як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Galyna555, 13 Лютий 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Привіт дівчата, а під час вагітності можна якось підготовлювати себе до ГВ? Під час першої вагітності нічого не робила (незнала тай ніхто не підсказав) і були проблеми, словом довше 2 міс не годувала. Може ви щось підскажете,,,!!!:)

    **************************************************************************
    Що треба знати - Правила успішного грудного вигодовування.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ну я таки без пурелану не обійшлась би і то було дууууже доречно його вже мати в сумці.. То не є така непотрібна мазь, потім можна і лікті змащувати сухі, і губи провітрені, та що завгодно.. Я мастила ним нон стоп в пологовому, бо капець які були соски чутливі і пурелан мені зволожував їх і то було хоч якесь спасіння. Я не знаю і чому була причина, ніби прикладалась правильно, трохи було важко, по пять разів щоразу прикладалаись, відповідно кожного разу соски боліли жахливо, але жодної тріщини не було
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. readytogo

    readytogo Well-Known Member

    Для дівчат, що ще не народили, але готуються, хочу написати один сюжет із свого життя.
     
    • Подобається Подобається x 28
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. Raven

    Raven Мама малятка

     
    • Подобається Подобається x 3
  5. zkate

    zkate Well-Known Member

    Тепер ніхто не хоче напрягатись!!! То дуже прикро... а от шукати консультантів з ГВ - то вже якась пропаганда, всюди їх радять, мене це вже підхарює, Бог і Матінка Природа створила досить простий процес, в якому не передбачалось місце для КОНСУЛЬТАНТА. в мене склалось враження, що це самі консультанти себе рекламують... ну дуже їх багато

    в загальному я не проти них, і не заперечую, що й можливо сама буду до них звертатися... просто не треба розказувати що медперсонал пологового не зобов"язаний допомогти (хоча б проконсультувати, чи розказати маленьку лекцію) і вже молодій мамі легше і приємніше, і спогади хороші!!!
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Просто маленька лекція вам не допоможе у справді критичній ситуації, а такі ситуації, тією чи іншою мірою, трапляються з більшістю жінок. Тому роль медперсоналу тут не така вже й значна, як на мене, основний мінус в наших реаліях - це те, що жінка змушена боротися, і годувати "всупереч", медперсонал мав би бути просто "за". Але він не забезпечить жінці і її дитині гв, без її ж переконання, бажання і знань, які би золоті консультації не надавав.
    А стосовно консультантів - наші мами і бабусі, в більшості своїй, не мають, на жаль, позитивного досвіду, тому нам немає у кого вчитись, тож цю функцію виконують консультанти. Просто занадто вже те, що було дано природою, перекрутили, тому це вміння потребує відновлення.
    Взагалі, якщо ви самі добре проінформовані, багато читали на тему, то маєте дуже високі шанси самі налагодити успішне гв.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    для цього теж місця не передбачалось
    , але так є. Тому, на противагу цьому є консультанти, які і в критичних ситуаціях допоможуть і морально підтримають. Мало хто, народжуючи першу дитинку завжди впевнений на 100% в тому, що робить. А коли є хоч найменша доля сумніву, то дуже важливо хто і з якою порадою буде в той час поруч
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. zkate

    zkate Well-Known Member

    я передивилась купу відео, читала, але розумію що це все не гарантія того, що з першого разу все вийде... може Ви ще щось порадити підчитати чи піддивитись:)
    --- дописи об"єднано, 17 Листопад 2015 ---
    чесно, не можу зараз адекватно оцінити, а сперичатися не хочу... оціню, коли вже буду мати досвід, можливо я теж не обійдуся без допомоги консультанта
     
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Вам сюди Харчування малюків
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. zkate

    zkate Well-Known Member

  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    На все решта "по ходу" часу не буде. Повірте :)
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    @zkate
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Karabinchik

    Karabinchik Active Member

    З особистого досвіду по дискусії-вагітною читала, готувалась, на медперсонал не надіялась. І от в критичній ситуації медперсонал нашкодив, і якби не консультант то не знаю чи зараз малюк ще їв молочко,чи вже суміш. І тепер з консультантом постійно на зв'язку вже по іншій проблемі. Так що можна хоч сто раз прочитати, але основне все ж практика!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Дівчата! Допоможіть розібратись! З прочитаного зрозуміла, що груди міняють що 2 години. Тобто впродовж 2 годин даємо одну грудь, можна з інтервалами, правильно? А як щодо перших годин, днів після пологів, коли ще лиш молозиво, теж так само що 2 год. міняти?
     
  16. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Наскільки я читала книги по ГВ, то лактації сприяє часте прикладання до грудей і часта зміна їх в процесі годування
     
  17. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Часте прикладання- згідна, а часта зміна сумніваюсь...
     
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Це приблизні інтервали. Інколи треба змінити і за годину, а буває через 3-4. Після пологів так само, якщо, наприклад, намічаються тріщини, то я давала ту грудь рідше, а іншу частіше, потім вирівнювала. Тут важливо слухати свою інтуіцію, і не намагатися втиснутися в норми
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Я тільки пишу те що прочитала в книжці, сама ще не маю практики тому сперечатися не стану [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    В перші дні розпочинаємо годування тією ж груддю, що закінчили попереднє. Хвилин десять дитина поїсть (орієнтовно), груди міняємо. Так мене вчив консультант з лече ліги в лікарні, де я народжувала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    @Skaliaria нам з сусідкою по палаті консультант з ГВ в пологовому радила в перші день-два щодесять хвилин змінювати груди, щоб дитинка не дуже натерла соски з непривички. Я так і робила і, тьфу-тьфу, тріщин не було (ще користувалась Пуреланом після кожної зміни груді). Пекло трохи, відчувала дискомфорт, але звиклось :) В мене малий постійно смоктав, коли був поруч зі мною цілий день, практично не спав (читала, що в перші дні немовлята сплять довго і майже весь час і їх треба було будити, що дати груди, а мій Артем завжди тримав цицю в роті). Вже коли прибуло молоко на 4-ий день, то трохи спав (сусідки по палаті донечка практично завжди спала, але там і вночі і вдень годували сумішшю). Я дуже часто змінювала груди: перші дні кожних 10-15 хв., на третій-четвертий день кожних 20-25 хв.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
Статус теми:
Закрита.