Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Ascorbinka, 28 Лютий 2011.

  1. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    О морквяні котлети це цікаво. Колись ще бачила роблять взагалі без м'яса котлети з морквою і рисом. Але щось ніде рецепту так і не знайшла. Та й чоловік таке не захоче їсти. Він вважає все що без м'яса то не їжа :D
     
  2. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Поділюся ще одним улюбленим рецептом - рулет з броколі.
    Звучить досить дивно, але це ну дуже смачно а й ще й виходить фантастичного кольору.
    Основа рулету
    150 г броколі (відвареного)
    2 яйця.
    Відварене броколі змолоти блендером в пюре і додати яйця. Можна додавати масло, але насправді виходить і без. Запікала на пергаменті хвилин 15 при 180 градусах. Хоча треба дивитися, в багатьох духовках буде потрібно набагато менше часу. Потім як і будь-який бісквітний рулетів згорнути з пергаментом гарячим, а коли трохи вистигне змастити начинкою і загорнути назад вже без паперу і в холодильник, щоб трохи застиг.

    Начинку я роблю переважно з домашнього сиру (збиваю з кефіром або йогуртом до стану сирковою маси) з зеленню і болгарським перцем. Думаю начинка може бути будь-яка : паштет, плавлений сирок, або будь яка улюблена мастика.
     
  3. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі


    Так от дуже простий і швидкий рецепт млинців на сніданок лише з 2-х складників.
    Пропорція така :
    на 1 банан 2 яйця.
    Банан треба розтовкти в пюре (блендером чи просто виделкою) і змішати з яйцями. Це все! До смаку звичайно можна додати цукор, але реально банана цілком достатньо і виходять млинці пухкі і солодкі.
    Смажити на пательні з краплинкою олії, або якщо дозволяє пательня можна взагалі не давати жиру. Я даю крапельку і розмащую силіконовим пензликом.
    Млинці краще робити маленькі, 1 столова ложка тіста - 1 млинець, бо вони виходять дуже ніжні і якщо робити більші дуже важко перевертати.

    Готові млинці можна полити сметаною, йогуртом, медом чи дати ягід, сухофруктів, одним словом все що любите. Дуже просто і супер швидко
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2013
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    А я знаю подібний перепис сирничків.
    1 банан, 2 яйця, 100 грам сиру домашнього. Все гарно перемішати, зробити кульки, покласти на застелену бритванку і спекти сирнички в духовці.

    Подавати з ягодами і йоґуртом.
     
  5. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Я роблю котлетки в духовці, готуються так само як і для смаження, накладаю густо в бритванку(її злегка змазую олією) і в духовку. Я вже забула коли смажила котлети.... Немає запаху в хаті як при смаженні, котлетки не жарені...одним словом рекомендую. От парові котлети ще не робила, щось немаю підходящої каструльки. То треба мати вставку пароварку, так?
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Здорове бананове морозиво:

    4 банани поламати на кусочки і заморозити
    1/2 скл пісного грецького йоґурту
    2 ст.л. шоко (або какао) чіпсів

    Заморожені банани і йоґурт викласти в фуд процесор. Перекрутит до однорідної маси, додати шоко чіпси за бажанням, і подавати. Якщо вийшло зам’яке, то можна поставити в морозилку, щоб схопилось. Подавати як морозиво!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Клас, завтра спробую
    Їх треба перевертати? А скільки градусів приблизно?
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Перевертати не треба. Приблизно 170 градусів, 15-20 хвилин. Все залежить яка у вас духовка.
     
  9. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Котлет на пару ніколи не робила, але от стейки з лосося на пару виходять супер. Раніше робила на пательні-гриль, але деколи такі жирні шматки попадаються що на грилі виходят аж дууууже жирні, а на пару як робити якраз весь жир стікає в воду. Маю власне таку вставку в баняк, то дуже зручно. Купила в ікеї думаю можна і не тільки там знайти.
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    я робила у пароварці, то просто на ті вставочки-полиці (чи як їх назвати?) викладала.
    Раніше робили з свекрухою в кастрюльці, то в нас був спеціальний друшлаг (десь свекор купував) для варіння котлеток чи вареників на пару.
     
