Як Бог випробовує?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем vikad, 9 Квітень 2013.

?

Чи випробування дає Бог.

  1. Так, Бог випробовує (карає) людей.

    11 голосів
    26,2%
  2. Ні, Бог не випробовує (не карає) людей.

    2 голосів
    4,8%
  3. Інколи випробовує (карає) Бог, а інколи - ні.

    6 голосів
    14,3%
  4. Людина сама собі випробування (покарання)

    21 голосів
    50,0%
  5. Ваш варіант (місце для коментарів внизу) :)

    3 голосів
    7,1%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    а чому євреї? Таке враження що ми усі різних вір і усі священники говорять по різному і по різному трактують Біблію. Я ходжу до церкви Св. Андрія і проповіді там не відрізняються від проповідей в греко-католицькій церкві в місті де виросла.
     
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Я мала на увазі, що духовний ріст - свідомий вибір людини, яка іде за своїм покликанням вивчати і осягати глибини своєї віри (монахи, наприклад), а душевне зцілення - це звільнення від якогсь стаждання. Впринципі і друге може призвести до першого, але трохи не тотлжні речі.

    ---------- Додано в 17:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:11 ----------

    А як же твердження, що дитина народжується вже грішною?
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    в старому завiтi були описанi випробовування... потiм Iсус змив своэю кров'ю грiхи та вiдмiнились такi речi як "око за око"
    але пояснити багато речей важко....
    до Бога веде вузька дорога.. широка де багато дозволеного - не до Бога. але тим з широкоi мало мiсця вони i до вузькоходящих залазять. припущення чула що Бог не втручаэться в справи земнi.. кожен йде своэю дорогою..а ТАМ буде всiм по заслугам.. як не втручаэться то страшно.

    ---------- Додано в 14:31 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------

    не працюэ цитування. форумлянка що вище мене.. э молитва зi словами - грici родила мене мати моя.. тобто вона згрiшила чи дитина вже грiшна?
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Такого вчення не пригадую, напевне ви мали на увазі, що на дитині первородний гріх, бо Єва згрішила в Раю? Так для того і є Хрещення, щоб змити той первородний гріх, а не що дитина народилась вся в гріхах.

    ---------- Додано в 17:15 ---------- Попередній допис був написаний в 17:13 ----------

    Тому, що вчення про гріхи батьків до сьомого коліна це із Старого Завіту, і воно записане в Торі. В Новому Завіті ж про таке не йдеться.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Мама грішна, мама. Дитина ні при чому.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    У мене виникло питання при перечитуванні опитування. Чому покарання й випробування стоять поруч? Я вважаю, що то різні речі.
    Оскільки перше питання поставлене особисто, то так і напишу, як думаю. Будете багато "я", вибачайте. :)

    Бог є Любов'ю.
    Бог не карає. Ніколи.
    Ми самі себе караємо через наші погані вчинки та неправильні рішення.
    Я не вірю, що діти страждають за наші гріхи чи наші внуки й правнуки. Але я знаю, що гріх не буває завжди особистим, мій гріх відбивається на людях довкола мене.
    Бог дав людині вільну волю, дав право робити вибір. І людина робить, як правильний, так і неправильний вибір. Якщо я роблю неправильний вибір, то наслідки з нього - це моя вина, а не Божа кара.
    Я знаю, що існують демони, існує "темний князь" і він спокушає людину до поганих вчинків. Якщо хтось напився, сів за кермо й збив насмерть людину, то це не Бог дав у руки пляшку, не Бог посадив за кермо, не Бог скерував на іншого. Бог буде в біді з тими, хто постраждав унаслідок низки неправильних рішень. Завдяки Богові, Його любові, підтримці людина в біді має сили перейти важкі часи.

    Я вважаю, що Бог дає випробування. Ми маємо хрести, які маємо взяти й іти за Христом. І я знаю, що Бог ніколи не дає нам хрестів важчих, ніж ми в силі нести. Якщо хрест заважкий - ми собі обтяжили його самі. І це наш вибір, який Бог поважає, але Він буде з нами і в ті найважчі хвилини також.
    У мене в житті були дуже важкі хвилини, дні, місяці, навіть роки. Були події, від яких я знаходила не один сивий волосок у себе. Були події, від яких мені голова тріщала й боліло все тіло, бо я не могла збагнути, чого зі мною це сталося, за що і як я то маю перейти. Але я молилася, не звинувачувала Бога, а молилася, аби Він мені допоміг то перейти. І якщо я не відходила від Нього, не лишала Його, не втікала від Нього, Бог допомагав. Часом ніщо не мінялося, але я вже мала силу подивитися на все інакше, почати шукати вихід... Найбільше мені в мої важкі хвилини допомагала притча про Блудного сина. Я була нераз як той брат: я завжди була біля Тебе, Господи, завжди молилася, робила все, аби служити тобі, а Ти прощаєш оцю людину, яка так мене скривдила, завдала такого болю? Але я знаю, що якщо щось мені боліло, то це були вчинки інших людей, які відбилися на мені, або мої власні.

