гроші: спільні чи особисті?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Гелена, 14 Грудень 2008.

  1. hryka

    hryka Member

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    Так давно потрібно зробити)
     
  2. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    Не знаю я щось куди то написати, але от щойно поговорила з подругою і мене розпирає, темка все-таки про гроші...
    Значить, живе вона з чоловіком вже два роки. Він офіційно не розведений, бо жінка не хоче офіційного розлучення, хоча давно разом не живуть, років п"ять, живуть в різних кінцях країни і мають спільну дитину, дитина щороку літом приїзджає до тата(він оплачує жінці дорогу туди-назад до Києва, а сам в Київ їде машиною по сина, назад віддає так само, через місяць).
    Подруга з чоловіком квартиру знімають. Перед Новим роком купили машину, бо чоловік дуже того хотів (до речі, в попередньому шлюбі мав для того більше фінансових можливостей, але жінка була дуже проти), через це влізли в борги, тобто з Нового року не платили за ні за квартиру ні за комунальні, плюс ще щось знайомому винні. Також напрягає свекруха що терміново треба ремонтувати дах в будинку (матеріали куплені, але не всі, грошей на то нема).
    І ось розказує вона мені то все і каже, що чоловік вчора сказав "ну оце розберемося з дахом, приїде малий, а осінню щось придумаємо".
    І оце слухаю я її і мені геть то не подобається. Бо я знаю що вона за останній рік і трусів собі не купила.
    Я б їй казала запропонувати розрахуватися з боргами, а тоді привозити дитину і думати про дах. Бо бюджет то в них спільний, але получається йде на потреби чоловіка і його сім"ї, а то якось не альо... Або розділити бюджет і хай про свої потреби і своєї дитини думає за свої кошти.
    Або хай продає машину, раз не тягне, розраховується з боргами і привозить дитину...
    я б з розуму зійшла, якби півроку за квартиру не платила...
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    Дитина з'явилася швидше за другу жінку. Це треба прийняти. Тому я би з такими порадами взагалі не лізла.
     
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    Так от я і не лізу, але і її мені шкода. Ніхто ж не має нічого проти дитини і коли малий приїзджає - вони разом гуляють, вона його бавить, купує іграшки і т.п.
    Але чому вона повинна оплачувати мужику приїзд дитини, маючи купу боргів за квартиру? усі минулі приїзди малого вони завжди позичали - бо не вистачало на все навіть їх двох зарплат і вона то приймала, ну бо ж і так раз чи два на рік дитина приїзджає.
    Якщо він не тягне - хай трохи розраховує щось, хіба ні? Чи можна повісити на шию жінці витрати по своїй дитині? як їй тоді народити свою?
     
  5. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    якась комедія. і чого б то?

    а чого?


    ну якщо дитина такого віку, що не може сама їздити поїздом, то логічно


    не платять за орендовану квартиру? і досі їм ніхто пінка не дав? хм, теж дивно


    кого напрягає-її? чи свого сина?


    ну


    ну, а чьо, прикольно влаштувався.

    якщо серйозно, то:
    1. вона йому не жінка
    2. він їй не чоловік
    3. його мама їй не свекруха
    4. не платити за квартиру якось несерйозно, в такому зрілому віці, людям, які начебто мають громадянський шлюб
    5. його син і його мама з дахом в хаті - виключно його справи і вирішувати має їх він, як і забезпечувати фінансово.
    6. він не мужик, а альфонс
    7. так їй і треба
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    Ось з цим погоджусь. А хто там кому ким приходиться (чоловік/жінка/брат/кум/сват) - то дурня. Питання в поглядах на життя, а не в паспортах. І одружені люди одне одному нічого не винні - то не кредит в банку:girl_wink:
     
  7. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    Олеся, погоджуюсь. Хай то називається громадянським шлюбом. Багато людей так живе. Штапм в паспорті -це ще не все. просто мені особисто, дивні 2 моменти: чого перша жінка не хоче розлучатись? і друге - чого на цю подругу навішали стільки фінансових питань? тупо класно прилаштувався. і вона то все хаває, як "жінка", "чоловікові" справи і справи "свекрухи". чоловік, який готовий до сім"ї, буде думати найперше, як зробити так, щоб проблем було менше, щоб справді його жінці було добре, а не додає нових. ІМХО. якось так
     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    Я того теж не розумію, хоча знаю багато таких реальних випадків. І тягнеться то по 5-10 років. Певно, всі страшно бояться потрапити в категорію "развєдьонка":girl_haha:
    Бо сама далась. Ми не гіпотетичну ситуацію обговорюємо і, певно, є багато нюансів. Але мені теж це все виглядає
     
  9. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    так, як Сешат написала вроді боїться статусу "розвєдьонка" і переживає. щоб не перестав цікавитися дитиною.