  11. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    А як робите на пару не розвалюються? Чи спочатку обсмажуєте?
     
  12. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Капустяний пиріг, який я їм останні кілька днів
    Рецепт оригінально з нутової муки, якщо такої не маєте думаю цілком можна замінити будь-якою іншою.
    Повний рецепт отут
    Єдине що я сиру даю значно менше, все таки щоб більш був капустяний, а не сирний :)
    Замість капусти можна давати броколлі, каляфьор (цвітну капусту), шпинат
     
  13. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Кекс з буряка
    Виходить дуже соковитий і смачний і мало хто здогадується, що туди входить буряк :) Мені чомусь нагадує кекс з вишнями.
    Оригінальний рецепт отут.

    Я б радила олії давати трохи менше, мені якось зажирний
    А взагалі цілком можливо замінити олію на йогурт+ябулче пюре і виходить також дуже смачно. Можна також робити у формі маффінів тільки тоді час випікання трошки зменшити (в мене 45хв цілком достатньо)
     
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Поділіться рецептами корисних страв, які можна пакувати чоловікові на роботу. Щось ситне, але не смажене, до каші соленої.
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Я готую парові котлети, печене м"яско, запечену рибу, запечені овочі, картопельку з часничком (і салом, якщо Вашому чоловікові таке можна), і т.д. Та я навіть сирники раз в духовці пекла.
    Насправді є купа-купезна дієтичних страв, які, якщо їх правильно приготувати, виходять дуже смачні.
     
  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    А то ви в пароварці чи якост по-народному?
    Поділіться рецептом домашньої лікарської ковбаски.
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Я готую в пароварці, але колись мама готувала і в простій каструлі - в каструлю потрібно налити води, зверху на краях закріпити металевий дуршлаг, туди поскладати котлетки, накрити кришкою.
     
  18. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Довго сьогодні дивилась на рибу у супермаркеті... (практично не купую риби)
    Купила заморожений тунець. Як його приготувати?
     
  19. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    Файна темка:) Я теж тільки так готую котлетки, тільки зверху посипаю насінням кунжуту (так пікантніше і апетитно виглядає), а в середину котлетки кладу чуть вершкового масла, тоді котлетки соковиті виходять.

    ---------- Додано в 19:56 ---------- Попередній допис був написаний в 19:53 ----------

    мене на сніданок рятує домашній йогурт з пластівцями (закваски купляю тут на форумі) або омлет (хочу печений ще навчитись робити)

    ---------- Додано в 20:06 ---------- Попередній допис був написаний в 19:56 ----------

    Зараз "підсіла" на гарбузик. Суп-пюре, мяско з гарбузом (в мультиварці готую 15 хв), гарбузяний хлібчик (додаю кмин і насіння льону), салат з гарбуза, яблука, заправлений сметанкою (дуже смачно), а за джем з гарбуза та апельсинки взагалі мовчу (як кажуть "отвал башки повний"). Дієтично і смачно, а для багатьох гостей ще й екзотично:)
     
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Готуємо з користю або переписи ЗДОРОВОЇ їжі

    ТАХІНА
    Ця східна паста у нас йде як пісна намазка на хліб, може бути і як соус до салатів, як додаток до м"яса.
    1. Насіння сезаму можна підрум"янити в духовці, я прочитала про це запізно і змолола сирим, проте наступного разу обов"язково спробую підпекти - має бути ще смачніше. Ретельно змолоти в кавомолці (спочатку на борошно, а якщо помолоти довше - утвориться густа паста).
    2. Додати олію (краще додавати поволі, аби не переборщити), лимонний сік.
    3. Втиснути часничок (я дуже люблю, тому даю 2 великі зубці), додати приправи і ретельно вимішати.

    Люблю прості швидкі корисності;)
     
    • Подобається Подобається x 1