    Божі випробування - це життєві уроки. Вони не болять. Божі випробування - це ті, які приводять мене ближче до Нього, допомагають стати кращою. Я можу вибрати "пройти випробування", а можу махнути на нього рукою й нічого не навчитися тоді. Наприклад, коли на моєму шляху Бог ставить людину, якій потрібна допомога. Я можу допомогти цій людині і чогось від неї навчитися, а можу собі сказати, що я не маю часу, грошей, бажання, сили тощо, і пропустити життєвий урок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    це саме те про що я досі пишу, що Бог дає усі людям випробування, різні: комусь хворобою, комусь втраою близьких людей, комусь бідністю іт.д. Просто різні люди по різному на це реагують. Одні нарікають на Господа, інші просять сили та віри витримати це випробування з Богом.
    Взяти навіть святих, скільки їх терпіли муки заради і молились далі і не скаржились на своє життя. Св.о.Піо, все житя прожив у монастирі з жахливими ранами, не нарікав, не зрікався Господа, а з віро та любов"ю до Бога прожив життя. Таких прикладів є багато.
    Ця тема містить опитування, чи випробовування дає Бог? А вже яке випробовування кожна людина заслужить, це вже не ми вирішуєм.
    Я вважаю ТАК.

    ---------- Додано в 07:51 ---------- Попередній допис був написаний в 07:49 ----------

    Чудові слова, ні забрати, ні добавити. Як би було добре, якби усі це розуміли.

    ---------- Додано в 07:56 ---------- Попередній допис був написаний в 07:51 ----------

    тобто, діти та онуки ніколи не страждають за гріхи своїх батьків та прабатьків? А як тоді пояснити, коли є випадки де у родині були вбивці чи самогубці і це повторюється далі, далі у дітей та онуків повторюєються такі ж долі, бо цей гріх ніхто не відмолив .
     
  8. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    А якщо людина через пережите горе втрачає розум,божеволіє і намагається вчинити(або чинить) самогубство? То це не заважкий хрест? Чи та людина сама винна?
    Тобто,якщо стається,щось погане,то винуваті самі люди,а щось добре стається завдяки Богові?
    Так,тут людський чинник. І війни так само, і хвороби(спадковість,погані звички).
    А якщо маленька дитина подавилась кусочком хліба? То, який тут людський чинник? Хто винен? Чи просто так мало бути і ніхто нікого не карає?
    Коли померла моя мама(мені було 11),
    я довго задавалась питаннями "Чому моя мама?" Вона ж була така релігійна і співала в хорі. І навіть в день смерті встигла купити доріжки до церкви.Всі ці питання я звертала до Бога. Бо мені сказали
    Коли помер мій тато,то я просто просила дати мені сили пережити то горе.І якщо можна не випробовувати мене вже стільки.
    Не знаю як насправді є. Чи випробовує нас хтось? Але,мабуть,деколи легше думати,що є на все воля зверху і надіятися,що за свій хрест ми отримаємо винагороду,якщо не тут,то хоч там.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    То це Бог мучить людину й посилає їй муки? А нечистий є чи нема його?
    (Стигмати - це не хвороба.)
    Поясніть мені, що то за любов, якщо вона вбиває, мучить, завдає болю? Хіба це любов?
     
  10. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    це є рани, які боляь і кровоточать.
     
