Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    IMG_20170413_200820.jpg
    Дівчата, а то моє добро
    Отже, з повного рецепту Дани вийшло 2 маленькі дітям по 140грам
    4 паски по 350 г
    1 паска 390 г
    1 велика на 600г.
    Так-так, всі паски переважила! І сама в шоці, що цього року так їх багато. В минулі роки чомусь менше виходило.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    @Дана
    Мені потрібна шпаргалка. Скільки пекти пасочки в 2-х літровій посуді, літровій, і при яких температурах. А то кожен раз трясусь, заглядаю..
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    гарні такі вийшли! вимучені! впевнена, що смачні дуже
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    дівчата, а дріжджі львівські купуєте свіжі? чи є інші виробники на ринку тепер?
     
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Літровий хвилин 35-40 , 2-х літровий то 50хв напевно. Як я писала в рецепті перші 15хв не відкриваємо а далі вже слідкуємо за пасочками. Спечена і не сира паска легка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    @Дана , вже вкотре дякую Вам подумки, а тепер ще й тут)) Суперовий рецепт! Хотіла його замінити цього року, але все таки втрималась від спокуси і дуже з того тішуся. Пасочки мої вийшли смачні, пухкі і гарні! Тепер би їх зберегти до суботи, бо малий кружляє навколо як кіт біля сала. Одну вже втоптав, від другої відманила бурячками)))
    Але в мене як в тій пісні: "не мала баба клопоту...", я замісила ще коломбу по рецепту @HOPIC , але вона щось така повільна... Дуже надій на неї не маю, бо місила вже знервована і змучена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Я криворіжські свіжі купую, вже третій рік
    Як ваше тісто?
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Мій чоловік мені вчора приніс львівські дріжджі :girl_crazy:, але я шось вирішила взяти польські, все таки кордони, 600 км, ну його:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Тісто краще росло, відповідно маєте більше пасок. А на смак які?))))
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    буде друга спроба :) дріжджі не зреагували на мої прохання рости :)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @Vittoriya, два останні роки львівські і у Львові ну його)))))

    де купуєте і як вони виглядають?
     
  13. Дана

    Дана Well-Known Member

    Та в тому рецептф окрім масла і жовтків 15 штук і цукру. Воно дуже здобне тому і таке вередливе. Можна 20грам дріджів але тут як повезе, може бути добре а може мати сильний дріжджовий запах.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    В Сільпо час від часу буває, вчора в АТБ купила. Львівські добрі, але як повезе, чомусь перед паскою з ними часто трапляються халепи. Чи не дотримуються якогось норм.а з цими у мене проколів не було тьфу-тьфу.[​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    таки тільки що розрізала маленьку одну. Дуже суперова! Добре пропечена, пухка і не крихка, гарно ріжеться. Дійсно краща, ніж в попередні роки вдалася. Що головне - вона не суха, ну, одним словом якась ідеальна чи що :)

    Дуже вдячна за цей рецепт вам, Дано!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Витягнула свої пасочки) Вийшли непогано, але посміхнулися всі, при тому, що переважно лише з одного боку, що ближче було до виходу. Цікаво, чому? Ще пасок в тій духовці не пекла. Але потім все замажу))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Прикрашали, хто що хотів))
     

    Вкладення:

    • IMG_6110.JPG
      IMG_6110.JPG
      Розмір файлу:
      125,8 КБ
      Переглядів:
      98
    • Подобається Подобається x 14
  17. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Оххх, спекла і я свої... Пекла по бабусиному рецепту, би так мені хотілося отого смаку дитинства відчути.. Дріжджі брала свіжі, угорські. І поклала всього ьесь 60 г на 1.3-1.5 кг муки, але тісто рооослоооо.... Я востаннє пасочки пекла десь 4-5 років тому, то вже призабула що і як. Порозкладала в каструльки на 1/3, але поки плела "косички", а ще моє шило мусило на стільці біля мене "помагати" і тягнути все підряд, і слідкувати, щоб ще не гепнувся з того стільця, одним словом весело мені було, то тісто вкаструльках виросло ну аж дуже. Я косички почепила і в духовку. Мама дарагая! Як далі почали рости, аж до тена! Косички звалилися((( я чуть не ревіла з того всього. Відкрила духовку, поставила нижче, прикрила пергаментом... Помалі спеклися... Косички довелося познімати((( Ось фото з того вийшло... Фото зі спалахом
    Заспокойте мене, що не найгірший варіант, бо я собі всі нерви з'їла. Уявляю реакцію своєї свекрухи(((
    Пасочки не прикрашала зверху ніякими підливками-присипками, бо в нас таких ніколи не робила бабця[​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я можу сказати, що вперше задоволена боками. бо я ще той експерементатор))
    пекла цього разу в 3-х видах форм.
    не знаю що з боками в паперових, але мороки з ними в 100 разів менше.
    в єдиному 1-л поливаному горнятку-найкраще спеклося
    в старих формах з нержавійки, мурдовних мною роками-найблідіші боки однозначно. але цього року найкращі)
    я вперше могла і ніц не прикрашати)) і лишила собі 2 так як є. і білу глазур я не люблю) вона липка)

    п.с. рецепт мій. форми крім паперових з пергаментом.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    @Burchenyatko що ви! просто МЕГА!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дякую))) хожу біля них, хожу, приглядаюся... Залишки косичок з'їла, смачнючі і, чесно кажучи, схожі паски з мого дитинства, ароматні, рум'яні, нехай не симетрично рівні, і явно не на обкладинку журналу, але смак... Мммм... Самої пасочки з маслом я могла їсти жахи як багато В бабці вони завжди виходили всередині такі ніби чуть вологі, не сухі і крихкі, а такі наче волокнами... Ох, сподіваюся і мої такі
    Але от до мене не доходить, як тут у всіх з 1 кг муки по 8 пасок виходить? А в мене з 1.5 лише три, ну чотири спокійно б могло бути...

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Burchenyatko думаю все вам вдалося!
    В мене теж 8)) але з 1,2 муки. Просто ви печете великі паски в каструльках, а я наприклад малі і середні)). Тому так є
     
  21. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Цього року не росте тісто... Дуже шкода. Запара так гарно підійшла. З моїми малятами вдруге замісити не матиму змоги. Буде купована...
     
    • Смішно Смішно x 1