Гра "Валентинки"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем LuBimaya, 14 Січень 2013.

  1. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Це само собою, але цікаво яка!:girl_claping:
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    А я вже свій пакунок надіслала в понеділок, сподіваюсь сьогодні-завтра форумлянка отримає.
    А ввечері піду за своїм сюрпризом - вже на пошті!! УРЯЯЯ!!!!!
     
  3. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Забрала свого Валентинчика!! Дівчатка, це ЩОСЬ! Зараз розказувати не буду - чекаю галерейки!
    Іринка-Багіра, подарунок просто неймовірний! Навіть не думала, що поки чоловік буде в відрядженні відчую наближення Валентина! Дякую-дякую:kiss3:
     
  4. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Дівчата, зник мій Валентин....
    В понеділок написав, що зайде завтра в гості. Я й ласощів напекла, щоб задобрити. А його нема(. Я вже все поїла, задобрювати вже й нічим. А звістки нема(((
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    ото я стала героїнею детективу:girl_in_dreams::girl_spruce_up:
    то і мені невимовна радість, що змогла навіяти святковий настрій:girl_in_love:
     
  6. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Отримала!!!!! Дуже-дуже дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Від мого Валентинчика ні слуху ні духу....
     
  8. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    А я свій подаруночок вчора вручила (і певно не сподобався, раз моя форумляночка не хвалиться :sad: )
    І від мого Валентинчика ніц не чути....
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    І моїй...Мала б вже отримати...Я не підписала від кого подаруночок, але форумлянка в тему заглядає і мовчить:girl_cray:
     
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Отримала я сьогодні свого Валентинчика від ola-lyola, мій малий як побачив цукорки, сказав " мама, коли сфотографуєш, то можна я їх з"їм?")))
     
  11. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    а мене мій валентинчик чекає на пошті (вчора прийшло сповіщення)
    сподіваюсь, встигну забігти забрати)
     
  12. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Ну що Ви таке кажете!!! та як не сподобався!!! дууууже сподобався. вже навіть обмили:) Ви вже пробачте забігану мамочку. Купа справ і вічно щось або не зроблю або забуду :sad:
    Подаруночок супер мега крутий!!! За гарячим чаєм відразу потепліло на душі і трохи відійшли на задній план всі клопоти :) І муж зацінив ;) сказав що йому тре буде постаратися щоб переплюнути цього Валентинчика. Шкода лише що мій Валентинчик не мав часу трошки почаювати/покавувати... Ну але нічого, якось іншим разом ;)
    А я вчора нарешті закінчила приготування свого Валентинчика, так що сподіваюся на тижні форумляночка отримає :) отак, буде поближче до свята :)
     
  13. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Все нормально:) я дуже тішуся, що Вам сподобався подарунок. А мацьопство Ваше - просто суперове. І дуже приємно було познайомитися:)
    оооой, як приємно:girl_blush2:
    Цьоця Іспанка пишуть диплом аж дим з вух іде..І мені шкода, що не покавували. Але думаю, що ще покавуємо;)
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    а я сьогодні забрала свого "валентинчика" з пошти :girl_tender: такий файненький))
    похвалюся вже в галерейці :girl_yes2:
     
  15. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    я, певно, сама "доганяюча" :girl_blush2:. Люба форумляночко, прошу пробачення за затримку, але на минулих вихідних не вийшло на пошту потрапити, а в робочі дні я не встигаю до закриття пошти :girl_cray:, сьогодні поїду відправити з гол. пошти.
    Я отримала свою Валентинку :girl_dance:, 2 речі з 3-х, то попадання просто в яблучко :girl_tender::girl_claping:, ну і сердечко рукодільне :girl_in_love:вже висить - тішить око. Дуже дякую Христусі, так потішила мої "слабості" :girl_yes2:
     
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    І я вже давно забрала свого Валентинка!!!!!!! Яке ж там все ммммм! Чекаю на галерейку.
    Правда пакунок без ніку, зате з моїм улюбленим ім"ям Олеся:)
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    А я переживала, чи все доїде і сподобається:girl_tender:
     
  18. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    я вчора відправила нарешті. дуже прошу вибачення в своєї форумлянки за запізнення!!!! ніяк швидше не могла(((
    але вірю в нашу пошту і в те, що подарунок доставлять вчасно!!!!
    там частина рукодільна. але не знаю яка вона заїде до адресата. якщо дуже помнеться то поправте))))
    і, до речі, я вже також отримала свого Валентинчика!!! Дуже дякую форумлянці!!! Мені все дуже сподобалось!!! Дуже ароматний подарунок! Хочу галерейку!
    А коли відкриєм галерейку?
     
  19. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Куратори, альо))давайте добро на галерейку:) Так вже хочеться подивитися, які красоти дівчатам понадаровували:)
     
  20. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    ооо, відстеження показує що пакунок вже на пошті форумлянки
    ЮХУУУУ!!!