Як Бог випробовує?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем vikad, 9 Квітень 2013.

?

Чи випробування дає Бог.

  1. Так, Бог випробовує (карає) людей.

    11 голосів
    26,2%
  2. Ні, Бог не випробовує (не карає) людей.

    2 голосів
    4,8%
  3. Інколи випробовує (карає) Бог, а інколи - ні.

    6 голосів
    14,3%
  4. Людина сама собі випробування (покарання)

    21 голосів
    50,0%
  5. Ваш варіант (місце для коментарів внизу) :)

    3 голосів
    7,1%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Ми маємо бажання до розмови. :)
    Яким чином уздоровлюються душі, коли відбувається таке:
     
  2. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Ок!
    Хотів дещо спитати? Ви вірите в те, що Бог зціляє хвороби, загоює рани..., чи ви вірите в те, що Бог є найкращим лікарем людських душ і тіл?
     
  3. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Вірю і в те, і в те.

    Ви з Одеси? - Відповідаєте питанням на питання. Я Вас перша спитала. Будьте добрі, дайте відповідь на моє запитання.
     
  4. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Як бог випробовує?

    а може то ми самі себе вбиваємо? адже гвалтівники, убивці виростають від недогляду і травм у дитинстві, чи від поганої екології народжуються з викривленим сприйняттям чи ще від якихось причин, які спричинені самими людьми
     
  5. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Питаннями також можна дати відповідь...:) Я намагаюся відповісти на ваше питання.
    Ок. Класно!
    Ви вірите в те, що Бог є найкращим лікарем людських душ і тіл.
    Я також в це вірю.

    Перепрошую дуже, але знову мушу задати питання.
    Думаю ви погодитесь з тим, що коли людина уздоровлюється, то це приносить Богові славу. Часто так і кажуть- "Слава Богу, що ти уже здоровий!"
    Отже, чи у своєму житті ви зустрічали такого лікаря, котрий би навмисне калічив людину, а потім лікував її задля своєї слави?
     
  6. robik

    robik Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Ок! сама так кажу роблю.

    А коли помирає молода здорова людина, як поступити? Дякувати?
     
  7. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    якось ви ухиляєтесь від прямих запитань, чомусь така дискусія мені нагадує розмову з свідками Єгови , коли вони з цілого тексту беруть одне речення і трактують по своєму. Скажіть будь-ласка якої Ви віри? Я в жодному разі не хочу Вас образити зараз, а лиш для того, щоб зрозуміти Ваші дописи. Так як я ходжу до греко-католицької церкви і чомусь зовсім інше чую на проповідях.
    Я вважаю, що Господь дає нам випробування і ніколи не дає більше людині, ніж вона може витримати. А саме в таких випробуваннях багато людей навертаються до віри.
     
  8. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Відпускати. Такі речі нам не підвладні, а злість і образу, думку, що хтось когось не вберіг ми будем тягнути за собою все життя, і вона поступово нам його отруюватиме. Якщо щось стається, так має бути, а ми що, можем щось зробити? Мені теж постійно дуже боляче, коли бачу дітей невиліковно хворих, але від оплакувань і нарікань я лиш собі гірше роблю, бо мені потім зле. А лиш поможу чим можу і згідно свого розуміння відпускаю ситуацію. Це важко, але інакше робити - шлях в нікуди.
     
  9. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Ага. Зараз багато таких, тільки заради грошей.
     
  10. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    А якщо ті всі випробування в нашому життя не були задумані як випробування? Так само своїх дітей батьки часом змушують робити щось, що їм не подобається і чого вони розуміють, але в масштабі життя виходить, що то було вірно. Так само у масштабі вічності, може, ті всі біди наші і просто частинкою великого сценарію добра, який ми просто не можемо осягнути? І тоді думаємо, що нас покарано, а насправді нас врятовано від чогось гіршого....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Ага. А уявіть як відпустити ситуацію тим, хто сам в ній. І як прийняти її? Як зцілення душі?
    Знову таки задаю те саме питання (і очікую прямої відповіді): яким чином зцілюється душа сироти або тих, хто перетерпів насильство? В чому зцілення полягає? Тобто, мається на увазі, що тих жертв душі були хворі, а потім після пережитого зціляться?

