Гра "Анонімний Миколай-5"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 6 Листопад 2015.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Наближається час, коли ми всі занурюємося в святкові приготування. Обираємо подаруночки для своїх рідних та близьких. То ж давайте згадаємо і про форумчанок!
    Пропоную побавитись в "Анонімного Миколая" і цьогоріч.

    Правила гри усім відомі. Але нагадаю для тих, хто бажатиме приєднатися до нас вперше.

    Отже. Участь в грі можуть брати ті учасники форуму, які мають в своїй скарбничці 350 дописів. Після завершення реєстрації куратори розішлють всім учасникам повідомлення, де буде вказано нік та координати учасниці, якій Ви будете дарувати подаруночок. Ніхто, крім Вас та кураторів не повинен знати кому ви даруєте!
    Шановні учасниці, нагадую, що головною метою гри є анонімність!!! Не робіть ніяких підказок!

    Вам необхідно на пошту гри mykolajchyky@gmail.com надіслати свої дані, а саме:
    1. Домашня адреса (місто, вулиця, №будинку, квартири, індекс)
    2. Прізвище, ім"я.
    3. Форумний нік
    4. Лінк на профіль
    5. Номер контактного телефону

    Якщо Ви не маєте можливості надіслати подарунок закордон, укажіть це при реєстрації на гру або ж напишіть комусь із кураторів у ПП.

    Адреси приймаємо на електронну скриньку до 22 листопада, 24 листопада ви отримаєте повідомлення з даними форумлянки, якій ви будете дарувати подарунок.
    Подарунок має бути відісланий не пізніше 12 грудня (фотозвіт необхідно буде надсилати на вище згадану скриньку)

    Куратори: algo та terezka

    Цього року у вашому подарунку повинно бути:
    щось солодке, новорічне, ароматно-святкове, тепле і, звичайно ж, листівочка на пам'ять та символ року (наступний 2016 рік Мавпи). Обмежень у кількості предметів немає, лише щось у подарунку повинно бути червоного кольору.

    Дорогі учасниці гри! Анонімним подарунок має бути до того, як форумлянка його отримає. Не забудьте підписати листівочку.
    Приєднуйтесь!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Patty не сумуйте! в мене таке вже двічі було-форумлянки не виставили фотозвіт, на жаль...
    а Ви самі виставте знимку свого подарунка ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Я вже як місяць заохочую дитину Миколайком )))
    А серед дорослих що чувати? Коли вже той обмін?)))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я цього року вжек двічі бачила в ІГ подібну забавку і на фб бачила, вона виявляється популярна)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Дівчата, а ви помітили, що обміни Миколайками почалися з 2011 року-1 Миколайко, 2012-2 Миколайко. Тобто остання цифра року дорівнює номеру обміну. Давайте не псувати традиції :). До речі, обмін завжди починався в перших числах листопаду, треба не збитися з графіку :).
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    підтримую на всі 100%
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    і я і я , того же мнєнія. А якщо врахувати, що я тільки недавно отримала осінній обмін, то з куражу не вийшла і по-накату готова "їхати" далі:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дівчата, може трохи урізноманітнимо обмін? Може є у вас якісь пропозиції?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в мене з тим проблема-голова зараз занадто перевантажена. І новорічна тема, вона така аж дуже обширна - важко якось спочатку загнати в рамки і потім щось виділити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    та нє, не рамки, може щось новеньке додати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    від добра добра не шукають...
    Завжди було щось новорічне/символ року, листівка, солодке
    Можна хіба придумати, щоб увесь миколайко був в одному кольорі, типу "синя шоколадка, синя листівка, синя подушечка, синій дощик"
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ойой. То заскладно буде :girl_crazy:. Давайте як минулого - н-д, щоб був символ року в чомусь й ще там щось. п.с. Якщо що - я в грі ))), Миколайкового обміну все чекаю з нетерпінням.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    і я за)
     
  14. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Та хоч слона танцюючого, я з вами)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    будуть проблеми з упаковкою і доставкою:girl_blum::haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Цьотка з Швеції шось придумає))
     
  17. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    А я пропоную зробити в обміні обов"язковою подячну листівку. Тобто, коли ви отримали подарунок, не важливо особисто чи через пошту, треба відправити дарувальниці листівку з словами подяки) Я думаю перед Новим роком кожній з нас було б приємно отримати теплі привітання на гарненькій листівочці (можна власноруч зробленій, можна купованій, тут без обмежень).
    Доречі @Virchuk , @terezka цього року можу допомогти з організацією!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    плюсуюся за будь-яких умов!
    --- дописи об"єднано, 4 Листопад 2016 ---
    я за!
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а в мене, дівчата, є ідея вже давніше, але не знаю як правильно оформити
    і наперед прошу не ображатись тих, хто за равєнство і шоб раптом ніхто не виділився (не за ці слова, а за те що далі напишу)))
    та от, я помітила по собі, що як попадається форумлянка з дєцком то я ще більше тішуся і думаю, чим би то і його порадувати, бо хіба на Миколая буває мало подарунків?
    ну а часом ми і не знаємо за дєцко, чи стать чи вік, бо ні лінієчки, ні дописів особливо
    так от маю пропозицію вказувати в реєстраційних даних цю інфу, щоб дарувальниця могла то врахувати
    а далі вже різні варіанти
    відповідно і самому при відсиланні заяви, як от напр. вказують, що не хочуть відправляти закордон, а комусь всерівно куди, так само можна вказати - хочу форумлянку з дитиною (дітьми):girl_haha: а комусь однаково, кого вибере рендом то є ідеально)
    знову ж таки без жодних зобовязань, типу кожній дитині по іграшці, чи щоб рамки які, просто буде дитяче спрямування за власним бажанням
    ну і ця ідея стосується тільки цього обміну, звичайно всі решта не підпадають...
    не знаю чи то можливо адаптувати якось...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    @Багіра суперськи придумала. Дійсно, було б набагато простіше, якби форумляночка в реєстраційний даних писала про дітей( вік, стать).
    Знаю по своїй малій, що вона перша до того форумівського пакунку біжить))) Погодьтеся, в багатьох взагалі нема згадки про їхніх чад, або в лінійці: "сонечку 2 роки 1 день") От і ламай голову, хто воно таке)))
     
  21. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Дівчат, так всю цю інформацію додаткову можу легко вияснити через кураторів. Я завжди так роблю. Або пишу тим людям хто в моєї форумлянки в друзях і по-секрету все в них дізнаюсь☺
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1