Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В нас вадер з року.. був цікавий поки я не зробила з картонних коробок гараж з спусками.. посклеювала коробки скотчем.обклеїла папером. Зробила пару спусків і щастя повні штани і машинки є де складати..трек тепер відпочиває..
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    А киньте, будь ласка, фото вашого витвору для натхнення, може би і мій шкет зацінив)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Натхнення я шукала в гуглі. Ідеї приходили вже під час і після роботи... От зараз я б вже по іншому трохи робила. А саме більше спусків.бо Ромі подобається по спускам їздити.. ну і гараж ще не закінчений [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА а ті спуски Ви якось укріплювали? чи то суто картон під нахилом і все?
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    картон на спуски в два складення, обмотаний скотчем. я взагалі багато скотчем обмотувала.. щоб картон не розім)як як малий налиє води на нього. взагалі вся площадка де їздить машиною з подвійного картону, бо малий спирається ж на то коли їздить. і вертикальні стіни теж з подвійного картону, для міцності.
     
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, хтось робив дітям пластилін типу Плей До? Які ви барвники використовували?
     
  7. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Донечці рік і три, хочу почати знайомство з "мистецтвом"))))
    Порадьте які інструменти для малювання краще обрати щоб і дитині цікаво було і не вся хата кольорова?
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    моя кpедки(Crayola) їсть - не даю. даю олівці(Мarco) і фломастеpи(Centropen), які відмиваються водою. фаpби ще ні, бо теж смакують їй.:nyam2:
    все під моїм наглядом, бо вже шафа була задекоpована одного pазу :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Де купували?
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    вони є всюди. Олівці для зpучності можна взяти товсті -jumbo
    в нас такі
    [​IMG]
    і фломастеpи маємо

    [​IMG]
    цілком ок
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    І в нас олівці від Marco товсті Jumbo Natural, класні, лиш не маємо до них стругалки, чи продають їх окремо?
    Хоча малому в 2,6 шось олівці не дуже, більше фломастери любить, теж Centropen купили, бо в інших грифель від його натисків на віничок перетворювався)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  12. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Я робила, барвники мала звичайні українські харчові. Зовсім ирошки їх треба і колір гарний насичений. Результат що вийшло можна в темі Граємося з дітьми глянути, десь на останніх сторінках
    http://posydenky.lvivport.com/index.php?posts/2471075

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Порадите на рік гарну музичну іграшку, бо малий включає у всіх іграшках музику і танцює
     
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Ми від 4х місяців і досі періодично любимо розумне цуценя від чікко - там два режими, і в кожному є пісеньки-музика. Ще бачила рекламу танцюючого робота від Fischer Price: не бавилися ним, але видався цікавим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    подивіться в тц шувар на 3 поверсі, там по середині є острівець з різними такими іграшками,
    і ще на південному в тц калина є такий острівець
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    точно таку саму бачила в магазині Розумні забавки, за готелем Львів. В них постійно є різні геометричні забавки. Але може передзвоніть уточніть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, чим забавити малу 1p.4міс+
    хочу щось нове цікаве купити. мають багато всього дівчачого. може щось з pозвиваючих поpадите?
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мій з півтора року дуже вподобав собі різні рамки-вкладки (з цифрами, ферма і т.п.). Можливо і раніше б пішло, але не пробували.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Привіт. Порадьте, будь ласка, що можна спрезентувати похресниці на 8 рочків. Бюджет 1500 грн. Якось мельт героями цікавиться не знаю. Обожнює сантехніку, пральні машинки. Всі труби знає і т.д. Хоче дуже пральну машину Miele від Klein, але я не можу її знайти. Може є аналоги , що перуть з водою як справжні? Або щось з іншої парафії. Для творчості наприклад. Заздалегідь дякую!

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk