Як нарешті стати мамою? (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Vittoriya, 8 Травень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Продовження теми Як нарешті стати мамою? (4)

     
    Останнє редагування модератором: 11 Травень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    :shutup:фолікулам ще рости і рости , а вже дюфастон? Та він заглушить овуляцію та й все... Це ж прогестерон-гормон другої фази циклу! Ви як хочете, але я би радила підшукати собі іншого лікаря, тут дівчата ж мають хороших лікарів, можуть порадити. Я знаю, як то не хочеться змінювати лікаря, але мене дуже дивує те, як лікар ваш лікує. Ніби все так, такої схеми багато лікарів дотримуються, але якось не дуже професійно!
     
  3. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Мені ще цікаво, Nataljchuk, Ви писали, що лікар призначив прогінову, а Ви перед тим здавали естрадіол, він у Вас знижений?
     
  4. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Дівчата, може ви думаєте, що я не мудра, але я довіряю наразі лікарю. Думаю, що він розуміє, що робить, а тим більше, що стимулює овуляцію клостильбегітом, і знає, що ми плануємо вагітність. А від прогінови в мене добре м-ехо виросло при тому, що минулого циклу він був дуже низький.
     
  5. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Nataljchuk, а як прізвище вашого лікаря?
     
  6. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Ошуркевич Орест Євгенович!
     
  7. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Чула від декількох лікарів, що дуфастон не впливає на О, бо це є синтетичний гормон і ще був ряд причин, навіть статтю мені давали почитати. Я не кажу, що це так є, але побутує така думка.

    ---------- Додано в 16:33 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

    не думаю, що це так є )))
    Просто дівчата, які вже мають якийсь досвід, знання, просто хочуть вам щось порадити, підказати.
     
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    навіть якщо й так, цікаво, яка його роль до настання О...
     
  9. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Я думаю, що так і є, бо якби впливали то не приписував мені їх. Ну не думаю, що він вже такий дурний, що буде прописувати мені все, що попало. Завтра буду в нього то обов'язково спитаю за Дуфастон.
     
  10. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Не знаю, справді не знаю, я втекла від тої дохтірки )))
    А ви завтра запитайте чому саме зараз , а не після О вам його призначили і поділитесь інформаціїю з нами
     
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Можу багато розказувати випадків про непрофесійність лікарів, про призначення дуфастону до овуляції і т.д, але не буду, Наталя довіряє лікарю, нас не хоче слухати, бо ми все-таки не лікарі ( може в тому щось і є, просто маємо великий досвід), то чого ми напрягаємось, нехай робить так як вважає за потрібне. :girl_smile:
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    спитайте-спитайте, бо зовсім не зрозуміло, що він дає для овуляціїї! До овуляції важливо, аби вона відбулася-щоб тріс фолікул і з нього вийшла добра яйцеклітина, після того важливо аби та яйцеклітина запліднилася і добре прилаштувалася у матці(отут вже прогестерон неабияку роль відіграє)

    ---------- Додано в 16:30 ---------- Попередній допис був написаний в 16:27 ----------

    та ваше право довіряти.. Але так сліпо я би не змогла... Моя сестра у Львові за час планування поміняла кількох лікарів, в Польщі так само міняла , шукала свого. Так є в житті, якщо один лікар довго не приносить результату, треба шукати іншого, може потрібна інша методика лікування, свіжий погляд на ситуацію? Але дійсно

    я вас не переконую і зовсім не вважаю не мудрою.. Хотілося якось натякнути, щоби не трималися одного лікаря, щоб не тратили часу, але то ваш час..
     
  13. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Я тільки перший місяць в нього лікуюсь, а до того дуже багато поміняла лікарів бо результату ніякого не було. Чому сліпо довіряю? Бо хочу вже напевно комусь довіритись за стільки років. Моїй подрузі, він саме і допоміг завагітніти, і народити прекрасну донечку. Завтра спитаю в нього бо сама зла за той Дуфастон...

    ---------- Додано в 17:45 ---------- Попередній допис був написаний в 17:39 ----------

    Якби я вас не хотіла слухати то не писала сюди. Мені важко щось пояснити чесно...:sad: я хочу просто, як і всі "нарешті стати мамою" от і все...:sad:
     
  14. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Була я вчора на УЗД:
    14-й день МЦ
    М-ехо: 8,5 мм, тришарове
    Правий яйник: домінантний фолікул d=15 мм
    Лівий яйник: домінантний фолікул d=16 мм
    Питала я в лікаря стосовно Дуфастону, він сказав, що це єдиний препарат, який не блокує овуляцію, і навіть в інструкції про це пише, що він не пригнічує її.
    Завтра маю знову йти на повторне УЗД і дуже вірю, що все буде добре.
     
  15. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Стосовно того ж Дуфастону, вчора дізналась від лікарки, що за кордоном вагітним його не виписують, бо він дає ваду у хлопчиків, яку вилетіло мені з голови, (як потім згадаю, то напишу). Зараз закордоном вже і в інструкції це вказуть, згідно досліджень, а в наших інструкціях цього ще не пишуть. Хоча вона казала, що в екстренних випадках вона теж призначає Дуфастон, бо він ніби найкраще діє на саму матку.
     
  16. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Привіт, була я на узд щитовидки, яке показало гіперплазію, тобто трохи збільшену щитовидку, п'ю йодомарин , ТТГ 1.64 Т3 і Т4 чомусь не призначала здавати, сказала якщо добрий результат ТТГ, то не потрібно їх здавати. Чи так воно насправді? Індекс НОМА 5.93 при нормі до 3.0 Інсулін 21.6 норма 2.6 - 24.9 Глюкоза 5.53 норма Взрослые: 4.11 - 5.89 ендокринолог призначила Глюкофаж XR 500 0.5 таблетки в день Можливо хтось, щось знає на рахунок того Індекса НОМА? лікарка каже, що його підвищення може впливати на невагітнення.
     
  17. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Nataljchuk, як ваші справи?
     
  18. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Погано...:sad: а все так добре починалось, овуляція відбулась, фоллікули були гарні, ендометрій чудовий, але нажаль... сьогодні зробила тест, і нічого....:sad: я мала в суботу робити тест, але зробила сьогодні. Мені важко дуже-дуже...:sad: я не знаю, що вже робити...
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Років п'ять тому здавала пакет аналізів, в якому був індекс. Стало цікаво, почитала. Але все, що пам'ятаю відтоді, це те, що його високий показник може бути ознакою полікистозу яйників. Відповідно, така ситуація пригнічує овуляцію. А коли приймати відповідні ліки, то індекс падає і овуляція відновлюється. Може там ще щось було, але я згадала тільки це...
     
  20. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Давненько мене тут не було! Повертаюсь до активного планування - замовила собі з ebay тести на овуляцію (вийшло 60 на О і 30 на В за 150 грн з доставкою), буду відстежувати так, БТ і УЗД.
    аналізи піду здавати наступного тижня, хочу здати всі гормони першої фази, подивитись чи змінилась картина. ну і досі в пошуку свого лікаря.
     
  21. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Тримайтесь! То сумно, але треба йти далі!
    А що взагалі у Вас за проблема? Не відбувається овуляція, а із-за чого? Якісь гормони недобрі? Чи то не ясно? А чоловіка перевіряли?
     
Статус теми:
Закрита.