Гра "Анонімний Миколай-5"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 6 Листопад 2015.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Наближається час, коли ми всі занурюємося в святкові приготування. Обираємо подаруночки для своїх рідних та близьких. То ж давайте згадаємо і про форумчанок!
    Пропоную побавитись в "Анонімного Миколая" і цьогоріч.

    Правила гри усім відомі. Але нагадаю для тих, хто бажатиме приєднатися до нас вперше.

    Отже. Участь в грі можуть брати ті учасники форуму, які мають в своїй скарбничці 350 дописів. Після завершення реєстрації куратори розішлють всім учасникам повідомлення, де буде вказано нік та координати учасниці, якій Ви будете дарувати подаруночок. Ніхто, крім Вас та кураторів не повинен знати кому ви даруєте!
    Шановні учасниці, нагадую, що головною метою гри є анонімність!!! Не робіть ніяких підказок!

    Вам необхідно на пошту гри mykolajchyky@gmail.com надіслати свої дані, а саме:
    1. Домашня адреса (місто, вулиця, №будинку, квартири, індекс)
    2. Прізвище, ім"я.
    3. Форумний нік
    4. Лінк на профіль
    5. Номер контактного телефону

    Якщо Ви не маєте можливості надіслати подарунок закордон, укажіть це при реєстрації на гру або ж напишіть комусь із кураторів у ПП.

    Адреси приймаємо на електронну скриньку до 22 листопада, 24 листопада ви отримаєте повідомлення з даними форумлянки, якій ви будете дарувати подарунок.
    Подарунок має бути відісланий не пізніше 12 грудня (фотозвіт необхідно буде надсилати на вище згадану скриньку)

    Куратори: algo та terezka

    Цього року у вашому подарунку повинно бути:
    щось солодке, новорічне, ароматно-святкове, тепле і, звичайно ж, листівочка на пам'ять та символ року (наступний 2016 рік Мавпи). Обмежень у кількості предметів немає, лише щось у подарунку повинно бути червоного кольору.

    Дорогі учасниці гри! Анонімним подарунок має бути до того, як форумлянка його отримає. Не забудьте підписати листівочку.
    Приєднуйтесь!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та не питання дізнатись
    питання в тому, щоб ввести це офіційно в конкурс, якась форумлянка може хоче щоб навпаки, обмін був суто для неї, і подарунки її) хоча б на ДП)))
    ну і основний нюанс, що можна викласти побажання, що класно було б форумлянці з дітьми дарувати
    це теж ні до чого не зобовязує, бо рендом є рендом, тут швидше якщо треба буде справитись зі співпадіннями то куратори матимуть підказку
    і знову ж таки, може комусь навпаки внапряг вибирати щось дитяче, бо не розбираєтсьяв тому взагалі
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Щодо дітей, підтримую @Багіра на всі 100%. І з листівкою подячною теж ідея подобається.
     
  4. нталька

    нталька Well-Known Member

    Я за обмін, але, от чесно, без додаткових умов. Хто хоче, той і дітей форумлянки потішить, а то ще й чоловіка :). Я завжди намагаюсь діткам хоча б шоколадку дитячу покласти. Але це має бути просто щирий подарунок (ну я так собі уявляю), а не як обов'язок.
    І листівочкою я останнім часом дякую, коли відчуваю, що людина думала про мене :) Це приємно!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Раціо в словах Багіри є однозначно. З досвіду свого першого(і передостаннього, нажаль) обміну, коли поставила дітям форумлянки презентики(якось інакше не маю уявлення зробити), стільки "фукакнікрасіво" і ще купа гидоти полилось на моє ім'я, що аби нікому не відчути себе в подібному- варто такі нюанси таки проговорювати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    А теж проти висловлення додаткових побажань, щодо наявності/кількості дітей. Бо по-перше, то буде більше роботи кураторам, коли рендом поділить на пари, а треба мало того що перевірити, чи не співпали пари, так і врахувати побажання форумлянок щодо адресата. Маючи досвід проведення обмінів, скажу, що це буде не просто. Ну і по-друге, раніше було таке, що деякі форумлянки просили, щоб, якщо їм попадеться якась конкретна людина, то її поміняти, тоді ми сказали, що якщо приймаєте участь, то маєте бути готові до будь-якого адресата, навіть, того, хто не дуже імпонує. Ну і може таке бути, що форумлянка, наприклад, не хоче розголошувати інформацію про діток і це її право. Тому, дівчат, як на мене, найоптимальніше, дізнаватися всю інфу про форумлянку через кураторів, як і було раніше.
    Ірусь, не ображайся, але то трохи ускладнить обмін. Ну і вірогідність того, що попадеться форумлянка з дітками дуже велика
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Але з подячною листівкою ідея гарна! Я за обома руками!
    Але вже час створювати тему #6!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Треба, щоб куратори зголосились, тоді відкриємо. Я одна не справлюсь:girl_blush2:
    @algo , @Virchuk , @terezka як у вас з часом дівчата?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Любі та незамінні наші куратори @terezka @algo та @Virchuk , давайте вже відкриємо темку #6?
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    ще трішечки і відкриємо ;)
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Я кураторство зараз не потягну)) Он Настя хотіла
     
