Як нарешті стати мамою? (4)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Virna, 31 Грудень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Це здається добре? Метаклопромідова проба. Погано, якщо показник не значно збільшується.

    ---------- Додано в 22:40 ---------- Попередній допис був написаний в 22:38 ----------

    Теж хочу в вівторок здати деякі гормони, в тому числі пролактин. Останні рази був по верхній межі. Коли був підвищений, мене дуже боліли груди перед М, іноді неможливо було спати на боці.
     
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    загалом те ж мала на увазі, але не достатньо точно описала.

    Метоклопрамід.

    Я 3 місяці перездавала, для себе вже хотіла подивитись, що з тим пролактином твориться , то і на 3 , і 4, і 5 день всерівно показник в мене на грані ((
    Але наразі ніби органім працює нормально, шукаю далі ))
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    до 7ми раз добре, до 14ти як в мене зовсім ні
     
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Дівчата, питання не зовсім в тему, але все ж, хто пив дуфастон в другу фазу, і прийшли місячні. Скільки часу вони тривали. В мене зазвичай 4,5 дні. Сьогодні вже 6 день, а вони не припиняються. Правда, інтенсивність манюнька, але все ж.
     
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    В мене пролактин тримається в межах 7-9. Я приймаю інші ліки, не достінекс. Лікарка каже, що показники добрі і дозу ми вже не коригуємо.
    З тим пролактином щось до кінця не зрозуміло. Знижують його, але рідко кому вдається завагітніти за місяць-два. Зазвичай знаходяться ще якісь проблеми. Чи то одне за одним тягнеться, чи що. Тому я іноді теж задумуюсь, чи пролактин і його зниження щось вирішує чи ні...
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Зниження пролактину вирішує, якщо інших проблем нема.
     
  7. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Вставлю і я свої 5 копійок про пролактин.
    В моєму випадку причиною невагітнення пролактин не є, оскільки понизила вже його давно і в нормі він вже довший час, але таблетки п"ю і зараз, правда маленьку дозу. Але що скажу з власного досвіду, що якщо пролактин підвищений, варто пити ліки, тому що то такий гормон, який може збити всі інші гормони, в мене було таке, що овуляція відбувалася нормально кожного місяця, а потім 4 місяці перестав тріскати фолікул і утворювались кісти, тобі я трохи пила бромокриптин, трохи достінекс, деколи робила перерви, тому в мене і почався збій гормонів, бо пролактин почав підніматися на відміні препаратів. Я ходила до 4-х лікарів і всі в один голос казали-що причина тому-високий пролактин. Я зробивши МРТ, почала приймати достінекс постійно 2 р/тиждень, поступово зменшуючи дозу, цикл внормувався, все налагодилось, овуляція почала знов нормальна відбуватися.
     
  8. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Якщо можна, скажіть дозу, яку зараз приймаєте, якщо я правильно зрозуміла, ви приймаєте достінекс?
    Мене просто вибило з колії, що доза 1/2 т завелика для планування, от і цікавлюсь, що говорять вам ваші лікарі.
     
  9. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Sonechcko, десь 2-3 місяціі я була на 1\2 в тиждень, зараз на 1\4 в тиждень
     
  10. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Де всі пропали, аууууууу
     
  11. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    всі зайняті ділом )))
    я зробила свій рентген на прохідність. Все ок:girl_flag_of_truce::girl_bye:
    І доречі, коли йшла робити налаштувалась на пекельну біль, одним словом налаштувалась на гірше в очікуванні кращого.
    Але все пройшло нормально, не можу сказати, що пекельно боліло, просто тягнуло відчутно внизу живота, і в певні хвилини просто було це відчуття суттєво сильнішим.
    Короче, проти моїх болів в перші дні місячних, то рентген "нервно курит в сторонке" )))))
    Наразі призначили здати кров на черговий пакет гормонів.:girl_impossible:
     
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    У мене всі чотири фолікули тріснули. Тож ми в трепетному очікуванні. Лікарка каже, що шанси великі. Десь у глибині душі хочеться вірити, а розум вже боїться сподіватись.
     
  13. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    А ви вірте! Хай ваш розум відпочине:girl_yes2:
     
  14. Nostalhiya

    Nostalhiya New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    а в мене ..і рентген... і після того лікування... і ті таблетки, від яких постійно шукаєш поблизу туалет...а скоро вже не буде з ким планувати. так що такі новини...
     
  15. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    я також це подумала. Fiancee. то в вас дуже великі шанси того місяця. Триматиму кулачки.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    розум відключити :), зараз головне відволіктися і не гризти себе думками і не прислухатися до себе, бо то не поможе. А для цього діла потрібен спокій і впевненість, що все буде дуже добре ;)
     
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Дівчата, дякую Вам за підтримку! Ще кілька днів і вже знатимемо точно.
    Я так собі думаю, що навіть, якщо знову нічого, то ми вже хоч знаємо, як то все вирішувати.
    Марточка, а які Ви маєте надії?
     
  18. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Fiancee, лише надії на чудо. Зараз нічого не роблю, відпочиваю.
     
  19. macarelka

    macarelka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    привіт дівчата! допоможіть будь-ласка: пролактин 3,3 нг\мл лг 3,8 мМо\мл фсг 13,4 мМо\мл ,
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2014
  20. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    а чим вам допомогти? ви б хоча норми написали:girl_smile:
     
Статус теми:
Закрита.