ношу окуляри, то не так видно ггг.) А в дитинстві я була ще та плакса, дуже вразлива і "обідчива", досі пам'ятаю...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4