Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Я те і мала на увазі, що до ЕКЗ (покищо) показань нема. Але я так просто собі на перід думаю, якщо інсемінація не дасть результату. Що робити далі....
     
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    НМСД, екз - то не просто. Якщо ще вагаєтесь, то це добре. Значить, є сили боротися далі ще без екз (навіть, якщо так не здається). Якщо справа не в грошах, звісно, бо екз - ще та розкіш.
    --- дописи об"єднано, 23 Вересень 2017 ---
    до екз є показанням 5 безрезультатних стимуляцій. (якщо, наприклад, все в нормі і це не чоловічий фактор). Насправді, навіть при своїй О вам могли запропонувати мінімальну стимуляцію. Бо О може бути, але яка там якість яйцеклітин - невідомо.
     
  4. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Ну власне я теж роздумую, труби прохідні, був незначний сактосальпінкс, але перешкоди не становить, овуляція відбувається, спермограму покращили. Здавали посткоїтальний тест- сумнівний, але вже потім інші лікарі казали що цей тест тепер не призначають і користі він ніякої не приносить. А стимуляцію таки запропонували- летромарою., як сказала лікарка, щоб підвищити шанси.
     
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а як довго вже плануєте?
     
  6. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    2,5 роки але з них віднімаю рік тому що був поліп незнати скільки часу, а від діагностування його і до видалення пройшло ще пів року, і після операція я пила протизаплідні. І зараз ще десь пів року на покращення спермограми, моєї флори і тд.
     
  7. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Ось її графік в генетичному, але не знаю чи вона ще там працює, бо в них недавно відкрився ще один приватний кабінет " Ехомед" і вона там теж приймає, тому не знаю точно.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Красівська не робить АФС, вона мені це особисто казала. Я робила в Унілабі. У мене виявлено. Але перездам бо до АФС жорсткі вимоги: ніяких гормонів за місяць до аналізу, ніяких стресів і здається двічі протягом 8-12 тижнів

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчата, в Генетичному центрі роблять АФС? Може ви знаєте де його роблять добре?

    Особисто я по-новому призначила собі і чоловіку аналізи, які вважаю потрібні для подальшої боротьби. З тим пакетом прийду до Михайлишин. Ці всі стукання в глухі двері потроху набридають. Задумуюсь з Нового року по кріо в природному циклі +Піксі. Бо більше нема що здавати і все впусту

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Ви нагадали мені те, що кілька років тому читала,що роблять лише закордоном: міні стимуляція, пару яйцеклітин, а тоді , обов'язково, кріо в природному циклі. Напевно, я так розумію, тоді високі шанси.
    А в нас чомусь таке широко не практикували. А як тепер? Чи то хтось з лікарів запропонував вам чи ви десь вичитали?
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Як казав нам на консультації андролог, я не маю про що вас консультувати, бо ви вивчили всю репродуктологію)))) Прийшлося. Щоб лікарі лапшу не вішали.
    Про кріо перечитала масу літератури, форумів. Підняла цю тему з Михайлишин, вчора 40 хвилин говорили по тел про це. Каже, я у Вас бачу себе, яка хотіла все спробувати. Каже, що природнє закордоном вже не практикують бо зловити дозрілий фолікул важко. Пік ЛГ зазвичай припадає на ніч і часто стається так, що погана яйцеклітина, нема фолікула. А він просто був ще не готовий до овуляції. Тому чекаємо М і експериментуємо по моєму плану)) Але спершу зовсім інше пробуємо. Михайлишин готова взяти участь у всьому))))

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Може кому буде цікаво, мені призначила ЛО нові препарати. Уколи в живіт для омолодження яйцеклітини, за одне і для організму добре. І коензим Q10 таблетки, які теж живлять яйцеклітини вітамінами. Діюча речовина вроді Убіхіон, якось так

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Дуже інформативно, було б варто багатьом поприймати і у віці, і молодим,щоб підвищити якість яйцеклітин
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Якщо кому треба назви препаратів, то пишіть, перепишу з записника

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Напишіть мені будь ласка ті назви. Я дочекаюся своїх результатів hla-сумісності, і вже і з ними, і з якимось своїми ідеями піду до лікаря.
    А уколи в живіт самі колите?
     
  16. Bize

    Bize Well-Known Member

    Чи може бути овуляція відразу після КД ( на 7-8 день) при циклі 30 днів?
    Питаю через те, що купила такий собі багаторазовий ову-тест (досліджує овуляцію через слину).. На 9 день циклу перший раз зробила тест, то показало 3 гілочки папороті. Я подумала, що може десь на 11 день циклу буде повноцінна овуляція, але більше гілочок не було.
    БТ ніяких скачків не показує. ось вже 19 ДЦ, так і нічого немає. Може ановуляторний цикл? але чому тоді тест на 9 день показав гілочки папороті?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    при попередньому циклі 30 - запросто. Але оцей цикл, де О на 7-8 день, може бути тривалістю максимум 22-23 дні
    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2017 ---
    цілком можливо
    то ознака наближення овуляції, така приблизна. При порожньому фолікулі також проявляється
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Bize

    Bize Well-Known Member

    А якщо БТ не має скачків і різниця максимум 0,2 градуси, то це може бути порожній фолікул?
     
  19. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    В мене тести показували дві жирнющі полоски, а виявилась фолікулярна киста.то все відносно.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не підкажу Вам точно (я не фахівець методу), але цлком можливо
     
    • Корисно Корисно x 1
  21. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Хто знає якусь інформацію про лікаря Віру Пірогову (власне, як спеціаліста по невиношуванню, непліддю і т.п.)? Мені мій гінеколог порадила звернутися, з нею розпочинати здавати оті купи аналізів і лікування, якщо виявимо причину (в анамнезі 2 викидні на малому терміні). Клініка приватна, прийомі дорогі, відповідно хочу знати, чи варто до неї йти і з нею починати цей шлях. Чи звернутися до когось іншого?