Гра "Валентинки"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем LuBimaya, 14 Січень 2013.

  1. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    А я намагаюсь впхати всі побажання в ліміт:girl_claping:
    Але 3 - це таааак мало...
     
  2. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Дівчата! Як успіхи? мій подаруночок вже придуманий на 100% і готовий на 80%. мучусь питаннячком - відправляти поштою чи будемо форумівку організовувати?
     
  3. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    в мене так само. Але дуже переживаю, бо всі ідеї мої виявились над асортиментом в магазинах, рукодільниця з мене ніяка. Тому буде банально, але, дуже сподіваюсь, що приємно! Ще маю докупити один елемент і буду мати все готове:girl_wink:
     
  4. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    ну а про форумівку?
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    я з задоволенням:girl_tender:
     
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Успіхи добре, в голові все готове, тільки вирватись, щоб купити. Вручати буду особисто :girl_cool:
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Форумівку! Форумівку! Але якщо можна після 5 лютого, бо мене небуууде
     
  8. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Я буду надсилати поштою. На форумівку скорше за все не потраплю.
     
  9. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    я поштою, на форумівку не попаду, я тепер не скоро куди-небудь попаду ...
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Щось форумівка не намічається, та що буду завтра-післязавтра пробувати штурмувати пошту)
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Я ще зовсім-зовсім не готова. Лише щойно зрозуміла що то вже 31 число. То все моя зимова сплячка(
    Буду виправлятись і за вихідні планую бути в повній готовності.
     
  12. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Посилку відправила. Пізніше сфоткаю квитанцію і відправлю. Фото подарунка я, розтелепа, не зробила - прибігла на пошту 5хв після закриття, чоловік впросив тітку, щоб прийняла посилку і, перш ніж я згадала про фото, вона вже заклеїла коробку:girl_emo: Ще до того ж, відправить аж в вівторок зранку, коли приїде машина. Ото вам і сільська пошта. Але я вже спокійна, що відправила.. :girl_flirt:
     
  13. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    я, наразі, в хвості по готовності :girl_blush2: :girl_cray:, старатимусь все ж в терміни вкластись, головне, що ідея є, ще треба знайти можливість її реалізувати чимскоріш:girl_in_dreams:
     
  14. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Увага!
    Нагадую - сьогодні подарунки мають бути надіслані. ну або хоч напишіть на електронку як і коли плануєте вручити.
     
  15. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Пишу тут :) Планую завтра, або в середу вручити свій подаруночок, про що вже поінформувала свою посиденькову Валентинку :girl_phone1:
     
  16. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    А я вже відправила подарунок. За вихідні все організувала і усьо, я молодець))).
    Сподіваюсь укрпошта не підведе так як минулої забавки))).
    І халепа. Я зовсім забула зазнимкувати подарунок. Згадала щойно... Які штрафні санкції на мене чекають:girl_impossible:?
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    а я планувала сьогодні доробити і відправити, але вчора малий захворів, піднялась Т, тому змушена кілька днів сидіти вдома. але впевнена що форумлянка отримає до 14 лютого. перепрошую(((
     
  18. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Звітуюся - подарунок готовий на 90% (завтра ще маю малеееньку дрібничку докупити). Планую завтра або вручити особисто або відправити поштою (нині не встигла на пошту через роботу :sad: ). Завтра відзнимкую і відправлю кураторам на пошту :)
     
  19. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    і я прозвітую: планую відправити завтра, бо сьогодні не вийшло вирватись з дому.
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Валентинки"

    Подарунок уже готовий, післязавтра планую вручити:)