Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я своєму 6 наборів вручила. Тобто Миколай)) То наразі не прослідковується такої тенденції, як в Матвійчика) Правда, великі магніти гнути в ручках дуже любить і від води/слюнів вони точно постраждають рано чи пізно) Але наразі не гризе ніби їх)
     
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    І мій не гризе, а гне і віддирає, відколупує... йому цікаво що там)))
     
  3. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Моя почала віддирирати картинку від магніта десь через місяць як купили, зараз щось вони не дуже цікаві їй, вже навіть не ховає під холодильник).

    Надіслано від мого LG-H734, використовуючи Tapatalk
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А мій якраз сьогодні почав віддирати))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Вони міцні, сама пластмаса, але дуже важко складати і розкладати, прикріпляти до кришки-основи, машинки постійно розвалюються.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    підкажіть будьласка щось для дівчинки 7-8 років
    батьки щей мають магазин з іграшками))
    ярозумію що у всіх різні смаки, але може щось універсальне
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    де можна купити окремо такі бродилки примітивніші? Наше фото з великої книги з казками....
    [​IMG][​IMG]
     
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Їх завжди багато було в магазинах іграшок, різні малюнки, зазвичай мульт. героїв, суть одна.
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В Ашані в КК точно були кілька днів тому, зо 6 різних видів. Звичайні в пакетах щось по 10 грн, і в коробках трохи дорожче.
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дівчата, хелп! Порадьте, що можна цікавого подарувати похреснику на 4 роки. Фанатіє машинами, але вже дарувала і такі, і сякі, і гаражі. Розвиваючим, творчим не цікавиться і мама не одобряє (типу тісто, конструктори і т.п.). Малий енерджайзер ще той, іграшки потрібно якісні і витривалі.
    Єдиний наразі варіант залізниця. Але бажано, щоб поменше елементів))) Яку можете порадити?
    Підкиньте ідеї, будь ласка!)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Може тоді яку боксерську грушу :) (якщо буде де причепити) або дартс але не на голках, а на присосках?
     
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    За грушу теж думала, але не факт, що мама одобрить. А за дартс тпеба запитати, дякую. Сама в дитинстві фанатіла від нього:)
     
  13. Fish

    Fish Well-Known Member

    Прості китайські - як на мене, викинені гроші, чи то нам так щастило. Рейки швидко ламаються, поїзд по них вже не хоче їздити. А ще меншій дитині важко рівно встановити поїзд на рейки. Лего дупло - чудова якість, і буде на віки :) але зовсім недешевий. Це я про "Мій перший потяг", з рейками. Додаткові рейки потім можна докуповувати. Ще у них же є набір "Потяг з цифрами", дешевший, без рейок. Ще можна розглянути Ікеа з дерев'яними рейками - там, правда, треба самому возити, але, на мою думку, дуже приємна іграшка, і теж можна рейки і вагончики докуповувати і по-різному складати.
    Залізниця Томас від Фішер прайс класна, але ціни у них теж кусаються :sad:
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Лего Дупло не варіант. Питала - мама не хоче.
    За ікеа теж думала, але знову ж таки не знаю чи підійде, що самому треба возити.
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А де найвигідніше купувати іграшки Фішер Прайс у Львові? Бо ті, що у нас, всі не з України.
    І їхні залізниці усі сумісні між собою? Для початку може б спробувати з невеликого базового набору. Подивитися, чи сподобається.
     
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Можна подарувати квитки в кіно, на виставу,
    похід на майстерклас, дівчатка ще люблять маленькі сумочки цікаві - а в середину можна докласти заколочки чи резинки,
    ще вони вже люблять канцелярію - блокноти цікаві, ручки, фломастери.
    Купу варіантів можна знайти в одному місці - то Аксесорайз, але ціни там трохи кусючі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я б в такому випадку, напевно, дарувала дитині якусь дрібницю і гроші в конверт. Бо то дуже важко так догодити
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Optima

    Optima Member

    дівчата, порадьте яку залізницю придбати? хочеться щось якісне і цікаве..хлопчику три роки.очі розбігаються від варіантів...Дупло пробували бавитися у друзів, то вже трохи переріс, треба дорослішу
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А де ви купували ці іграшки? здайте точку, будь ласка)))
     
  20. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Смт Великий Любінь, навпроти мого дому)))))