Як нарешті стати мамою? (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Vittoriya, 8 Травень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Продовження теми Як нарешті стати мамою? (4)

     
    Останнє редагування модератором: 11 Травень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    знаєте, трохи дивне таке побажання в цій темі, як то не відставайте? Дівчата ту роблять все, аби завагітніти, а ви їм не відставайте? коли моя сестра завагітніла, наша двоюрідна сестра мені на день народження написала привітання- бережіть сестру і не відставайте від них. Хотілося її спитати-а що, це марафон?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    В кожного різне поняття)) Не мала на увазі нічого такого що ви написали, можливо не так виразилась... для мене це щоб не "опускати руки, яка б ситуація не була і йти вперед" і головне в кінці "вірте, чудо стається з кожним"))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Дівчата, здала я прогестерон, маю гарні результати - 72.5 (I триместр: 11.2 - 90.0) і ХГЛ - 361.1 (3 н.б.: 5.8 - 71.2; 4 н.б.: 9.5 - 750.0; 5 н.б.: 217.0 - 7138.0; 6 н.б.: 158.0 - 31795.0).

    Сумую за Вами, бо в наступних темах нікого не знаю і нікого не бачу з таким маленьким терміном. Тому з нетерпінням чекаю на Вас!
     
  5. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

     
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

     
  7. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

     
  8. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    і я:girl_wink:
     
  9. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Дівчатка, я до вас за порадами. У наступному циклі планую піти на фолікулометрію, хто звертався до лікаря Михайлишин, вона її проводить? Собі так думаю, що мабуть краще , щоб один лікар те все робив і бачив загальну картину. Що порадите?

    ---------- Додано в 11:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

    Ви не сумуйте , а насолоджуйтесь своїм чарівним станом! :girl_in_love:
    і попчихайте трохи тут )))
     
  10. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    я зверталась, і своїй вагітності завдячую їй, звернулась спочатку з питань допоміжних репродуктивних технологій, потім була фолікулометрія на якій вичислили що О не відбувається, зробила гістероскопію, 2 міс лікування Жанін, потім невдалий цикл ВМІ на якому виліз високий пролактин, потім зниження пролактину препаратом алактин і природня вагітність в 5 чи 6 циклі після звернення до Любов Олегіївни, я нею дуже задоволена)
     
  11. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Можете мене зорієнтувати у вартості?
    Якщо не помиляюсь , ви писали , що приймаєте кардіомагніл, ви його приймаєте усю вагітність чи здаєте якийсь аналіз і по ньому бачите чи потрібно?
     
  12. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    вартість 253 грн, кардіомагніл вживаю всю вагітність, але ще тиждень і припиняю, котролюю коагулограмму
     
  13. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Була я в суботу в лікаря. Дивився на УЗД і сказав, що овуляція не відбулась. Призначив приймати Клостилбегіт з 5 по 9 день, і в четвер до нього.
     
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Дівчата, в чім може бути причина стрибаючого циклу? Завжди був приблизно 26 днів (перший раз завагітніла на 11 день циклу), ну пару днів туди сюди, а починаючи з січня, то 30, то 24. Я знаю, що такі коливання ніби допустимі, але щось воно мені не подобається.Ось попередній цикл був 24, а цього місяця по графіку БТ на 18 тільки О. Ну і всі цикли прольотні( Як думаєте, це в мене норма, чи краще щось попити для нормалізації?
     
  15. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    В мене також цикл завжди скакав, то 26, то 32, трохи тим переймалась, бо то ж кожного циклу чекала результату, тестів купа... бо ж ніби затримка, а потім знов місячні :sad:
    Лікар заспокоїла і сказала, що це така у мене норма, не варто нічого приймати.
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    А О не відслідковували? просто цікаво, ви якому циклі завагітніли: короткому чи довгому?) Бо, як мій досвід показує, ефективнішим виявився короткий
     
  17. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Так і в мене, завагітніла на короткому циклі, овуляція відбулась на 12 д.ц. (але я не вимірювала базальну т., завжди орієнтувалась по слизу, шийці матки, відчуттях), на 14 д.ц. були досить сильні болі внизу живота, випила 2 ношпи, бо навіть заснути не могла.
     
  18. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Бетменша, а вживали якісь ліки?
    В мене після признечення Тазалок почав цикл стрибати, також від стресу бувало.
    Коли препарат не вживала цикл нормалізувався.
     
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    А по чому визначив, що овуляція не відбулась? Фолікул, що не тріс вже розсмоктався? Бо якщо ні, то чи можна стимулювати?
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    ні, нічого такого, щоб могло вплинути на цикл.

    дивина, я про нього, навпаки чула, що якраз нормалізує. а вам його для чого виписували?
     
  21. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Тазалок наскільки я знаю мені гінеколог приписував для покращення міклофлори та протизапальний, а на нормалізацію циклу він недіє, циклоденон я знаю для врегулювання циклу.
     
Статус теми:
Закрита.