Як нарешті стати мамою? (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Vittoriya, 8 Травень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Продовження теми Як нарешті стати мамою? (4)

     
    Останнє редагування модератором: 11 Травень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Гормони в нормі, овуляцію того циклу стимулювали, все вийшло, але результату нема. Проблема в чоловіка, погана спермограма, але я думала, що у нас все вийде, що злапаємо овуляцію і все получиться, але нажаль. Не знаю, що далі робити? Може знову з нового циклу по пробувати стимуляцію, і зробити інсемінацію? Я не знаю, буду радитись з лікарем..
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    А чоловік мав якесь лікування, дієту для покращення сперми?
     
  4. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Дієту ні, приймав Фоліо, вітамін Е, я знаю, що цього замало, але я мала віру і надію. Тепер розумію, що потрібно звертатись до лікаря.
     
  5. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Nataljchuk таки варто підлікувати чоловіка і тоді зробити інсемінацію зі стимуляцією, тільки прошу робіть її в спеціалізованих клініках
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Натальчик, беріться серйозно за чоловіка, а то стимуляціі можуть бути впусту, якщо там у нього не все добре. І ви лиш свій організм виснажуєте! П фоліо взагалі не має відношення до покращення сперми
     
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Розумієте, зловити овуляцію, то лише пів справи. Наприклад, якщо сперматозоїди погано рухомі, то вони не зможуть добратись до цілі. Можливо спробувати трохи поправити то? Бо у Вас стимулюють овуляцію, Ви приймаєте сильні препарати, а по суті справа то не в тому і шансів все рівно небагато...
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    А як штучне робили, він щось приймав перед тим?
    Я вже колись писала про свою сестру, ще у Львові робили спермограму і лікарка сказала, не супер, але.може бути, знач причина в тобі. І так роками іі мучили, аналази, стимуляція від якоі потрапила в лікарню, операція і відчай, бо ж причина лише в ній. Коли робили перший раз штучне в Польщі то теж чоловіка не чіпали, другий раз пішли в іншу клініку і там першим ділом взялися за чоловіка і сказали, що сперма зооовсім не дуже , порівняли аналізи зі Львовом-вони були такі самі. Я не знаю, що він приймав, але то юув комплекс всього, включаючи харчування. І хоч тоді друга спроба теж була невжала, алеж чомусь саме після тоі спроби за кілька місяціа вагітність прийшла сама
     
  9. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Я розумію, що потрібно. Просто мала надію, що все вийде. Мені лікар дав номер телефону одного уролога, буду дзвонити.

    ---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:51 ----------

    Нічого не приймав бо не казали щось приймати. Тільки я приймала купу всього...:sad::sad::sad:
     
  10. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Nataljchuk, дійсно дивно що ваш організм вже скіки всього стерпів, а жоден лікар серйозно не взявся за чоловіка. Мені навіть проста гінеколог з поліклініки і то казала що перше показники чоловіка тре підтягнути а потім себе шпігати якщо вже ніц ніц. Ще одна сказала що навіть на перевірку труб мене не пошле поки не побачить добрі аналізи чоловіка, бо то тіки намарно себе мучити. Крім препаратів він мав відмовитись від продуктів які містять консерванти, барвники і всяку іншу каку. Тому ми рік не їли апельсинів/бананів/мандаринів/сирів/ковбас/цукерків і так далі :)
    Ми завагітніли після початку лікування в уролога з Альтернативи (який теж нарешті побачив запалення в нього) і на гарній інформативній фолікулометрії.
     
  11. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    В мене такий розпач, що просто немає слів...:girl_cray:
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    не страште мене. Що там не так з бананами. Я он їх тільки і їм зараз. По одному в день, разом з одним ківі і яблучком. Бо інші фрукти мені не смакують.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    А чому розпач?? У вас навпаки має з'явитися надія, бо ви зі свого боку все робили , а за чолвоіка забули. От візьміться за нього серйозно і результат не забариться
     
  14. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Так ви праві. Я маю взяти себе в руки і йти вперед, щоби там не було. На ці вихідні хочу поїхати на джерело святої Анни, так мене тягне туди поїхати вдруге.
     
  15. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Дівчата, ану підкажіть мені таке, в мене прогестерон при нормі від 8 до 78----29, то не замало? Здала тому що мин.місяця була коротка друга фаза, 10 днів, подумала можливо недостатньо прогестерону, чи варто почати приймати лютеїну чи вже нема змісту? Здала на 21 д.ц, а овуляція була на 13 десь.
     
  16. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)


    Я вважаю, що нормальний прогік, у мене на початку вагітності він був 6)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Підтримую, тим більше що він має властивість коливатись трохи. сьогодні 35, завтра 29.

    а як ви визначили це? Графік робили чи УЗД? В мене просто по графіку теж коротка і різниця температу мала. Цікаво, такий стан речей викликається тільки нестачею прогестерону чи є ще якісь прияини
     
  18. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    бетменша, по узд визначила, овуляція була на 17 день циклу, а місячні почались на 27. Не знаю чи тільки від прогестерону залежить(((
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Ну якщо по узд, то точний результат. Взагалі-то зустрічала і такі думки, що від 10 норма, але частіше пишуть про 12-16. А ви після О робили знову УЗД? Як там ЖТ, ендометрій виглядали?
     
  20. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Робила, було жовте тіло 14 мм, ендометрій 10
     
  21. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    То ніби норма? я не дуже в курсі, орієнтуюсь по своєму останньому узд на 17 дц. ЖТ 17 мм і ендометрій 11. Але тоді я ні графіків не робила, ні Б не планувала.
     
Статус теми:
Закрита.