  11. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Не це саме, п.tanchyk. Ви може не до кінця розумієте те, що БОГ НЕ ВИПРОБОВУЄ НІ ХВОРОБОЮ, НІ ВТРАТОЮ БЛИЗЬКИХ ЛЮДЕЙ, НІ БІДНІСТЮ!
    Я розумію, що вас цьому навчили може, але правда в тому, що так не є, такого як ви пишете немає у Його Слові! Бог є Любов!
    От написано, що Ісус був повним відображенням Свого Отця. Він так і казав, що хто бачив Його, той бачив Отця і що Він робить тільки те, що Отець Йому каже робити. І в Біблії ви ніде не знайдете випадку, де би Ісус когось відмовився зцілити, чи тим більше щоб дав комусь хворобу для випробування людини. Так само і Отець нікого не випробовує такими речами. Хвороби, бідність, трагічна смерть і т.п.- це все інструменти в руках диявола.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Якщо в сім'ї проявляється шизофренія в певному віці, то це теж невідмолений у родині гріх?
    Я не можу говорити про те, чи конкретна людина винна чи ні. Я вірю, що якщо людина звертається до Бога про допомогу, Він її почує й підтримає, і людина не збожеволіє.
    І для Юди і для Петра їхня зрада Христа була заважкою, щоби її нести. Тільки Петро залишився в душі з Богом, а Юда не зумів.
    А яка природа цих ран? Це Бог їх завдав людині? Чи це бажання людини пережити Христові муки так проявилося? І зразу наступне питання. То Христос сам собі тих ран завдав чи Отець?
    Ніщо не стається без Божого відома, але не все стається з Його волі. А люди говорять так, як їм простіше сприймати.
    І коли говорять, що Бог через смерть "забирає людей, бо вони треба Йому на тому світі", для мене то звучить абсурдно і є запереченням того, що Бог є Любов'ю. Бог приймає людину до себе, але Бог смерті не сотворив!
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    ви вважаєте, що лише нечистий дає терпіння та випробування людям?

    В книжці"Розважання на 40 днів великого посту" є такі слова:Терпіти мусить кожний чоловік, один мусить терпіти хворобу, інший убогість, інший переслудуваня, інший є людям, інший сам собі є причиною терпіння. "Хоча б ти хотів утекти і на кінець світу, всюди знайдеш хрест і терпіння", каже Тома. Якщо Господь зішле на кого терпіння, воля Божа мусить на ньому сповнитись, і чоловік сам не зможе їх уникнути.
    Таке враження, що ми усі різної віри і до різних церков ходимо, і не думаю, що у греко-католицьких церквах усі священники говорять неправдиву інформацію.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Я вже відповідала на це питання. Бог дає випробування як уроки, терпіння Бог людині не дає, бо Він - ЛЮБОВ!
    Левко вже написав вище, я вважаю так само, тому не буду повторюватися.
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Хвороба маленької дитини це робота диявола? Чим дитина завинила? Я це пояснюю випробуванням для батьків або дитинка несе хрест за тяжкі гріхи батьків, прабатьків і т.д. І часто в таких випадках батьки звертаються до Бога, навертаються до Бога і все закінчується добре. Нічого не стається просто так.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Звичайно, що не у всіх і не всі, але є стара школа, де лякали людей пеклом, священики не дуже освічені, особливо ті, яких святили підпільно, відповідно інформація трохи викривлена або перекручена. Священики теж люди і теж можуть бути неготовими чи не вміти збагнути чогось. От і вчать своєї науки часто-густо, а тоді утворюються секти, бо раптом виявляється, що вони вчать інакше, ніж вчить Церква. І які висновки? Церква вчить неправильно, а ті отці у всьому мають рацію.
    Василіяни - це окрема тема, про яку я не хочу говорити ні в цій темі, ні будь-якій іншій.
    А диявол має серце? Він є Любов'ю? Чи він має інші цілі? То його принцип "мета виправдовує засоби". А мета в нього одна.
     
  17. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Бог не мучить людину, а дає випробування те, яке людина в змозі перенести, а вже як вона до нього віднесеться, це питання.
    то Бог дає випробування чи ні? І якщо не хвороба, втрата близьких, зради іт.д, тоді що ви маєтена увазі під словом випробування?

    Якось виходить, що досі в усіх церквах, куди я з дитинства ходжу усі священники говорять неправду і баламутять людей.


    що і пекла нема?


     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ну, тобто мучить. Що ж то за любов? Я тебе люблю, але з тебе познущаюся?
    Давайте інакше поговоримо про це.
    У вас є дитина, яку ви дуже любите. Ви би їй зламали руку або ногу, щоби подивитися, як вона до того віднесеться і чи в змозі таке випробування перенести?

    І ці історії представлені так, що суперечать Біблійним вченням?
    А книгу Йова читали? Я завжди її рекомендую почитати. Знаю отців, які дають її почитати за покуту.
     
  19. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    це зовсім недоречне порівняння. Як можна порівняти Господа і звичайних батьків, які живуть в гріху?
    Ще раз запитаю Якщо молодалюдина або дитинка захворіла на страшну хворобу, наприклад Рак, то це нечистий їй дав цю хворобу?

    ---------- Додано в 13:33 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

    чим суперечать? Ви її читали?
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Любов, я порівнювала Любов. Це перше.
    Друге, усі ми покликані стати як Бог. Так що моє порівняння і тут доречне.
    І поки ви мені не дасте відповіді на моє питання, я відповідати на ваші не можу.
    Ви читали. І написали так, що зазвучало як протиставлення, тому я й поставила уточнююче питання.