Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Olga Letsdance я перед тим або трохи прогріваю духовку і ставлю туди або виставляю на +-30градусів духовку і так лишаю поки тісто підходить (в мене електрична духовка)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Olga Letsdance духовка, відкрити дверцята. Я б десь за пів год. до того, як почати готувати запалила, щоб замішувати в теплі також.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А мені розкажіть будь ласка про нюанси випікання в електродуховці - цього року нарешті маю нову, свою власну ))
    Бо з інструкції я шось не конче розумію який режим і яка полиця підійдуть саме для паски. На що орієнтуватися?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Я минулого тижня пробувала пекти паски, перший раз))
    Щоб тісто росло включила духовку на мінімум і відкрила її, за годину тісто вдвічі виросло, як пише в рецепті.
    Паски вийшли гарні, виросли, але мало жовті...

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я печу в електродуховці. В мене і мами однакові марки і майже однакові моделі - але їй досить 160 градусів, я мушу свою ставити на 170, верх+низ, решітку ставила на низ (друга знизу позиція). Лише треба дати їй нагрітися добре.
     
  7. Popi

    Popi Well-Known Member

    Я включаю лише низ , бо з верхом дуже верх припікає, темп 160
    Маленьки паски до 40 хв.
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Трохи нагріти духовку поставити паски і закрити. В мене є режим спеціально для того, щоб тримати тісто, що сходить, то мега зручно, але як нагріти і виключити, то буде майже те саме. Ще часто зустрічала пораду залишати тісто чи готові вироби підходити в духовці з ввімкнутою лампочкою, якщо є така можливість.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Щоб не горіли, треба прикрити пергаментом ,коли пригнітяться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Arapeta, а можете написати, що саме вам не сподобалося? Я цьогоріч якраз-таки вирішила спробувати саме заварну на вершках.... Шукаю, важку та вологу. Бо все випікаємо по рецепту Дарії Цвек, а мені вона залегка, повітряна... Хочу, як колись, у печі, в селі..... важку, наче коровай :)
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А скажіть мені ще як зберегти жовтки - я завтра планую робити малій тортик, і для прикраси хотіла зробити заварний білковий крем. Відповідно в мене лишаться жовтки - як їх правильно зберегти ще добу до четверга - по то закрити в якусь ємність ? додати солі або цукру?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та вони спокійно добу в холодильнику без нічого простоять, лиш закрити, щоб не засохли. Можна й трохи посолити, кажуть вони від того стають яскравішими.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Altera

    Altera зачарована птуха

    вилийте їх у вузьку ємність (в якусь склянку, щоб була найменша площа дотикання з повітрям) і капніть олії зверху, щоб не засохли
    (десь читала, що від солі навпаки вони ніби звертаються, грубішають)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я пекла по цьому рецепту. Все ділина на 3. Від тої ж Люби Біріної з ФБ.
    Заварна паска на вершках

    Заварка
    Вершки (30% і вище) 250 мл довести до кипіння, додати борошно 100 г, розмішати, накрити, охолодити.

    Опара
    Дріжджі (100г) , цукор 20 г, вода 200 мл - розмішати, накрити - в тепле місце для підходу.

    Перемішати заварку з готовою опарою. Накрити і знову дати підійти.

    Збити цілі яйця (12 штук) з цукром (400г) до біла, додати розтоплене і охолоджене вершкове масло (350 г), легко перемішати.Додати опару. Ввести борошно , 1.75 кг, але дивитися!!! Додавати поступово, вимішувати довго й ретельно (15 хвилин місив мій кенвуд). Тісто має бути м"ягке, ніжне, але не рідке! Зрозуміло, що борошно буде в кожному випадку йти плюс мінус. Не зробіть загусто - "забиту" паску вже нічого не врятує! Накрити, в тепле місце для підходу.
    Тісто, що підійшло, легко обімнути, залишити відпочити хвилин на 10.
    Я додавала тільки родзинки. Можете дати терту цедру, чи цукати.

    Викласти тісто в приготовані формм на 1/3 об"єму, накрити, і залишити підходити, як мінімум на 1 годину.

    Пекти при 180 без обдуву. на середні полиці в духовці.

    Паска вдалася. Виросла гарно. Все-таки трошки солодшої б хотілося і трохи плоский смак, простий, як на мене. Олександрійська вийшла солодша і цікавіша на смак мені. Хоч і цей рецепт добрий, але трохи додати цукру.
     
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ще з апельсинів і лайму використала цедру, a м'якуш перетерла з ложкою цукру у блендері і заморозила у формочках для льоду. Потім чи у випічку чи у лимонад додати літом.
    20200415_111933.jpg
     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2020
    • Подобається Подобається x 2
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    а що то за Олександрійська ?
     
  17. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Також зацікавила, знайшла в темі №2338 Готуємо паску
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Рецепти Файних Господинь
    Kozak Tania з Рецепти файних господинь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, як Ваші справи? Я свої спеула вже. вийшли дві пасочки + буде в суботу краффін (щось не дає мені того року спокою, мушу точно пекти). Нині чуть гірше росли мені - прохолодніше вдома спочатку було, мусила батареї вмикати. Правда більшенька мені трохи прорвалася зверху і набула такого "кольорового" вигляду через то :) надіюся, що смачними будуть))
     
  20. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Я сього дні спекла крафіна 3 штучки і ще підходить 3 панетоне. Думала ще попробувати паску спекти "така пружна, як губка" не знаю як рецепт називається. Але чоловік каже досить.
    Тіко підкажіть, куди 6 білків пристороїти, щоб не було як з тим ананасовим соком (анекдот є такий)
     
  21. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    А по яких рецептах печете? Поділіться, будь ласка.