Іменини - у вас вони є? а коли?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Jupiter, 30 Липень 2009.

  1. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    а я зараз, свої іменини більше люблю ніж уродини, мабуть тому, що хочеться зупинити відлік часу.....
     
  2. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Так, я знаю, але я святкую саме 22.12. Бо цей день щей є моїм днем народження:)
     
  3. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    в мене іменини 6 лютого, особливо ніколи не святкувала їх, чисто символічно хіба-чай/тортик :)
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    В паспорті я Альона, але хрестили мене Оленою, то ж іменини в мене 3 червня.
     
  5. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    О, я Ірина і знала, що іменини в мене 18 травня і ще є 30 жовтня. А як подивилась в Гугл, то ще приплюсувались 12, 16 січня, 26 лютого, 7 березня, 29 квітня, 26 травня, 10, 17, 22 серпня, 1 вересня. Сподобалось про 22 серпня, бо 21 в мене день народження)))) То не є для мене якимось аж таким святом. Єдиний, хто пам*ятає (нагадування в телефоні) і вітає, то є мій тато)))) Приємно, якщо ще хтось згадає)))

    ---------- Додано в 09:35 ---------- Попередній допис був написаний в 09:29 ----------

    Ви - Оксана, бо в моєї мами також іменини в цей день.

    А як ви ставитесь до такого - часто дитина народжується на якесь велике свято і кажуть, що вона сама принесла собі ім*я. Мій сусід народився на самого Миколая - назвали Петром. В моєї подружки: син 19 листопада (21 - Михайла) - Валерій, дочка 6 лютого (Оксани) - Діана, молодша донечка - 25 липня (24 - Ольги) - Яна. Правда при хрещення їм давали подвійні імена....
     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

     
  7. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Просто вважається, що дитина сама собі вибрала ангела-охоронця :girl_angel: І не варто від нього відмовлятися. Саме тому моя подружка давала подвійні імена. А ще я десь читала, що якщо людині хочуть поробити, то промовляють її ім*я (яке в паспорті). А про церковне знають лише найближчі, тому людині легше вберегтися від злих намірів.
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    І я таке знаю. В моіх дітей "мирське" ім'я одне, а церковне - інше. Саме не подвійні імена, а просто різні.
     
  9. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Була я в своєї троюрідної сестри на весіллі і почула, як під час вінчання священник прочитав Дімітрій і Маріна. А я то думаю: який Дімітрій, як він Андрій? А то виявляється навіть так можна.....
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    В церкві читають не паспортні імена, а ті якими людина хрещена. Я, коли заміж виходила, піднімала архів в церкві св. Юрія (там хрещена і там шлюб брала) і там вичитала, що хрещена Елена (там російською писало, я 1984 р.н.). Під час шлюбу читали Олена, типу вже украінською. А коли хрестила похресника в Києві в православній церкві, то Елена читали.
     
  11. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    Закордоном теж дають два імені. В Америці мого брата син в метриці записаний Майкл-Богдан, хоча кличуть просто Майкл. А донечці дали лише одне ім*я - Емілі.
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

     
  13. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    В мене іменини 3 січня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Відповідь: Іменини - у вас вони є? а коли?

    в мене 23 березня Галини.
     
  15. loginka

    loginka Member

    Дівчатка,підкажіть,коли іменини соломіі по церк.календарі грек.-кат? А то щось розгубилася з тим гуглом,а на посиденьках,знаю,Соломійок трохи є)
     
  16. basia

    basia Well-Known Member

    У моєї доньки теж. І про церковне ім"я знають тільки 2-3 людей. Ну і свідоцтво про хрещення знає:girl_smile:
     
  17. vernata

    vernata New Member

    У мене батьки зовсім того не прагнучи вгадали з ім'ям. День народження - 6.09, а іменини - 8.09.
     
  18. blondunka

    blondunka Member

    У мене 18 травня.Ірини
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2015 ---
    16 серпня іменини соломіі
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    +1. ой ті Іринки. Поки сі вспокоять- то урагани.Але потім- то одна прєлєсть.
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    а я і не знала) то ж мій дн і я таки Іра (хоч як тільки не хотіли мене назвати, але я собі зараз навіть уявити не можу іншого імені для себе)
    а 18 травня для мене як друге дн по відчуттях)