Гра "Валентинки"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем LuBimaya, 14 Січень 2013.

  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Нарішті добігла до нуута, щоб похвалитись.
    Вчора цілий вечір вичисляла свого Валентина і таки вичислила :). Сьогодні мала чудовий сніданок в приємному товаристві Мартусі Музик. А подарунок, це взагалі щось. Такого оригінального ще ніколи не отримувала і взагалі все продумано до найменшої дрібниці. Одним словим, дуже дякую за такий чудовий дарунок і куратурам за забавку.
     
  2. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    тішусь, що все сподобалось :)
     
  3. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Я напевно цього разу найневідповідальніша учасниця (((( Сьогодні лише відправила посилку... Ну ніяк мені раніше не виходило, то ж вибачай, моя форумляночко!!! Але на пошті божилися, що в четвер вже буде на відділенні одержувача, тож маю на це надію!
     
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    а скільки іде посилка по Львові? я відправила ще минулий вівторок, а на сайті таке пише-"не було вручене під час доставки 11.02.2013 об’єктом поштового зв’язк" . хвилююсь
     
  5. LuBimaya

    LuBimaya New Member

  6. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    це означає що коли її принесли додому, то там не застали того, кому посилка адресувалась (а отже залишили повідомлення і форумлянка вже в курсі, що треба йти на пошту)
     
  7. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Ура!! я отримала сьогодні подаруночок!!!! Все таке моє-моє!!!! Цікаво, як мій Валентинчик дізнався, що все це мені потрібно і за моїм смоком!!!!

    Тепер буду надіятися, що моя посилка дійде до четверга, як і обіцяли на пошті...
     
  8. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    А я..а я вже з подаруночком!!Все дійшло! Величезне дякую за ті красоти!І все таке моє - моє. Таке неймовірно гарнюще!
    Але я своє 34 відділення готова забити:girl_mad:Посилочка була на відділені ше 7 числа..а ті курки тільки нині кинули повідомлення. Мені урвався терпець - буду з ними воювати тепер.
     
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    добре що прийшло ,а то я вже хвилювалась. І мій валентин прислав смс, і я в четвер буду з подарунком:girl_claping:
     
  10. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Дзвонив мені мій Валентинчик. тепер я з нетерпінням чекаю завтра - маєм зустріч!
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Дівчата, чому так несерйозно відносимося - галерейка вже третій день є і тіко 3 знимки! Ну то нечесно взагалі. Так чекаю фоток,а ніхто не виставляє!
     
  12. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Отже отримала я свій подаруночок вчора. Розкажу вам, як то все відбувалось :girl_smile:
    Вчора цілий день слухала книжечку, в якій одна дама розказувала як вона їсть шоколадні цукерки. Так то зі смаком розповідала - бере цукерочку, запарює ароматний чайок, бере улюблену книжечку, сідає в крісло.....бліін, я думала що мене там залиє тою слиною. А в хаті - солодкого ніц, і чай тільки звичайний чорний, ех....а душенька так просила свята. Ну що зробиш - чекаю мужа з роботи, може якраз щось привезе доброго, але ще цілий день попереду, а муж приїде пізно ввечері. І тут опа, дзвонить поштарка і каже, що на моє ім*я є посилочка, і якщо я хочу, то вона мені через годинку її привезе. Та звичайно що хочу! Прийшла до неї додому, чемно подякувала, забрала посилку, по дорозі відкриваю, а там .......... шоколадні цукерки і афігітєльний чай :girl_in_love:
    Ще була відкриточка, яку я з радості посіяла, пів дороги йшла назад, шукала, аж тут побачила, що якийсь вуйко крутить її в руках, роздивляється. Віддав мені і каже - Ти не переживай, я пальцьома її не брав, бо вона дуже ладна :girl_haha:
    І от така задоволена я прийшла додому, запарила ароматного чайочку і їла дуже смачні шоколадні цукерочки. А спонсором мого хорошого настрою була Наталя-Donata, за що їй бааальшоє человеческоє спасіба :kiss::kiss:
     
  13. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    І я, і я отримала подарунок:girl_tender:. Дякую Любімая)))):kiss:. Іду хвалитись.
     
  14. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    і я вже отримала подаруночок!!! Така краса! Завтра сфотографую, подивитесь! Чесно, я навіть уявити собі такої краси не могла!!! Дякую дуже, innamorata!!
     
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    і я забрала свій чудово-солодкий подарунок! Величезний шоколадний Купідон. Але я не знаю від кого:connie_pull-pigtail і форумляка дзвонила, чоловік передавав, а я з радості забула запитати. Признавайтесь кому дякувати:girl_blush2:
     
  16. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    То я))) Там за купідончиком була запхана червона листівочка-сердечко, то я там написала від кого))
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    активніше, активніше хвалимося!!!)))
    покаіть себе в діях, а не на словах))))
     
  18. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Я в суботу буду хвалитись, бо ні сьогодні, ні завтра не буду мати чим сфоткати. Вибачте вже мене, таку нєсєврємєнну... ех...
     
  19. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    а я сфоткала все, але в фотіку акумулятори чогось сіли і не заряджаються (((( і тепер не можу скинути фото ((((
     
  20. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Я не побачила, бо ще не відкривала. Дуже дякую. Фото виставлю пізніше, бо не працює фотоапарат.