Інгалятор - мій помічник?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем карапуз, 16 Травень 2011.

  1. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    оліями робити не варто, можуть бути опіки, ну і ментол там, я б не робила тим через інгалятор
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    Проінгаліровались, стала більше покашлювати, то нормально?
     
  3. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    Фізрозчин звичайний, ізотонічний, не гіпертонічний?
    дуже сильніше, схоже на подразнення?
    Малому колись робили експеременти з розчинами, то гіпертонічний не пішов зовсім, ще під час інгаляції приступи кашлю були, то зразу відмінили. На ізотонічний реагував нормально, злегка більше кашляти починав, я це зауважила, але це не насторожувало, що щось не так.

    ну і скільки мл. видихала?
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    а я в тому не орієнтуюсь. Натрію хлорид 0,9% розчин для інфузій - то який?
    не дуже сильне спочатку, ніби як подразнення невелике, вже перейшло.
    Робила 3 мл фізрозчину і таки 0,7 мл геделіксу, 10 хвиин подихали
     
  5. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    ото може бути причино, Ніколь не давайте того, мені лікарі не рекомендували, бо на шкіру, вдихнути мазь - то одне, а глибоко в легені, на слизову мені боязко.
    якщо в складі пише осмолярність 308, то ізотонічний. ну і 0.9 % то теж вроді вказує, що ізотонічний
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    якщо не давати то просто фізрозчин хіба вилікує кашель? що в ньому таког ж щоб лікувати?
    БО я ще думала грудний збір запарити і тим проінгаліровати. Содою можна робити інгаляції? то ж має бути не гарячий розчин а холодний, так?
    БО ми до цього часу спасались паровими гарячими содовими інгаляціями, але останнім часом Юльку все важче заохотити/змусити їх робити.
     
  7. manka

    manka Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    Якщо купили ультразвуковий, то в ньому травами не можна (чи не бажано), тут лише розчини підходять. Грудний збір краще пити давайте.
    Наскільки я в курсі, то фізрозчин переведе сухий кашель в мокрий і допоможе відкашляти.
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    купила компрессорний

    ---------- Додано в 16:55 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

    всі що залила, тобто майже 4
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    Ніколь, не робіть небулайзером інгаляції ні маслами, ні травами. Нашкодите.
    лише фізрозчин (дівчата добре радять) або спеціальні розчини для інгаляції (те саме абробене - має бути розчин, боронь Боже сироп).

    Масла в легенях абсолютно ні до чого, як і трави. Перші і други призначені для поверхневих інгаляції. Інгаляції небулайзером "працюють" аж до альвеол.

    цілковито згідна з Донатою
    я дуже вас розумію, що вам хочеться допомогти дитині і якомогашвидше, але обережно аби не нашкодити.
    Загалом 2 мл фізрозчину достатньо.

    в нас після інгаляції кашель стає вологішим. Відкашлює та заспокоюється. А також елементарно прочищається носик ;)
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    ну а содою можна робити?
    я тоді може не дуже зрозуміла дію небулайзера.
    Бо я робила парові гарячі інгаляції содою, і всі наші кашлі припинялись досить швидко. Це не були бронхіти, це були застудн кашлі, ларінгіти і т.д.
    Зараз маєм те саме, наганялась, впріла, надихалась прохолодного повітря, маєм кашель. ТО мені в даній ситуації кращє такі ту колбу парову гарячу використовувати чи небулайзер?
     
  11. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    якщо ціль прогріти, то колба краще, але при ларингіті гарячого категорично не можна, лише небулайзер.
    Його дія не лише в тому, що
    зволожуючи добре, і доносячи ліки в сам низ, а й в тому, що це прохолодна інгаляція і вона знімає набряки слизових, бо судинки звужуються, стає легше дихати, тому небулайзери дуже ефективні у запобіганнях ларингоспазмів, бронхоспазмів.
    А на рах. ліків, то я використовую в осн. фізрозчин, інколи з амбробене, або саме амбробене, боржомі і все. І помагає, але в нас кашлі такі спазмуючі були, переважно, зараз інгалятор практично не викор., бо нема потреби
    краще боржомі взяти і випустити газ, буде содова інгаляція
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    а як компресорним заставити 1,5 річну дитину дихати?
     
