гроші: спільні чи особисті?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Гелена, 14 Грудень 2008.

  1. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    От, хоч вбийте мене, та взагалі не розумію як можна зберігати гроші в хаті:)
    Ні, ну коли там 100 баксів, на всяк-випадок, то ще так. Але в загальному...
    мені не по собі, коли в гаманці готівки більше ніж 200 грн:)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    нормально, зараз якраз такий час, що краще вдома:)або вкладати в щось.МИ вкладаємо все в будівництво, хтось купує машину, хтось квартиру, а хтось в банк. Як ко му вигідніше.
    Я в банк не ставлю гроші принципово, бо в нашій державі не знаєш який банк наступний " піде на відпочинок".
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну, на поточний рахунок то переводять у самому банку -- у мене так в "Дельті" було, і з поточного ніби маєш право зняти, але не можеш -- бо банк вмирає.... А як вмер -- то нормально в касі в банку, який призначив ФГВ всі гроші відразу віддали.

    По-друге, як кожен почне тримати гроші в хаті -- не побудуємо ми держави. Так, вона у нас хріновінька, але вона наша і іншої у нас немає. І я далі планую тримати гроші в банку.

    Ну і по темі. Я зауважила, що коли заробляють і чоловік, і жінка -- то обоє знають ціну грошам, тому ті гроші у них в спільній шуфляді (чи хто там де тримає). А от коли хтось заробляє, а хтось бездумно тратить -- то тут треба все ж тримати гроші тому, хто знає їм ціну. От 2 приклади: чоловіка друг і жінка. Вона витрачає все, що він їй дає. їй треба пудру за 500 гривень -- хоча я за 12 років знайомства її лише раз бачила з макіяжем -- на її весіллі, вона навіть на наше прийшла не намальована.І отк говори-не говори, їй треба... То чоловік просто виділяє їй щодня якусь суму, а всі інші покупки робить сам -- їжа, компослуги...

    І протилежний випадок. Чувак працював у магазині побутової техніки, і жінка його там же. Заробляв нормально -- вони там щось і на знижках мутили, і на бонусах. Але його друзів повишали на роботі (ставили керівниками відділів, чи старшим продавцем назначали), а його ні. І він обідився і звільнився. А іншу роботу він знайти не може, бо в нього освіта -- ПТУ і по своїй спеціальності (якийсь там токар-слюсар-маляр -- не знаю) він працювати не збирається. Він директором хоче бути, а його хіба продавцем можуть взяти, бо то його єдиний досвід -- він більше 10 років в магазині працював. І от тепер він постійно хоче показати перед колишніми співробітниками (а жінка і далі там працює) що в нього все супер, тому вона приносить зарплату -- і він собі нові джинси, новий телефон (у кредит, але ж дорогий), дорогі парфуми і ще й колєг кличе в бар за свій рахунок. То вона забрала гроші і тепер взагалі йому не дає, хіба на сигарети чи маршрутку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в нас, відколи я заробляю, каву купляю я :) це не дискримінація, просто ніхто крім мене в нашій сім'ї кави не п'є.
    Гроші - спільні, жодних таємниць і вимагань звітів один в одного. дуже сподіваюсь, що і надалі така щирість буде в сім'ї в цьому важливому питанні.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. blondledi

    blondledi миється в бані

    ну почнем з того що грошей мені вистачило і навіть залишилися.він каже що гроші там просто на зберіганні,але мені в це мало віриться.
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Тоді перше - вам треба повернути довіру, а тоді вже наступне прийде.
    Частина нашого сімейного запасу теж зберігається в моïх батьків. Так склалось історично і я не думаю, що мій чоловік щось там підозрює недобре.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Повністю погоджуюсь. Мій чоловік теж банкам не довіряє (після Дельти) і гроші тримав в свекрухи, у своїй шафі, вона про це знала, але не лізла. Я навіть не думала про щось погане і не злилась.
    В нас теж нема поділу на твої і мої гроші, чоловік щодня мені залишає на столі певну суму на мої потреби, а те скільки грошей приходить на дитячу карточку і де я їх витрачаю він поняття не має, інколи для форми може спитати, але я така транжира, що сама толком не знаю.
    Ну і ще одна повчальна історія. Є в мене коліжанка, яка постійно ділила з чоловіком гроші. Вони навіть на медовий місяць порівну грошей давали. Вона йому завжди рахувала, що йому купила і скільки на нього стратила (подарунок н-д), скільки стратила на побутову хімію і продукти зі своїх грошей. Якщо він купував їй подарунок, то він мав коштувати не менше певної суми, якщо ні, то був скандал на тиждень мінімум. До чого я веду, звичайно, що вони розлучились, але він погодився на розлучення при умові, що вона поверне йому гроші, витрачені на неї, бо якби не вона він би собі машину купив. Я б в житті не повірила, що таке буває, якби не чула їх розмов на власні вуха
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    І в нас спільні гроші, вірніше ті що чоловік заробляє, бо дитячі я витрачаю на свої з дитиною потребеньки.
    Гроші наші лежать "вільно" я беру скільки мені потрібно і його лише повідомляю що взяла, бо бухгалтерію чоловік веде, нема в мене рахунку в грошах.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Дівчата, мені подобається ваше ставлення до грошей! Чоловікові - спільні, дитячі - то мої :girl_smile: Але поділу на твої-мої нема :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я ж не написала, що дитячі гроші витрачаю на себе.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Та я ж не написала, що то зле :girl_smile:
     
  15. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    і внас нема. Але чоловік свою отримує повністю, а моя ділиться. То я про його гроші не даю звіту, як беру. У нас є спец. конвертик, де лежать гроші, не ховається і не никається. Можна сказати, що грошами керую я, він розпоряджається лише своїм калимом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    в нас спільні гроші від того часу як ще не були одружені, жив він тоді у гуртожитку і усю зарплату носив з собою - (заробляв непогано на той час). я просто боялася що колись хтось крадькома побачить і "гепне по голові":girl_crazy:. Сама йому запропонувала залишати гроші у мене в дома і на диво він згодився. Разом заробляли -разом витрачали -разом складали на весілля, так і досі усе разом:girl_in_love:- поділу на "твої" "мої" навіть не було.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  17. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    А в мене своїх грошей, можна сказати, нема. Після народження малої, допомогу оформив на себе чоловік, бо мені в такому стані недуже хотілося по Соцзабесах волоктися. І так, думаю, в один конверт.
    Чоловік залишає свою зарплату вдома, а я вже беру коли треба.
    Трошки вдалося підзаробити на продажі дитячого трикотажу і тортів з памперсів. Вирішила купити тюль і штори у вітальню. Чоловік як дізнався про мою заначку, сказав, що ми ще за машину не розплатилися, а мені штори в голові. В дечому з ним згідна, спати з боргами не хочеться, а моїми грошима хоч маленьку частину позики погасити можна. То як тепер? Гроші спільні чи особисті?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    то напевно, більш такий нагальний платіж, ніж штори.
    спільні :girl_yes2: я так думаю, якщо чоловік кладе дома зп, то спільні, а якщо видає по проханню, то особисті.. Його особисті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та мабуть, як і було до того - якщо спільні, то і в даному випадку спільні, а чому ні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я думаю малось на увазі, що за ці гроші не потрібно відчитуватись