    Бо якщо хоче щоб йому привезли дитину - мусить оплатити, то навіть не обговорюється. Хоча там раз було, коли жінка збиралася на море, а він був у відрядженні і не мав як поїхати забрати, то привезла малого до його батьків і за свій рахунок.

    Отож бо що її! я сама з того в шоці. Типу, допоможи, порадь, що робити...хоча має двох синів.

    Тут я згідна і вона також.)) От і думає, як викручуватися. Хоча стоп, з трусами я перегнула, щось там по мєлочі купувала, але то несуттєво. То вона жалілася, що давно дуже білизни не купувала.))

    Буває таке. Ми також платимо раз в пару місяців - і нам і власникам так зручно, вони так само платили.
    Згідна. І вона то розуміє і ось псіхує і думає, як викручуватися з того всього.

    От дійсно що сама далась, хотіла бути "розуміючою" дружиною Дорозумілась.
    Хоча на неї впряму ніхто нічого не вішає, ну але ж її зарплата йде в сімейний бюджет, і вона ніц з того не має, то якось не тойво...хоч правду кажеш що сім"я - то не банк, ну але ж не можна за рахунок жінки вирішувати проблеми попередньої сім"ї і батьківської хати? Чи можна і то зветься сім"я?
    Вона псіхує і каже, що, якщо зараз він таки візьметься за дах і привезе малого, то вона бере кредитку і шурує на море і має все в носі))) Мене кличе в компанію))
     
  10. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    Тут і казочці кінець а хто слухав - молодець. Якось трохи не логічно - до існуючих боргів додавати ще й кредитку. ЩОдо фінансової навантаженості - то тут якраз треба взяти себе в руки і провести з чоловіком серйозну бесіду. Ніхто від нього не вимагає вілли-яхти, але забезпечити свою дитину він мусить. А якщо хоче і другу дружину - то мав би хоча б не ущемляти її своїм фінансовим тягарем.От в рзмові треба вияснити - яким він бачить їхнє майбутнє і яке вирішення проблеми запропонує. Бо дитина завжди буде потребувати, а в сверкрухи після ремонту даху з"явиться паркан, підвал і тд яке потребує ремонту, а там знов дах потече і т.д - по колу.
     
  11. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    Навряд чи вона таке зробить, то нерви. Типу, йому пофіг, то й мені пофіг, хай розгрібається, а я свою кредитку погашу з своєї зарплати.
    За труси як я вже писала, то я перегнула, їх не те що нема, просто жалілася що давно дуже не купувала(ну бо подружка давня, шкода її), але таки справді багато в чому собі відмовляє зі звичайних речей. Хоча в неї по теперішніх мірках непогана зарплата.
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    має так, як постелилася, а поcтелилася поганенько
    ібо поважати людину, яка себе не поважає, важко
    я найперше про нерозлучення
    кстаті о птічках, авто оформили на неї чи є спільною власністю "чоловіка" та його законної дружини?

    починати треба з усвідомлення та розставлення пріоритетів
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 1
  13. Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    і що це вирішить проблему?вона просто тікає від проблем, все рівно з моря вона повернеться, де чекатимуть ті ж борги і той же дах свекрухи.Я взагалі в шоці, як би мені навіть зараз, коли ми з чоловіком одружені, свекруха прийде і вимагатиме, щоб я їй дала на щось гроші. Просто його родичі реально бачать, що на вашій подрузі можна їздити. А мені її тоже не жалко, бо сама позволяє так з собою поступати. Сама знаю дуже добре дівчину, на якій так само їздив громадянський чоловік- її зарплату треба було ділити на оплату квартири , їда, розваги, а його - на його власні витрати. Коли їй треба було робити операцію, то він гроші не дав, хоч і мав, бо " а вдруг мені треба буде, а ти не встигнеш мені віддати", вона позичала в чужих, і навіть , коли він її зрадив, то просила його не йти, але він пішов, сказав, що про неї ніхто не буде піклуватись і любити , бо вона сама про себе не дбає. А вона ще досі про нього жаліє.

    Тому вашу подругу не жалко. Я би на її місці напевно не змогла би жити з чоловіком, який замість того, щоб помагати мені вирішувати мої проблеми і питання, звалює ще свої на мене.
     
