Гра "Валентинки"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем LuBimaya, 14 Січень 2013.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    в мене ще з вихідних готовий, але як і багато інших Валентинів - нині не встигла відправити)
     
  2. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    і я пасу задніх, зовсім часу не маю до пошти дійти... аж соромно...
     
  3. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Ну всьо, я вже свій подаруночок віддала. Тільки будь ласочка не сваріть мене, я не сфоткала його, бо ще вчора докупляла одну детальку, а в інший день не маю можливості ще раз вибратись до Львова так, щоб без діток. Тому відкривайте галерейку, будемо дивитись на подаруночок там :).
     
  4. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    рано ще.
    якась лінива гра вийшла :) я от теж тільки сьогодні відправляти буду. а скажіть, на пошті, щоби відправляти обов'язково треба коробку? ну просто подаруночок мій нестандартного розміру - я не можу коробки до нього знайти - можна просто гарно запакувати в кульочок і заліпити скотчем чи мус бути коробка?
     
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    а не понищать без коробки?
     
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Я знов перша?
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    на НП я попросила і хлопчик якусь коробку витянув. не можу сказати що я була в захваті від неї, але краще ніж нічого)))
     
  8. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    на пошті є коробки, зазвичай, різних ромірів. Ти можеш запакувати в пакет чи плівку, а вони там ще своїм папером запакують.
     
  9. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    А я ще сиджу і ждю, і не відправляю)))
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

     
  11. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    я вчора відправила, от тільки фотки мого подарунку малий успішно витер з фотоапарата, тому фото буде аж від власниці
     
  12. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    А мені прийшла смс від Валентина, так що завтра зраненька на пошту:girl_tender:
     
  13. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    [/COLOR]


    Я хочу бути майже справжднім Валентинчиком і подарувати ближче до свята)
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    А я така чемна-чемна, все зробила, сфоткала і відправила - і подарунок, і фотку і звіт про відправку, одним словом справжня маладєц! Але як воно мені тєжко далося вибрати лише 3 валентинкових подарунки і особливо утриматись від спокуси допхати туди заборонений 4 елемент!:girl_smile:
    Тепер сідаю чекати свого Валентинчика.
     
  15. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    я нарешті відправила подарунок і надіслала фотозвіт
    ніби вклалась в 3 елементи) (листівку не враховую, бо то не стільки подарунок, скільки щоб дати знати від кого то :))
     
  16. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    а в мене невеликий трафунок змінив долю подарунка.
    в пошуках коробки відповідного розміру, я зрозуміла, що простіше змінити оту неформатну деталь! тому от тільки тепер понесу на пошту подаруночок, який ідеально влазить і коробочку!
     
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    А до мене прийшов вже Валентин! Так несподівано і дуже анонімно,навіть незнаю хто вона,а так цікаво? Шкода що мене не було вдома і я не зустрілася з чарівною анонімною форумлянкою. А бабусі нашій було важко пояснити чого я на Оксани подарунок отримала:girl_yes2:
    Вже чекаю галерейку
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    це була я! Вибачаюсь що так анонімно, я навіть сама не думала що потраплю у Ваші "краї", підвезли знайомі. Я вже як вийшла з підїзду почала переживати чи хоч до тих людей воно потрапило, та ще я така затуркана забула сфотографувати:sad:
    ну а вчора до мене прийшов мій Валентин! Це було подвійним святом для мене отримала дуже гарні і потрібні для мене подаруночки і відбулась така довгождана зустріч з формулянкою! Дуже гарно посиділи, поговорили!
     
  19. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    За 3 год поїду на НП, але смс вже прийшла - я знаю ім’я і нескладні пошуки видали фото. По фотці впізнала красуню, котрій робила комплімент... Ще один пошук - і я вже знаю нік:girl_cool:

    ---------- Додано в 12:20 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

    Тепер так цікаво, що мене чекає на НП:girl_claping:
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2013
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Валентинка від форумлянки?