Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Zirnycja, 11 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    в п"ятницю ми вже на роботі відсвяткували 8Березня, директори вирішили зробити це раніше, бо будуть вихідні дні і справді вразили нас подарунками,а вчора в мене був робочий день до обіду, сьогодні весь день я думаю і перебираю свій гардероб, бо їду закордон на виставку, яка я зла на себе, бо багато речей просто "тріщить"...завтра буду пакувати сумку=рюкзак в дорогу.
     
  2. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А ми сьогодні їздили на Плай кататися на лижах. Я така задоволена, бо брали мені минулого разу інструктора ( всім "чайникам" раджу ), то сьогодні я вже більш-менш каталася. Правда, без приколу не обійшлося... Стояла я біля машини, вдягала черевики. Однією рукою сперлася на машину. А чоловік мій з розгону я-я-як закрив багажник! І мені по пальцях:girl_devil:. Думала, що перелом, бо так мені скоро напух безіменний палець... Тепер маю красу темно-фіолетового кольору, але добре, що хоч рухаю ним нормально і не болить.
     
  3. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Я сьогодні весь день розслаблялась, тобто нічо не робила..:girl_tender:
    єдине, що почала дивитись 4 сезон своєї «Пліткарки»- як завжди затянуло на 10 серій:girl_wink:
    а зараз подзвонив коханий, що вже вийшов з роботи, то я йду збиратись, поїдем в ашан ще щось на завтра прикупити..вроді і не сильний празнік, але зготувати щось треба:girl_bye:
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Весь день дивилась фільми на дивані, зараз трохи англ. мову повчила...Сашуля з мужом десь на боулінг зібрались, а я таке не люблю і не вмію, тому дома :).
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А ми святкуватимемо 8 березня у Карпатах - наш татко зробив нам подарунок - вивіз на всі вихідні на лижі. Цілий день каталися, бачила Одрі та її донечку, вчора навіть спустилася з нею згори.
    Зараз пю кавку і дивлюся з вікна на таку красу
    [​IMG]
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Такий сьогодні гарний весняний день!) Несподівано мала сьогодні в гостях свою подружечку і першу дружечку на весіллі. А заодно отримала перший подарунок на 8 березня. Ходили гуляти під сонечком, а потім Ромчик заснув і ми наговорились досхочу. Дуже гарно посиділи. Зробила висновок, що мій Ромасик дуже любить гарненьких тьоть))) Ну так вміє з ними загравати:kiss3:
     
  7. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    нарешті і я добралась до комп'ютера... в п'ятницю собі вирішила, що вихідні в мене будуть днями нічогонероблення (окрім бавлення сина і писання диплому:girl_in_dreams:), а в суботу подзвонили батьки чоловіка, що до нас навідаються :). врезультаті сьогодні відпровадили одних батьків, а пообіді приїхали інші:girl_crazy:. зробила висновок, що тяжко то з двома мамами на кухні (все в мене не так стоїть, не так складається і т.п.:8:).
    завтра ми з чоловіком не святкуємо, тішу себе тим, що буду нічогонеробити :)
     
  8. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Люди, позичте хтось святкового настрою!!!!! А то шось взагалі розклеїлась.... З самого ранку син привітав відкриткою і сам зробив мені каву, сніданок. Було дуже приємно..Але потім проснулась менша дитина і почалось все те саме:крики, нерви, псіхи і т.д. Навіть у свято вони не можуть поступитися одне одному:girl_devil: Але зараз чекаю в гості куму...:girl_tender: Думаю, що життя піде на лад!:girl_wink: Будемо святкувати і робити самі собі настрій:girl_crazy::rus::girl_angel:
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Хтіла писати в жилєтку, але це ніби й вихвалялка мала б бути, тому пишу тут
    Знайшла 100 гривень на вулиці, але ніякої радості не відчуваю. Вирішили з чоловіком віддати до церкви, але як завтра десь почую що хтось загубив гроші? Що робити??? Собі залишити не можу, якось не спокійно мені
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    В мене сьогодні суцільна врочистість!!!! Окрім оміряних подарунків від найдорожчих мужчин я отрмала море задоволення від нашої сімейної прогулянки під весняним сонечком. Наробили купу знимок, насміялись. Ну дуже було гарно, так мило, по весняному. Сьогодні в планах ще невелика сімейна вечеря, бо має прийти ще сестра з чоловіком. з приводу цього купили тортик. Будемо чуть-чуть святкувати:girl_tender: А взагалі настрій чудовий. Тішимось весні!! Ще раз вітання усім жінкам!!!!!)
     
