Інгалятор - мій помічник?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем карапуз, 16 Травень 2011.

  1. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Зараз з кожним днем все більше методів лікування з"являється в медицині. Я хочу почати тему про небулайзерну терапію (тобто використання ліків за допомогою інгалятора).
    Поспілкувавшись сьогодні з лікарем на тему інгаляторів (після того, як Мартин черговий раз захворів на ларингіт) , вирішили купити його додому. Перечитала статті в неті і у мене виникло ще більше запитань. Який саме купувати, чи буде він корисним і чи допоможе у лікуванні ? Дуже цікаво почути відгуки тих, хто користується інгалятором в домашніх умовах.
     
    Останнє редагування: 16 Травень 2011
  2. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник !

    ми маємо. мій малий схильний до ларингітів, і перебивались звичайним, але коли малу вперше затягнуло, то я вирішила шарпнутись, і мати то вдома, шоб рятуватись.пригодився і тоді, і коли ми просто кашляли (робила з содою інгаляції). вже в процесі інгаляції починав гарно відкашлювати. мала трохи боялась, бо гуде, але його плюс в тому, шо то як дим і можна тримати просто збоку біля личка, не конче натягати маску, і мош коли спить(головне шоб міцно, бо, повторюсь, гуде:girl_crazy:) але ми звикли і чемно дихали. робили з содою, розчином амбробене і пульмікортом. купувала десь за 450-480 грн.- вже точно не пам"ятаю:girl_in_dreams: фірма longevita.замовила в аптеці і за годину вже мала. наразі дуже задоволена:) додам,шо має 2 маски-для дорослого і дитячу. компактний, не важкий.

    ---------- Додано в 02:18 ---------- Попередній допис був написаний в 02:11 ----------

    отакий :)
    [​IMG]
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник !

    Ми теж маємо небулайзер. Старший часто кашляв, почала задумуватись про його купівлю, а тут з меньшим попали в лікарню з обструктивним бронхітом. Тільки вийшли - одразу купили. Маємо компресорний Омрон. Він коштував поза тисячу. Але він себе виправдовує. Коли наша лікар чує, що його маємо (має багато пацієнтів, тому забуває, хто що має), то завжди каже, які ми молодці. Від кашлю переважно завжди робимо інгаляції. Робили з боржомі, були й з амбробене. У важких станах (при спазмах) робили і фліксотид, і дексаметазон, і вентолін. Але самому призначати собі лікування через небулайзер я б не стала - легені (а наш діє саме на нижні дихальні шляхи) - це вже серйозно. Маємо хорошого пульмонолога, яка з тими небулайзерами друже, тому за лікуванням - тільки до неї. А взагалі, коли купували, сподівалась, що не згодиться...
    Старший дихає без проблем, з меньшим важче, але якось забавляємо на час інгаляції.
    Моя порада - якщо дійсно є проблеми з бронхами, легенями - варто ту штуку мати, так, на всякий випадок. Бо коли ліки діють безпосередньо на хворе уражене місце, краще, ніж пити їх.
     
  4. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник !

    нам лікарі дуже радять використовувати інгалятор (часті бронхіти). чи хтось може підказати, де його можна придбати за хорошою ціною? може у Львові є представництва виробників такої медтехніки? щоб і консультацію надали, яка модель буде оптимальною для малої дитини.
     
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник !

    а лікар вам який порадив?
    мені теж цікаво про це більше детально дізнатись.
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник !

    ми теж задумуємось над інгалятором. обіцяла сестра мені передати з Італії. ті кашлі вже хронічні, мені малого шкода аж...
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник !

    У Львові нарікати на "дуже сухе повітря"? Що з ним треба зробити, щоб так зіпсувати? (риторичне)

    Теж колись мав часті спілкування з ЛОРами і ларингітами.
    Вирішилося атлетикою. Інгалятори, як і інші пілюлько-засоби діють лише тимчасово.
    Небулайзер... Як пафосно звучить. На полупроводніках? :)


    Не думаю, що огламурення способу підсадити людину на ліки, є правильна стратегія.
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2012
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    не приходиться
    мова йде про ЦО і висушувування повітря в квартирах
    ну дитина ж не хворіє постійно;)
    інгалятор не пропонується до використання 3 місяці підряд, а на 7 днів наприклад після/підчас бронхо-легеневих захворювань чи захв-нь верхніх дихальних шляхів цілком не зле.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    Опція "провітрити" не розглядається? :)
    Томографи ще не пропонують? :)
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    розглядається і не завжди є сильно помічною, це не весна і не літо
    хороша пропозиція, але дорога
     
  11. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    морозне повітря (таке як зараз) має дууууууууже мало вологи. після 30-хв провітрювання вологість повітря в кімнаті падає до 10 (!) %. перевірено не одноразово. хто має вдома гігрометр - може підтвердити. після провітрювання повітря в приміщенні дійсно стає прохолоднішим і свіжішим, але не вологим.
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    Воно таким у нас буває тиждень-два на 5 років. :)
    Чого-чого, а вологості львів'янам не бракує.
     
  13. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    АЖ ТАКИМ морозним, можливо, буває і нечасто. але загалом холодне повітря зазвичай містить мало вологи. підвищити вологість повітря в приміщенні шляхом провітрювання реально тільки під час зливи, в інших випадках в кімнаті стає сухіше.
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    приїхав наш інгалятор нарешті, але біда, інструкція італійською:girl_cray: модель necchi n 5004, може хто має такий, поділіться перекладом. в мережі нема інструкції(((
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    ми сьогодні вирішили купити інгалятор - небулайзер компрессорний Family, Gamma
    [​IMG]
    спочатку розглядали OMRON (Японія), суттєво дорожчим не є, але Gamma має авторизовиний сервісний центр у Львові в Швейц медтехніці на Васильківського, а OMRON обслуговується лише в Києві. Може і не буде потреби звертатись, але то техніка, тому якось мені це важливо.
     
  16. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    Ми теж його сьогодні купили, і зразу кілька питань, як робити інгаляції з содою, боржомі, дайте "рецепт"?:girl_wink:
     
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    боржомі - практично випускаєте гази, тоді заливаєте 3 мл і дихаєте

    ще можна брати розчин амбробене + фізрозчин - розводять або 50/50 або 1:2 - по-різному знайшла і теж 3 мл дихають

    2 - 3 р в день - більше не потрібно
     
  18. Detektyv

    Detektyv Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    І в нас є небулайзер. Малий почав часто хворіти бронхітом, то ми тепер робимо інгаляції з амбробене + фізрозчин, фліксотид + фізрозчин, чи самий фізрозчин, чи звичайна поляна квасова. розріджує мокротиння і помагає відкашляти.
     
  19. manka

    manka Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?

    Який все-таки краще купувати: компресорний чи ультразвуковий? Хочу придбати, але не можу визначитись. Одна знайома має компрес., інша ультразв. Кожна хвалить свій.
    Чи має хтось інгалятор Little Doctor? Чи ви задоволені ним?
    Хотілося б почути відгуки (плюси і мінуси) власників інгаляторів.

    Також цікавить. Як він вам?
     
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Інгалятор - мій помічник?