  13. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    під мультики, на пару з Вами, без маски, а димком подихати лише, спершу хай на ручку подує, щоб зрозуміти, що то не боляче. Одним словом якимись такими всякими танцями з бубнами.
    Інгаляції робляться при спокійному диханні, якщо плаче дитина чи надміру збуджена - не варто, треба заспокоїти, а тоді пробувати знову.
     
  14. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    Якраз в такому віці вдруге користувались компресорним інгалятором (вперше в 5 міс., тоді проблем не було). І от я думала, що і тепер все буде добре відразу. Власне тою маскою і перелякала малого. Тоді довелось дихати усім, хто є в хаті, щоб показати, що це не страшно. Потім маску я зняла, тримала його коло грудей, воно собі гуділо-парувало, малий трошки дихав. Далі все ближче підносила до рота, а цицю при тому все рідше давала. За пару разів вже дихали з маскою, і так як має бути :girl_spruce_up: Правда, сидів на колінах, як мишеня, але не протестував.
    Тож, якби мама, я тобто, не поспішила, той процес призвичаювання був би набагато швидшим. Але гуртом ми ситуацію таки виправили.
    таке в тій справі справді дуже помічне :girl_spruce_up:
     
  15. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    Класне питання
    З того всього, що я наслухалась від різних лікарів, за час інтенсивного використання інгалятора зробила прибл. такий висновок:
    Сиропи від кашлю, в осн. масі, розріджують мокротиння на хімічному рівні, ну і, інколи, мають судинозвужуючий ефект на додаток, що полегшує дихання.
    Фіз. розчин сам по собі має дезінтоксикаційні властивості, а завдяки небулайзеру, способу потрапляння в альвеоли, він ще й розріджує мокротиння на фізичному рівні, (тому розмір частинок на які розбиває інгалятор рідину, є найважливішим показником, чим менший, тим краще)+ має судинозвужуючий ефект і знову ж таки не на рівні хімії.
    от ніби і не ліки, в класичному розумінні, а в поєднанні з небулайзером ефект дуже гарний. Шлунок не навантажується, хімія не гуляє по всьому організму, а потрапляє відразу куди треба, і потребуються тоді набагато менші дози.
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    ми теж годину тому стали власниками омрону 28. Був і той маленький що в кищені носити, і 29 і 30... але самі продавці радили саме цей... ціна = якість. До речі по ціні , в головному офісі (не Львів) на гривні вийшло 750 .
    і навіть вже ним по небулайзерелись) спочатку я сама дихала... потім малій стало цікаво що то за нова забавка і собі потягнула... і дихала і нюхала, і в вухо і в щоки пхала... маленькими кроками будем його освоювати.
     
  17. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    я купувала в офіц. представників у львові (на чайковського), тиждень тому родичам - 970 :girl_cray:, нічо так різниця. Певно Вам там до Японії ближче
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    ну вот а в державній аптеці вчора він був 950 ( то в нас взагалі дешева аптека і ціни там дуже гуманні) і зі знижкою 902 грн вийшло.

    ще питання по темі
    а чи треба розчин для інгаляції трішки підігріти?

    БО я сьогодні за малою довдихала рештки фізрозчину, то воно при вдиханні таке прохолодненьке, ну або як повітря в квартирі, але враховуючи що вона вдихає через трубку інтенсивніше і глибше ( ми правильно робим?) то мені здалось що воно надто прохолодне потравляє в середину. Вон не застудить ще більше?
     
  20. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    та, що на Симоненка? Я віддала свій компресорний брату, мембрану ультразвукового мої гаврики замацькали пальцями, навіть не знаю, чи вдасться її реанімувати, бо ще наголошували, що її не можна рухати і вартує половину самого інгалятора (тут я намагаюсь глибоко дихати і повторювати собі, що то лише річ, хоч і дорога).
    Поклала око на Омрон 30 компресорний, манюній, він і портативний, і від батарейок, і від прикурювача, і від розетки може працювати. Але коштує в 2 р. дорожче 28. Щось я вже на чайковського не хочу йти за ним.
    я не грію, використовую кімнатної температури, не застудились.
    тут нічого не скажу, бо ми або з маскою, або без неї взагалі. А загубник ще не розпечатаний навіть.