Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене так сталось, що нічого не планувала, а отримала сюрприз. Тоді вже почала бігати по лікарях. Не знаю, чи це спокійніше.
    --- дописи об"єднано, 22 Вересень 2017 ---
    Нова вагітність не позбавить від переживань, особливо невизначеність. Але то знову ж таки моя думка.
    --- дописи об"єднано, 22 Вересень 2017 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    яби радила вам таки сходити до прокопчук в генетичний центр. Я сама здавала там генетичний аналіз, в ньому достіджується мутація кількох важливих генів, які впливають на можливіть утворення тромбу. У мене такм все нормально було. Просто знаю одну дівчину, з Росії, правда, у неї аналогічна ситуація з вашою була. Виявили мутацію Протромбіну. Вагітність наступна була на уколах, але все нормально. Робили КР, як і першого разу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Назначили мені здати ще 25-ОН вітамін Д3. А я з тої купи інформації забула спитати чим саме він може впливати при плануванні. Хтось розуміється в тому? Ще вовчаковий та антинуклеапні антитіла і тоді можна пробувати інсемінацію.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  5. Bize

    Bize Well-Known Member

    а до Прокопчук потрібно йти по попередньому запису? напишіть, будь ласка її номер в пп, якщо маєте
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ні. там жива черга. вона приймає в певні години. передзвоніть на прохідну в генетичний і вони скажуть. телефони туди можна загуглити, він у вільному доступі
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    О, і мені цікаво про вітамін послухати.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Десь у темці про фактори ризику (здається) форумлянка виставляла фото розкладу прийому Прокопчук в генетичному центрі. Бажано йти чим раніше, бо потім море людей. Ну і вона любить трохи спізнитись).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то як коли. бувало, шо там мало було людей. ну але я і сама прихильник приходити пошвидше
    то точно. я там часто навпроти просиджувала чи на узд чекала, то вічно були з тим проблеми. шо зробиш, ше є приватна практика))
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я взагалі деколи дивуюсь - як вона все встигає). Реально багато працює.
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    На імплантацію. Пошукайте тут в темі (або якщо тут нема, то по моїх дописах). Не так давно я кидала тут лінку на статтю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дякую!
    Бо я вже ніби все поздавала що можна
    назначили лище цей вітамін, АТТГ, вовчаковий та антинуклеарні антитіла.
    І отдумаю чи йти на інсемінацію без них, і як вже нічо не вийде то здавати їх, чи все таки здати перед нею. Якщо внои справді важливі
     
  13. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    не знаю щодо іших, а от вт.Д3 здала б і пролікувалась, якщо є дифіцит. І тільки потім робила інсемінацію. Толку з інсемінації, якщо клітина може і не прикріпитися
     
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    можливо ви праві. мені вже просто так надоїли ті всі аналізи, і вишукування незнати чого, що я вже незнаю що мнеі треба ащо ні.
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вам ще хоч призначають аналізи, то значать намагаються докопатися до чогось. А це вже добре. В моєму випадку переважно всі кажуть - пробуйте далі, у вас все добре. І я вже сама думаю, які ще аналізи би здати. І радію, коли лікар пропонує аналіз,який я ще не здавала:)
    А ті антинуклеарні антитіла за що відповідають? Шось я не пригадую, чи я його здавала.
     
  16. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Так нам те саме говорять, що все добре, а перед інсемінацією сказали ще ці бажано здати. Але лікарка стільки говорила всього що я в кінці забула запитатись за що відповідають. Мабуть здам, щоб бути спокійному у всьому, але на рахунок інсемінації я якась скептична :sad:
    ( почала молитись Помпейську Вервицю, трохи легше на душі стало)

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я навпаки вірила в інсемінацію. А коли результат був негативний, то лікарка сказала: "А що ви хотіли? Надіялися на вдалий результат? От наївні. Там ж відсоток дуже маленький".
    А чому ваш лікар переконує, що інсемінація поможе?
     
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Лікар не переконує, просто в нас обох аналізи не ідеальні але добрі щоб завагітніти самому. На літр відправили нас відпочивати і пробувати самому, а як не вийде то з осені попробувати інсемінацію. От і будемо мабуть готуватись. Бо проблема раніше була в поліпі, який мені видалили. А тепер в спермогрмі, яку покращили.
    Овуляція своя відбувається, тому навіть не знаю чи є сенс робити щось радикальніше ніж інсемінація.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Між овуляцією і імплантацією величезний шлях і інсимінація дійсно лише трошки підвищує шанси. Тому Якраз якщо О є, а вагітноситі нема, то є сенс йти на радикальні методи. Можливо, навіть у природньому циклі
     
  20. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    які радикальні методи ви маєте на увазі?
     
  21. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    то я б в вас мала спитати що ви маєте на увазі) Я думала, що Ви про екз. Що ще може бути, раз у вас є О
     
    • Подобається Подобається x 1