Інсемінація

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Марточка, 24 Березень 2013.

  1. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відкрила цю темку, оскільки сама хочу робити інсемінацію і хочу почути відгуки дівчат, які її робили, тому що в кожного лікаря різні думки на рахунок інсемінації. Одні кажуть, що вона лише при імунологічній несумісності може допомогти, інші кажуть, що це взагалі даремна трата грошей, треті кажуть, що це варіант і багато хто вагітніє саме при інсемінації. В темі " Як нарешті стати мамою час від часу згадується про інсемінацію, але конкретно нічого немає". Хотілось би почути вашу думку на рахунок неї, де робили, скільки разів і який був результат.

    опитування до теми:
    1. Вік ж/ч
    2. Причина невагітнення (покази до ВМІ).
    3. Клініка, в якій проводили ВМІ, прізвище лікаря.
    4. Вартість процедури + препарати.
    5. Протокол (стимуляція, підтримка і т.д.)
    6. Кількість сброб.
    7. Результат.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Квітень 2013
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Інсемінація

    Я і там писала і тут напишу.))
    Знадчить було у мене свого часу три інсемінації, на жаль безрезультативні. Це було останнім кроком перед діагностичною лапарою.
    Оскільки в мене результату воно не дало, я не буду писати, що категорично не варто. В кожного своя історія.
    Моя знайома завагітніла під час першого разу в того ж лікаря і має гарненького синочка.
    Як то кажеться на все воля Божа. Коли я мала іти на інсемінацію і рила нет в пошуках інформації наскільки кому вона допомогла завагітніти, то результати були досить не погані. І це ще в 2008 році.
    Бажаю щоб у вас все вийшло.:)

    ---------- Додано в 10:57 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ----------

    Ага, ще додам що показами власне до інсемінації був діагноз "безпліддя не зрозумілого генезу"
     
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    jalla, напишіть ще будь-ласка де і в якого лікаря робили, якщо не секрет )))
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Інсемінація

    Я робила на Батальтній, але той лікар зараз такими справами не займається, кажуть направляє до когось іншого.
     
  5. ohra

    ohra Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    я робила три рази, безрезультатно. але знаю дівчат, які вагітніли - одна з першої спроби, друга з третьої.
     
  6. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    Все, більше ніхто не робив?
     
  7. Муся

    Муся New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Я робила два рази, перший до лапароскопії зі стимуляцією клостильбегітом, другий - після, без стимуляції, результату немає, робила на Русових.
     
  8. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    Три рази. Перша - на Ужгородській, без стимуляції, друга - на Русових зі стимуляцією клостилбегідом, третя - в Альтернативі також зі стимуляцією. Третя була вдалою.
     
  9. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Інсемінація

    В п’ятницю зробила перший раз, в Інтерсоно...сподіваюсь на позитивний результат:d25: В мене с чоловіком несумісність.
     
  10. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    Я робила інсемінацію зі стимуляцією клостилбегідом в Інтерсоно (4 роки тому) і з першого разу вийшло завагітніти:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. yulop

    yulop New Member

    Відповідь: Інсемінація

    всім привіт...я нещодавно зробила інсемінацію(правда в Києві в Клініці Дахно) і от чекаю на результат...Про те, чи потрібно це робити чи ні, краще консультуватись з лікарем, бо в кожної з нас свої індивідуальні проблеми...я вирішила починати з найпростішого і йти до кінця....В цю клініку і цільово до лікаря мені порадила звернутись моя куліжанка, яка сім років з чоловіком старалась-старалась, а ніяк....Все в них вийшло з другого разу інсемінаці...А потім все як по-маслу...Родила другого хлопцика, а зараз вагітна третім....
    Тому дівчата, пробуйте все...І все вийде
     
  12. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    Дякую, дівчата, вселяєте надію, що інсемінація дає непогані результати. Всім хто зробив інсемінацію і чекає позитивного результату- бажаю //. Я також сьогодні зробила друге вливання, перший раз нічого не боліло взагалі, а сьогодні досить сильно боліло зробила ще зранку і досі живіт болить, в когось були болі ?
     
  13. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Інсемінація

    В мене навпаки в перший день були неприємні відчуття, тянуло внизу і тошнота.. а на другий вже все було ок. Я коли на другий день робила, то питала у лікаря чи це нормально, вона казала що може бути. Так що тримайтесь. А що вам прописали? Мені лютеину на 14днів и вітаміни для майбутьніх мам.
     
  14. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Дівчата, напишіть, як відбувається ця процедура, бо мене це теж чекає. І скільки це коштує?
     
  15. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    reshka , мені так само лютеїну і вітаміни п"ю Елевіт.
     
  16. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Процедура проходить 2дня. В перший день чоловік здає сперму(ну якщо інсемінація проходить спермою чоловіка), ви приходите на 1,5-2години пізніше. Сама процедура триває 5хвилин (вам через котетор вводять сперму), потім ви хвилин 20-30 дубцьою до гори:xaxa: відпочіваете. На настуний день те саме.Вартість біля 2000грн.
     
  17. yulop

    yulop New Member

    Відповідь: Інсемінація

    Але ще перед процедурою не забувайте про купу аналізів, які потягнуть ще так на 5 тис... Плюс ліки на маленьку стимуляцію.. В мене процедура зі всім повністю (включаючи аналізи) обійшлась 8 000 грн. За першим разом правда не вийшло...Збираюсь на другу процедуру...Тут вже аналізи виключаємо...В Києві мені обходиться 2 200 грн.
     
  18. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    yulop, які то ви аналізи такі здавали перед процедурою?
     
  19. ohra

    ohra Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    а мені вводили сперму за один раз, процедуру робили на гінекологічному кріслі, а після процедури лежала на кріслі заклавши ногу на ногу 30 хв.
     
  20. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Інсемінація

    ohra , всі 3 рази робили по одному вливанню? А де робили взагалі?