Як нарешті стати мамою? (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Vittoriya, 8 Травень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Продовження теми Як нарешті стати мамою? (4)

     
    Останнє редагування модератором: 11 Травень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    На 7 тижні. Я лежала на збереженні на мечнікова 2 тижні. Здала ті стандартні аналізи, які там роблять. Ніби спочатку все було добре. А потім таке...
    Імунітет після того дуже впав, бо вже 2 рази за місяць хворіла. Хочу максимально оздоровити організм за той час. Але з простуд не вилажу навіть...
     
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    На жаль, на ранніх термінах таке часто стається, часто і причини не знаходять. Тому нема чого настроюватись на погане, не забувайте, що ванші нерви також впливають на імунітет. тому зараз якраз літо, почнуться вітаміни, оздоровлюйтесь, поздавайте основні аналізи і восени пробуйте знову. Страх нікуди не зникне, але мусите вірити
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    А основні аналізи то які? Бо мені лікарка тільки за ТОРЧ інфекції сказала.
     
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    я не дуже в курсі, що здається, коли вагітність зірвалась на такому маленькому терміні, бо у мене трохи інша ситуація. Але я провірила б не тільки торчі, ще щитовидку, гормони, антифосфоліпідний синдром. Просто навіть для свого спокою. Думаю тут дівчата вам детальніше підкажуть
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Щитовидку я перевіряла кілька років тому, варто ще раз перевірити? Могло щось змінитися?
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    не знаю. Думаю ні. То я написала, тому що більшість людей про те, в якому вона у них стані.
     
  8. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    а чому так рано на узд? були якісь покази?
     
  9. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Марточка, в мене минулого циклу теж була вкорочена 2-га фаза, при тому, що прогестерон був в нормі (знаю, бо здавала ) не знаю, чому так..

    ---------- Додано в 22:32 ---------- Попередній допис був написаний в 22:30 ----------

    В мене вже 3-тя фолікулометрія і все так гарно, О відбувається, гормони внормі... А я не знаю, чи радіти :)
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    та кожен собі сам вирішує , коли на узд йти і чи йти, чи ні. Хіба для того якісь покази потрібні? Часом для заспокоєння варто піти і переконатися, що все добре.

    а чому ж не радіти? Радіти і вірити, що все вийде
     
  11. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    тому що все добре, а результату нема :) І все більше я приближуюсь до лапари...
     
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Були проблеми з трубою, то в першу чергу потрібно було переконатись, що плід в матці.
     
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    маю питання до дівчат, які довший час "вирівнюють" свої гормони.
    я в себе вже десь пів року спостерігаю , що за 7-10 днів до місячних починає зносити кришу. Зачіпають найменші дрібниці - скандалю днями без перерви і якесь таке відчуття часом, що я просто взагалі сама собою не керую. Коли приходжу до тями, то з трудом усвідомлюю, що шойно отак буянила :girl_cray: Я звичайно не відразу розуміла, що то з циклом повязане, а за третім-четвертим разом таки дойшло. Лікарка мені сказала, що то є закономірно для мене, оскільки шось там в яйниках недопрацьовує, щось недо-виробляється ну і є як є...
    Але чи то так тільки в мене чи хтось теж з таким стикався. Бо я вже часом думаю, що то треба йти до якогось психо-доктора, бо реально відчуття шо криша їде... :girl_mad: а головне за якийсь час потім знову все в порядку, і сонечко світить :d23:
     
  14. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Привіт дівчатка, я нарешті наважилась до Вас долучитись. Часто перечитую тему, особливо коли вкотре опускаються руки. Отож, плануємо вже третій рік, мала викидень, але в попередньому шлюбі. Обходила купу лікарів, результату нема. Поздавала купу аналізів і нарешті хоч щось прояснилось. Негативний посткоїтальний тест, другий. Ще не була у лікаря з тим другим результатом, але шансів на природню вагітність, я так розумію, практично нема. Чи хтось тут має досвід чогось подібного, що з тим робити?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    потрібні звичайно

    часом маючи проблеми з завагітненням, можна піти на УЗД і на цьому вагітність закінчиться.

    *ховайте шашку - не та тема*
     
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Імхо звичний ПМС.
    Лікується відпочинком на самоті.
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    ну і я би хотіла щоб то було лише це. Але почалося воно не так давно і якось мені не по собі в тій ролі... чи то признаки пмс так сильно змінюються з роками?

    а як ви відпочиваєте на самоті - всіх виганяєте з хати чи самі кудась йдете?
     
  18. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

     
  19. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    В мене раніше ніколи не було ПМС.
    З'явився після того, як після пологів відновилися КД.
    Тобто десь рік тому. Ага- в мене була довга ЛА))).
    Не сильно вникала в то діло, але думаю що так буває- що ПМС з'являється з віком. Бо симптоми як книжка пише.

    Вони вже самі виганяються:girl_yes:.
    Чоловік нюхом чує ПМС:girl_flag_of_truce:.
    Думаю, що це теж індивідуально. Спробуйте і так і так. Подивитеся, як вам буде.
     
  20. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Була я на 11-й день МЦ на УЗД:
    E-exo: 7,7 мм (УРА)
    Правий яйник: домінантний фолікул d=11,5 мм
    Лівий яйник: домінантний фолікул d=10,5 мм, кілька по 9-10 мм.
    Призначив ще приймати Дуфастон по 2 таблетки, і завтра до нього. Вірю, що фолікул гарно виросте, і все буде добре.:girl_wink:
     
  21. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    як Дуфастон? вже? від сьогодні? :girl_impossible::girl_impossible::khomyak::khomyak:

    без коментарів.....
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2014
Статус теми:
Закрита.