  12. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Тему ми готуємо, це в процесі.
    Стосовно додаткових умов, уявіть картину: не можу відправити за кордон, хочу щоб форумлянка жила у львові і мала дітей. І як то кураторам все порендомити? Щоб не було скандалів і вияснення "хто винен", бо ж "я ж вам казала що хочууу"?!.

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @terezka, я придумала : в Ашані продаються такі листи до Миколая IMG_20161031_201823.jpg , всі бажаючі прийняти участь, біжать туда купують той лист, пишуть всі свої побажання - яку форумлянку хочуть отримати :бляндинку-брунетку, з дітьми-без і відправляють на адресу обміну. А ви, як помічники Миколая, задовільняєте фсі бажання.:girl_wink::girl_blum: Всім весело, всі мають чим зайнятися.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  14. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Ага!:girl_crazy:Тоді кураторам на підмогу всіх помічників Миколая,....тільки от шкода, що ніхто з дітей у світі не отримає подарунки.:girl_crazy:Я вважаю, щодо тих додаткових умов і дітей, і родини форумлянки.....написати чи має/чи ні форумлянка дітей - можна. А от вже " хочу" таку, а не таку, то трохи перебор. Хто буде, той буде. Учасників буде багато, так думаю!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    2 роки бавлюсь в Миколаєвський обмін, але та ну дівки за дітей прям біографію вписувати, то вже перебор нє?
    Всерівно коли бачать що є дитинка то щось дитяче кладуть, а підбирати під форумлянку, ще й під дитину і під уподобання дитини...Ну у всіх ще різні можливості, а це таки додаткові витрати, то вже не цукорку купити чи іграшку. Думаю когось це просто буде ставити у незручне становище.:girl_sad:
    Тоді я ПРОТИ дискримінації, давайте ще писати в кого що чоловік любить, щоб не обідити :girl_crazy: а дід і баба хай вже буде "по бажанню" )))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гггг, прикольненько, інтимненько. Навіть цікаво:girl_blum::girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    якщо є щире бажання, то зовсім не обовязок, і та ж шоколадка це вже достатній жест уваги, що не цукерки з лікером в подарунку
    тут стільки всяких вимог - зелене-голубе, тепле, символ року, і якось беруть часть в обмінах, вони ще функціонують)
    і я бачу що мене не докінця зрозуміли
    форумлянка про наявність дітей пише суто модераторам, іто тільки якщо хоче, іто це ще не означає що будуть обовязкові подарунки
    а при розсиланні контактів отримвачів теж не буде відмітки "донька, 4 р., син 6 р.") а тільки в тому випадку, якщо дарувальниця вказувала "форумлянка з діточками вітається", ну чи запитує кураторів, як це і було раніше (пишуть тут дівчата)
    тобто можна спокійно брати участь у звичному раніше порядку і нічим не паритись, якщо ця тема неактуальна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Але тут не мішає вказати чи хоче форумлянка відправити посилку за кордон, для прикладу.
    Та як на мене, то подарунок стає власністю дитини, з моменту відправлення мамі. Впевнена, що форумлянки, які брали учать, знають про таку "окупацію".
    Нє, ну таки конкретно накльовується інтимний обмінник))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    теж була куратором, хоч і давніше, не знаю.. за останні роки багато що помінялося, щось і ускладнилось, але працює
    ну ідея є ідея, я маю цікавість до обміну типу сhildren box -ами, і власне запропонувала то адаптувати до цього обміну, і якось навіть не збиралася відстоювати твердо, просто дівчата зацікавились
    дякую за ці слова, це значно приємніше ніж паржать про діда/бабу чи чоловіка (до цього нагадаю, що обмін приурочений до дня св. Миколая, який є покровителем дітей, і сама ідея обміну між формлянками є згадати чудо дитинства, а про те, що любить чоловік - то день св. Валентина не так далеко, і обміни до нього теж були, також є інші обміни на ДП)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    тааа, тут хіба я в ту категорію на обмінах не попадаю:haha::haha::haha: То і так всі, кому випадає такий рандом знає.:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Ну, кажу ж, накльовується ХХХ. Ой, накльовується:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1