Як нарешті стати мамою? (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Vittoriya, 8 Травень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Продовження теми Як нарешті стати мамою? (4)

     
    Останнє редагування модератором: 11 Травень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    В мене був гормональний збій, + нестерпно боліли груди.
    Після обстежень, прописали на три місяці, пропила два міс., і цикл збився ( був то короткий , то довгий).
    Відмінили для експерименту.
    Все прийшло в норму. Коли знову почала пити, то цикл знов збився. Але це суто у мене так було, перевірено.
     
  3. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Правий яйник: містить округлий анехогенний утвір 16*11 мм з нерівними контурами. Лівий яйник: без домінантних фолікулів. Яйники з ознаками полікістозу
     
  4. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    це я так розумію кіста може бути з попереднього циклу. Тоді стимулювати аж ніяк не можна. А лікар що сказав на той утвір?
     
  5. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Та нічого такого поганого не говорив. Я думаю, що якби була кіста, то він би не говорив стимулювати овуляцію, і пробувати вагітніти, а призначив лікування... Завтра буду на огляді, і буду знати, яка ситуація.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    так вже був у цьому циклі домінантний фолікул ж, куди він дівся? Нащо ще зараз стимулювати? Якщо він не тріс, то який сенс ще зараз стимулювати?
     
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Я власне тому й випитувала Nataljchuk чи той фолікул, що не тріс розсмоктався. Бо якщо ні, то я так думаю, що стимулювати не можна. Перед тим як приймати клостильбегіт треба подивитись, що там робиться, а тоді вирішувати. А який у Вас зараз дц? Ви ще не приймали клостильбегіт?
    То в минулому циклі був.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Тепер я взагалі не розумію, як лікар визначив, що О не відбулась? То можна побачити лиш в час, коли він росте і має тріснути
     
  9. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Сьогодні 9-й дц, і я вже почала приймати клостильбегіт. На 5-ту год., маю бути в лікаря.

    ---------- Додано в 07:37 ---------- Попередній допис був написаний в 07:36 ----------

    Я так думаю, що він призначе мені Хорагон, для того щоб фолікул тріс, і відбулась овуляція.
     
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    То все так, але ми питаємось чи можна стимулювати, коли є фолікул з попереднього циклу, який або переріс, або перетворився на фолікулярну кісту. Він ж, мабуть, також реагуватиме на стимуляцію. Ви про це не думали? Не питались?
     
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Якщо це була киста, то клостил може простимулювати кісту і вона збільшиться, але як варіант можливо це не киста. Напишете,що там на узд у вас.

    Тепер маю я питання, давайте ввійдіть трохи в мою ситуацію поки))) цього циклу в мене виходить, що дуже маленька друга фаза, 10 або 11 днів, це ознака чого, замалого прогестерону чи що за це відповідає? Була на узд на 19 день циклу, було жовте тіло 14 мм, сказали що овуляція відбулася приблизно 2-3 дні тому, тобто 16-17 день, а сьогодні почались місячні на 27 д.ц.
     
  12. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Закоротка друга фаза може свідчити про нестачу прогестерону.
     
  13. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    думаю так само
     
  14. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Дівчата, немає ніякої кісти.
    Зараз приймаю Клостильбегід, сьогодні остатній день. Була на УЗД:
    M-exo: 5,7 мм
    Правий яйник: домінантний фолікул 10мм, кілька менших по 7-8 мм
    Лівий яйник: домінантний фолікул 10 мм, менший 9,5 мм. Призначив від сьогодні ще приймати по 1-й таблетці Прогінови, і в суботу знову до нього. Сьогодні 9-й день МЦ.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Натальчик, ви так і не відповіли на моє питання, якщо кисти нема, як лікар визначив, що О не було в попередньому циклі? Ви ж ніби у нього були на 5 д.ц.
     
  16. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Так я була в нього на 5-й день мц, і я запитала в нього чи відбулась овуляція чи ні? Він подивився на УЗД, і сказав, що скоріше за все, що ні...
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    От власне цікаво, як то він міг знати?? Якщо кисти нема, значить фолікул розсмоктався, а значить тут вже неможливо сказати, що О не було. Дивно трохи....
     
  18. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Пізно мені про щось говорити,але я вірю, що все буде добре. Принаймі стараюсь.
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Не знаю чи сюди пишу. В мене завмерла вагітність. Вже місяць пройшов, а я не можу заспокоїтися. Це була перша вагітність, очікувана. Чому так сталося ніхто не знає...
    Казали лікарі почекати пів року і далі планувати. Ну для заспокоєння здати аналізи на ТОРЧ інфекції. А що як таке знову повториться? Я боюся. І не знаю як пережити тиж пів року...
     
  20. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)


    Ви тримайтесь час лікує рани. А на якому терміні?? Чи під час вагітності ви здавали якісь аналізи??


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  21. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Дівчатка, ми були на УЗД, плідне яйце в матці, лікарка казала, що на наш термін все добре і причин для хвилювань нема. Але ж я мушу собі їх знайти:girl_crazy: Читала в інтернеті про діаметр плідного яйця, так виходить, що в мене трохи менше, хоч на різних сайтах по різному написано. Тепер так хвилююсь :girl_impossible: Хоч певно якби було щось не так, то лікарка щось би казала, а не вітала. Все, краще нічого не читати зовсім, бо фільтрувати я не вмію:girl_sad:
     
Статус теми:
Закрита.