    ---------- Додано в 12:20 ---------- Попередній допис був написаний в 12:18 ----------

    Ну хто дасть гарантію чи правильно чи ні. :)
    Я просто підтримаю, теж так думаю. ;-)
     
  12. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Я вам можу пояснити з нехристиянської позиції, бо сама впринципі є трошки іншого віросповідання, але якщо цікавить, бо може холівар початися :)

    Ну це дуууже тяжко, це треба неабиякий духовни рівень напрацювати, щоб дійсно відпустити і не обізлитися. Але до того тре прагнути, інакше смисл самому мучитися ще?
     
  13. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Так збоченців не бракує.
    Але ж правда, що це не природньо і жорстоко для людини, щоб спочатку калічити, а потім лікувати і цим прославлятися. Якщо це є неприродньо для людини, то чому це має бути нормальним для Творця?
    Дивно, але ви вище написали, що не хочете дискутувати зі мною, а тепер кажете, що я ухиляюся від запитань...
     
  14. robik

    robik Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Ми напевно не порозумілися, я не чітко написала, або не так зрозуміли. Я не тримаю ні на кого зла, в даній ситуації. Це кара? чи випробування?
    Я питала про це священника, коротко відповідь звучить "така воля Божа", тоді, як наслідок волі - діти сироти.. Це приємно Богу? Біблійні вчення кожну ситуацію описують з двох сторін. Священник каже "він там де немає ні смутку, ні печалі", добре, але чомусь не скаже на похороні "радійте, він там де мир і тд". Я щодня скільки живу просила Господа за здоров"я для нього, брата, виходить, моя просьба не почута, або не так просила.
    Я більше схиляюся до того, що наш розум того незрозуміє, просто не дано нам.
     
  15. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Я вам з християнської точки зору не поясню, тут треба питати тих, хто добре знається на тому. Але мої скромні зання такі: хвороба тяжка, смерть насильницька і інші подібні речі не не є ні карою ні випробовуванням, і це не Бог нам посилає. Це ми самі. Це наші попередні гріхи, гріхи батьків, пращурів. Тут закон такий - є гріх - є оплата гріха. Оплата - очищення душі, іноді дуже болюче. Є люди, віра яких настільки сильна, що їм прощають гріхи і вони очищаються без страждань. Але це дійсно має бути дуже сильна і щира віра, аку ніщо і ніхто не колихне.

    ---------- Додано в 16:04 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

    Є ті, хто розуміє, це дуже високого духовного рівня люди в різних релігіях, але вони, щоб це осягнути, вірі своїй присвятили життя. А ми хочем отак одразу :)
     
  16. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Диявол досягнув своєї мети, зробив те що хотів- сам зробив зло і переконав людину повірити в те, що то Бог зробив і що то Його воля така жорстока.
    Але ж Бог є Любов. Любов не може робити зло. Правда?
     
  17. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Так, що й намагаюсь донести - трохи є різниця між поняттями "зцілення душі" і "духовний ріст", правда ж?
     
  18. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Та це різні поняття, як на мене.

    ---------- Додано в 16:24 ---------- Попередній допис був написаний в 16:22 ----------

    Левку, але це говорять священники, цитуючи Біблію. Ви хочете сказти, що вустами священника говорить диявол?
     
  19. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    так, нерідко люди страждають за гріхи своїх предків до 7-го покоління, тому дуже важливо про це завжди пам"ятати, що хтось колись може терпіти муки за наші гріхи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як бог випробовує?

    цікаво так... християни-євреї?

    Вибачєйте, але я в таке не вірю. Тому й прийшов Господь і взяв на себе всі наші гріхи аби ми не мали ось таких гріхів з покоління в покоління.

    А чим такі різні? Тим, що ріст духовності не відбувається за змахом чарівної палички?

    Погоджуюсь, що наш вільний вибір веде нас до гріха, але не пращури чи їх провини.

    Не погоджуюсь. Очищення саме звільняє особу від страждань, бо тому воно і очищення, щоб більше не страждати.

    Випробовування в житті стаються всім, але далеко не всі вміють віддати ситуацію в руки Бога і довіритись йому, щоб він допоміг нам побачити вирішення. Я не вірю в Бога який маніпулює людьми, як маріонетками - тому дала, тому не дала, тому головку скрутила...