  14. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    читаю Вашу розповідь і полюдськи шкода людину, вона або "по вуха" закохана, або дуже наївна. Маю таку ж, дуже близьку подругу, яка так невдало вийшла заміж, має донечку і чекає дитину... Теж до теми грошей....але почну спочатку... Жила вона до одруження з мамою у власному особняку, недалечко Львова, а чоловік із Червонограда...мама її "пиляла" що їй потрібно заміж, бо здався б зять у хаті. Завагітніла вона, любов у них (вона розказувала), одружились...вона жила дома він у Червонограді, бо у нього там робота (шахтар), а у неї у Львові (вчителька), він по вихідних через раз приїжджав до неї, (правда свій борг, який позичила вона на весілля, сплачувала її мама, а він за весільні гроші купив машину...звичайно ж, як ви догадались, для сімї) народилась донечка (він спізнився на пологи, правда дав гроші на родом) вона з дитиною дома, він у себе і знову тільки на вихідні приїжджав і то не завжди....дитині виповнилось рік, вона наважилась залишити маму (якої хворе серце) і поїхати з дитиною до чоловіка. Як виявилось, чоловік може загулювати з друзями на 2доби, гроші тримає на карточці, і вона змушена просити у нього постійно, бо декретних звісно не хватає, і він звісно не радо дає, коли просила на чобути, бо вагітна на каблуках не може ходити, дав їй 200грн. і каже "Мені, взагалі то подобаються дівчата на каблуках, тому більше не збираюсь давати", хоч на себе і 1 000грн з друзями за 2 доби може прогуляти.
    я це все слухаю і мене жах охоплює....я розумію, що я б його "притовкла" і взагалі слів бракує, але їй нічого не кажу...бо це її чоловік, сім'я..дитина...і видно що любить його і все пробачає, але полюдськи шкода!!!
     
  15. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    Ну, якраз це питання там гостро не стоїть, питання штампу в паспорті їх не турбує, якраз пріоритетом було бути разом, а не штамп. Та й там справді має місце маніпулювання дитиною, обмеження спілкування з малим.
    авто оформлене на неї



    Нє, трішки ви нетак зрозуміли чи я не так написала.)) Свекруха не вимагає, типу просить допомогти, ну але постійно тим капає на мозок. Ну і хата оформлена по дарчій на сина.
    З грошима не так все страшно, як ви описали в знайомої(чи може я так написала), він не ховає від неї гроші, вони знають пін-коди карток, гроші приносяться додому і складаються разом, коли не було машини і цих проблем із спільних грошей обом купувалися дорогі телефони і т.п., вона може потратитися на перукарню і їй ніхто нічого не скаже (був випадок недавно, що чоловік сам сказав, мовляв, ти, мабуть, давно волосся не фарбувала, вона - ну бо дорого буде, а він - ну так тож необхідність, хоча реально необхідності, звісно, нема).
    Просто вона не може морально собі дозволити в такій ситуації витрачатися на захцянки, ось і стала вона заручницею такої ситуації. Якщо не буде даху і малого зараз - вони затянуть паски трохи, складуть докупи дві зарплати і погасять зразу всі квартирні борги, тому її зараз той дах і малий напрягає, бо інакше не погасять, а полізуть далі.
    Мені її шкода, бо насправді вона просто зовсім не жадна до грошей(морально на ній не дуже поїздиш), ось і вляпалася.
    дякую за думки збоку, чесно кажучи, чекала тапків на кшталт "то ж дитина, як можна на дитину шкодувати".))
     
  16. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    ну, бо так і є. Це ж не йде мова про купівлю 115 машинки чи дорогого велосипеда.
    Дах можна не ремонтувати, і почекати кращих часів. А от з дитиною так не вийде. Син чекає зустрічі з татом, та й тато, напевне, теж. Тим більше, якщо це тільки раз в рік. І думаю, якщо чоловік сам пропонує сходити в салон і потратити певну суму на так звані "захцянки", то не все так критично. Є певна категорія людей, які люблять перебільшити свої проблеми.
    З дахом я б нічого поки не робила, ну хіба, якщо там вже вода на голову лиється, а з сином то можна щось придумати, наприклад, поїхати поїздом і забрати. Економія на бензині, і на витратах на дорогу мамі. Хто хоче - той знайде можливість...
     
  17. hryka

    hryka Member

    Відповідь: гроші: спільні чи особисті?

    або жаліє його...
     
  18. blondledi

    blondledi миється в бані

    ох тема грошей для мене болюча ,вийшла заміж рік тому і якось це все в нас не так як би мені цього хотілося. до народження дочки гроші в основному заробляв чоловік ,у мене своїх не було,тож на все брала гроші в нього і моя мама мені допомагала.але от проблема гроші свої він зберігав у нього вдома в свекрухи і це мене страшенно бісило,не раз йому казала,але марно.зараз він на за кордоном ,перед відїздом залишив мені певну суму на витрати,але частину своїх грошей всеодно лишив у мами.
     
  19. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    він їх просто десь залишив там в своїй кімнаті чи особисто мама зберігає його кошти?
    Ми один період тримали гроші в чоловіка в батьків, бо вважали там безпечніше. Але гроші просто там лежали, без доступу батьків до них)
    А якщо вам ба не стало тих грошей, що він залишив, якщо непередбачувані видатки і т.д. То йти до його мами , кланятися, дайте мені трохи грошей? Чи як? Мотивація зберігання грошей чоловіком там?
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Як ми їхали в відпустку, то кавалір частину заначки лишив в своїх батьків, частину в моїх. Що як раптом пограбують хату, щоб не всі гроші винесли. Може з таких міркувань?