  12. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    З кумою посвяткували, подаруночок їй подарувала. Вона з чоловіком мені теж!!!:girl_claping: Супер! Гарно вечір пройшов. Навіть діти вспокоїлись і нормально себе ведуть і я маю можливість собі спокійно посидіти за компом, поки вариться супчик.:yahoo: Ще треба всіх покупати і можна сідати вчитись, бо завтра на парах можуть питати. Так що, здастуй, "проза":girl_smile:
     
  13. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Поки мій Коханий на роботі, мене охопила вишивальна муза:girl_smile:
    Я вже і подарунок вишивальний для подруги запланувала, і ще на майбутнє картинку шукаю, а так мені радісно від того:girl_claping:
    Весна....
    Все, завтра йду купувати всякі штучки-дрючки для нових вишивальних планів.

    А сьогодні ще планується романтична вечеря, во:girl_in_love:
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Свято вдалося - і повчилася, і погуляла, і подарунок отримала. І така жирнюща крапка - шоу Вікторіяс Сікрет. Юху! :girl_dance:
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Мали Піжама-День
    Вчора мали гостей, подарували Со китайський конструктор, частину деталей прийшлось викинути, бо сморід страшний. КитайГумаФоревер.
    Нині мали йти на відкриття чудесної виставки, але не мали з ким Со лишити. Не маю шансу поки відвідати хоч якийсь світський захід і перевітрити висячий в шафі гардероб (сукенку якусь...).
    Але дуже гарно відпочили-полінивились-побулисімейноразом))) що теж корисно, потрібно і не часто випадає нагода.
    Цілий день дивились (чи то просто телевізор грав) шось, ходили один поза другого в хаті (добре шо є місце), троха музику слухали, їли хто коли хотів і хто шо хотів (я таке не практикую, я не грію 10 раз зупу, бо в когось не феншуйно в тій хвилі зорі стоять) і загалом просто були ВДОМА.
    Люблю такі дні.
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    в мене все так, такий хаос, який не розуміє моя свекруха й мама, але мені так дуже добре :). В мене сьогонді теж по суті піжамний день - ходжу з куцою косичкою, яка дуже тішить мого мужа ,часто відвідую холодильник...Весь день щось жую...Сашка сьогодні натовкся, наскакався ,швидко заснув....Від імені мужа куплю собі потім маску і бальзам Нумеро, думаю, де то розполовинити/розчетвертити і з ким то поділитись, бо по літрі кожного добра мені забагато...
     
  17. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Сама врочистість... і всі отримані сьогодні подаруночки не до порівняння з тим, що відбувається зараз- МІЙ ЧОЛОВІК РОБИТЬ МЕНІ ВЛАСНОРУЧ ВІДКРИТОЧКУ!!!
    ... зранку привітав подаруночком. а я з просоння: - а відкритка ДЕ? :girl_cray:...
    на що він: - НЕМАЄ. АЛЕ БУДЕ....повернемось додому. ввечері тобі САМ зроблю!!! :girl_crazy:
    я хвацько підмітила: - ловлю на слові ???

    .... за язик ЙОГО ніхто не тягнув:shy::shy::shy: .... ото повернулись з подорожі... повечеряли... я поки розпакувала валізи... його немає... я дивлюсь. а той як школяр- МАЛЮЮТЬ :girl_wink:
    ..... Я ЧЕКАЮ!!!!!
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

     
  19. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    якщо не інтимна- то так =)
    зісканую !!!
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    сьогоднійшній день пройшов під "зіркою" електронного дартсу.[​IMG]
    муж купив в офіс (вже вирішили залишити собі:girl_claping:), ми цілий день ним бавимось і вдома і вгості з собою тащили.:girl_dance: Щоправда не все так весело,вранці забираючи пакунок з доставки муж "поцьомав" чужу машинку...дорога забавка вийшла:connie_pull-pigtail
     
Статус теми:
Закрита.