Гра "Анонімний Миколай-5"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 6 Листопад 2015.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Наближається час, коли ми всі занурюємося в святкові приготування. Обираємо подаруночки для своїх рідних та близьких. То ж давайте згадаємо і про форумчанок!
    Пропоную побавитись в "Анонімного Миколая" і цьогоріч.

    Правила гри усім відомі. Але нагадаю для тих, хто бажатиме приєднатися до нас вперше.

    Отже. Участь в грі можуть брати ті учасники форуму, які мають в своїй скарбничці 350 дописів. Після завершення реєстрації куратори розішлють всім учасникам повідомлення, де буде вказано нік та координати учасниці, якій Ви будете дарувати подаруночок. Ніхто, крім Вас та кураторів не повинен знати кому ви даруєте!
    Шановні учасниці, нагадую, що головною метою гри є анонімність!!! Не робіть ніяких підказок!

    Вам необхідно на пошту гри mykolajchyky@gmail.com надіслати свої дані, а саме:
    1. Домашня адреса (місто, вулиця, №будинку, квартири, індекс)
    2. Прізвище, ім"я.
    3. Форумний нік
    4. Лінк на профіль
    5. Номер контактного телефону

    Якщо Ви не маєте можливості надіслати подарунок закордон, укажіть це при реєстрації на гру або ж напишіть комусь із кураторів у ПП.

    Адреси приймаємо на електронну скриньку до 22 листопада, 24 листопада ви отримаєте повідомлення з даними форумлянки, якій ви будете дарувати подарунок.
    Подарунок має бути відісланий не пізніше 12 грудня (фотозвіт необхідно буде надсилати на вище згадану скриньку)

    Куратори: algo та terezka

    Цього року у вашому подарунку повинно бути:
    щось солодке, новорічне, ароматно-святкове, тепле і, звичайно ж, листівочка на пам'ять та символ року (наступний 2016 рік Мавпи). Обмежень у кількості предметів немає, лише щось у подарунку повинно бути червоного кольору.

    Дорогі учасниці гри! Анонімним подарунок має бути до того, як форумлянка його отримає. Не забудьте підписати листівочку.
    Приєднуйтесь!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!



    То така моя особиста думка, яка стосується суто обміну, висловила їх як вмію, таке в мене дивне почуття гумору, люблю з чогось паржать)
    Чудова ідея зробити якийсь дитячий обмін, нехай навіть і цей, а на Різдво для "дорослих" форумлянок. Але мішати все в купку, то особисто мені не до душі. НМСД

    Якщо нескладно вказати наприклад хлопчик 3 рочки, то я можу і вказати мужчинка років 30 з гачком.
    А вже пришлють чи не пришлють йому подарунок то так само, залежить від настрою і гумору форумлянки :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Не в той обмінник, не в той.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та то кожен так думає, тіко я то, тіко я сьо, а статистика показує інше
    у вас тут просто коло спілкування на ДП таке, в мене напр. дещо інше
    Леся, в мене є навіть ідея для таких стратегів як наші - ХХХ монополія:girl_haha::girl_crazy::girl_cool:
    десь бачила в продажі)
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нє, дартс.:girl_yes2: - або в глаз, або в карту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member



    Ше "курочку рябу" додайте. ну дівчата, слабо...та тут таке розкрутити можна.

    І щоб не дістати по хребті за ОФФ, завжи в процесі виникають нові ідеї, що є добре, бо значить цікавляться обмінником. То є добре. Але догодити кожному просто не реально. І це тоже добре, напевно))) Так, що кидайте нові ідеї і то є також добре))
    То коли вже там нову тему забацають, бо чекати , то вже є не добре))
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 7 Листопад 2016 ---
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Ок дівчата, не варто було і починати щось ускладнювати) Бо то як завжди, я вже й пожалкувала про свій допис))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Думаю, найкраще-нічого не змінювати! Обмін для дорослих! Якщо хтось хоче потішити дитину подарунком, то так і зробить. Якщо, звичайно, випаде форумлянка з дитиною. Думаю це логічно. Навіть, коли ідеш до хати де є дитина, то несеш якісь фрукти або солоденьке.
    Я не знаю чи прийматиму участь у обміні, подумаю ще. Але, якщо буду і схочуть щось подарувати моїй дитині-добре! Не буде для неї подарунка-теж добре! Вона і так тішиться, бо відкриває подарунок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    А я думаю варто вказувати про вік стать дитини алее якщо хтось не хлче то зовсім не обов'язково дарувати
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    вважаю, що не треба винаходити велосипед заново. чудово працюють Миколайські обміни без додаткових вимог. кому цікаво і конче треба-той зможе дізнатися чи є у форумлянки дітки. а навмивно все вказувати то зайва морока в першу чергу для кураторів.
    крім того-мені подобається, що обмін саме для мене, сюрприз мені, така собі дівчача забавка. це як знову відчути себе дитиною. а решта домашніх своє отримають іншим чином:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 4
  15. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    А буде того року гра" Анонімний Миколай"?
     
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Ну, коли вже.....
     
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун


    А нс Миколайковий можна, як варіант, символ року зробити своїми руками. хто на шо гаразд. хто іграшку хто малюнок хто аплікацією і тд і тп.
    @Virchuk темку! темку! :flag of truce:
    :meeting:
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дівчатка, ну що то змінить як темка вже відкриється чи за кілька днів? Все одно подарунок ви ще не знатимете кому дарувати, до Миколая більше місяця!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member



    Сьогодні в магазинах, почали масово виставляти новорічні красоти і солодощі, і так як я вже закупила трохи декору, а солодке не їм. То замовляю для себе форумлянку, якій я те солодке закуплю і відправлю. Тому
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2016 ---
    Нічо не змінить і кому відправляти ще знати не буду. Але поістерити трохи хочеться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    О, і я цього разу буду брати участь)
    Я вже готуюся до цьогорічних свят) тож і форумляночці щось вділю))
    А то рік мавпи? Та? Я думала півня) Думаю, що б то приготувати, щоб тому півнику сподобалось) А тут так просто - гілку бананів на стіл і все готово)))

    Дівчата, і чого я швидше не побачила? Сьогодні якраз гуляла магазинами серед краси)
    А 24 ще так далеко...

    І щодо дітей, можна ж просто вписати їх до адреси в анкеті) так і модераторам буде легше - скинуть дарувальниці всі дані разом)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. terezka

    terezka котяка-вишивака

    @EineGuteFrau це тема минулорічного обміну:))) цьогорічний лише обговорюється

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk