Інсемінація

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Марточка, 24 Березень 2013.

  1. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Я теж беру "таймаут". Плануємо з чоловіком відпустку...відпочинемо на морі....може когось і привеземо в пузіку...а ні, то вже з вересня будемо планувати наступне ВМІ.
     
  2. onegina

    onegina New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Дівчата, не займайтеся дурницями. Інсемінація - це безпезультатна процедура, яка вимагає тільки часу і грошей. Я робила 3 рази її, коли лікувалася від безпліддя на Батальній в лікаря Томича М.В. По-перше, як я потім взнала, лікар робив її неправильно і врешті решт Томич сказав мені, що мені поможе тільки чудо або штучне запліднення. Звичайно я була в шоці, але коли я пішла до лікаря, якого я раджу усім, то вона сказала що вже давним давно інсемінацію нормальні лікарі не проводять, бо від неї вагітніють 1 жінка з 10 і це в кращому випадку. Я лікувалася майже 4 роки в різних лікарів, а у неї всього навсього 2 місяці і я вагітна вже 6 місяців і щаслива цьому. Дякую Богу і цій лікарці про це.
     
  3. ohra

    ohra Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    скажіть, будь ласка, хто ваша лікарка і де вона приймає?
     
  4. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Інсемінація

    Що означає те "неправильно"? Які помилки були?
     
  5. onegina

    onegina New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Лікар - Марія Володимирівна Третякова, приймає в поліклініці по вул. Симоненка, 124 каб.
    Хто хотів взнати про неправильність інсемінації на Батальній, то я скажу що робиться вона там настільки просто і швидко, а насправді як я потім взнала, що цей процес має готуватися і піготовляти мають як чоловіка, так і жінку, а там 10-15 хвилин загалом і я вже була вільна. І взагалі я не рекомендую іти туди лікуватись від будь-чого. Я зробила висновок, що єдине, що ці лікарі можуть добре робити - це викидати все жіноче з організму (мабуть це саме простіше).
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    Ну і навіщо писати таку хер.., вибачте за слово.
    Деякі з дівчаток мають надію лише на цю процедуру. І те, що ви тут понаписували, ніяка не правда.
    Звісно, бувають всякі випадки і статистику ніхто не відміняв. Я, особисто, знаю людей, які народили після ВМІ. Також сама робила її 2 рази без жодної стимуляції і 2 рази була В.
     
  7. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Я теж особисто знаю двох дівчат, які завагітніли від інсемінації в клініці Хміля, правда в однієї з них була донорська сперма просто на мою думку її треба робити в спеціалізованих центрах, де є спеціальна лабораторія де готують і відбирають сперму, бо в державних лікарнях такого точно не роблять і може і тому немає вагітностей!
     
  8. onegina

    onegina New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Дівчата, я пишу тут не для того щоб вас розчаровувати або знищувати ваші надії, я пишу це для того, щоб ви не гаяли марно часу і грошей. Ті дівчата, які завагітніли від інсемінації мабуть і ніяких проблем немали і впевнена, що і без неї обійшлися. А тим дівчатам, які мають проблеми з гормонами і т.п., а особливо з щитовидною залозою (а це, нажаль, важко виявити) ніяка інсемінація не допоможе. Але, дійсно як тут пишуть, хто вже так хоче робити інсемінацію, то потрібно іти в приватні спеціальні цетри, бо в державних лікарнях це все робиться халявно і неправильно.
     
  9. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Я теж спочатку до не пішла... але...все що було....то з самого початку -стимулювати...(на що мій огранізм дуже погано реагує),походи на УЗД на фолікулометрію, які робить не вона....купу часу в черзі... В ітозі нічого :sad:...
    Ніяких аналізів.

    Пішла в лікарню..де зразу ж на УЗД побачили поліп...робили гестологію (фраза була -якщо б ти була вагітна, то ми б дуже здивувались....з таким поліпом), купа аналізів... діагноз - несумістність...(перевіряли декілька місяців)...
    На ВМІ ні хто не підписував (щоб витягнути гроші), сказали що є така можливість, но зразу попередили, що може бути з першого, може з четвертого...а може взагалі нічого....
    Тому це особисте рішення – спробувати, чи ні.
     
  10. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Інсемінація

    Дівчатка, можливо хтось робив останнім часом ВМІ і є позитивні резьультати?
     
  11. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Інсемінація

    я робила сьогодні ВМІ в Інтерсоно, все сподобалось крім кінцевої ціни думала зроблю декілька місяців підряд, але тепер бачу що не потяну:girl_sad:
     
  12. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Dream-baby які результати після інсемінаціі?
    В мене теж на наступний тиждень повинна бути овуляція і я вот думаю робити чи ні, щось після того як моя лікарь пішла в декрет, я як "безхозна" ... Вот форум читаю, може сходити ще до якогось лікаря і показати всі аналізи... Тільки до кого... Ой, щось я хандрю:girl_in_dreams:
     
  13. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Інсемінація

    негативні, на наступний цикл знову ВМІ)
     
  14. ohra

    ohra Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    і ми наступний цикл плануємо вмі, востаннє(((
     
  15. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Інсемінація

    надіюсь, що останній він буде тому, що результат буде позитивний)
     
  16. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Інсемінація

    А я пропускаю, завтра йду доздавати аналізи
     
  17. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Інсемінація

    які саме? це перша ВМІ?
     
  18. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Ні, 2 спроби вже робили, хотіли робити 3ю... но щукали причину чому не виходить, сказали що треба доздати аналізи: антіспериальні антитіла, імунограму, гомоцестиін
     
  19. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Інсемінація

    це що??? не чула про таке
     
  20. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація


    reshka
    , як ваші аналізи?