Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Такво. Тісто таки виросло. Порозкладала в паперові форми - і знов пооовооолиии. Грію духовку, буду ставити як є.
    Шо вийде покажу. Якшо вийде.

    Дівчата, як ви робите оту білу помадку? бо маю намір стріпати собі нерви ше з тим))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Улік

    Улік Well-Known Member

    Та ні, молоко тепле було не загоряче точно.... А якщо за рідке тісто, то воно не виросте? (В мене дебют просто))) бо пройшло 40 хв, а воно не збільшується, просто бульбашки з'явилися
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    @Улік, я завше на дріжджову випічку молоко пробую мізинцем, тобто якщо в мізинець не пече, а якраз кофортно-тепле, знадчить молоко вірної температури.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Мені теж в формах поволі росло і я думаю треба було ще тримати, не ставити так як в рецепті пише, за півгодини
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    @Улік якщо таке, як на фото, то трохи зарідке ніби
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Вийде.) в мене минулого року таке саме було. Я мурдувалась-мурдувалась, а потім не витримала і шурнула в духовку. Паски були не такі аж як пірячка, але досить смачні і пухкі.
    Дана десь вище вказувала, що тісто на паску має бути як мочка вуха.
    Берете пальці трошки в муку і пробуєте.:)
    Якщо вже геть-геть ріденьке- я б досипала борошно і перемісила і тоді все з початку.
    Ви пишете, що на тісті пухирці,то таки можливо воно дійсно рідкувате.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    А минулого року в мене вже таке теж було. Правда, пекла за рецептом Марусі. Того року боялася повторення, воно і не повторилося, воно було ше гірше(( Старію чи шо?(((
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Нє), ви пишете, що в кухні холодно.
    В мене також холодно, ще й сиро, то я духовку запалила десь за пів години до того, як місити на паску і так постійно та духовка кочегарила, тепло добре йшло.
    На мою думку, власне вже не так той холод страшний для дріжджового, тимпаче солодкого, дріжджового тіста, як сирість. Треба добре "обробити", підсушити)) преміщення перед замісом. То я так дозріла до того вже тепер)) і так і роблю.:)

    Мій перший захід пасок готовий.
    @Дана, ото добре шо Ви підказали за пергамент поверх форми. Булабим так не зробила- поплили б мої паски, котрі в емальованому посуді пеклися, по всій духовці.:girl_impossible: а так, просто вийшли як цвяшки.:girl_crazy: Високі та стрункі.:girl_haha:

    І знаєте що ще зауважила, дівчата? Зауважила, що в паперових формах не так підросли в духовці, як в емальованих. Не критична різниця, але помічається.

    Ще дві в паперових допікаю і все.:girl_tender:
     
  9. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    в мене теж тісто не сходить, стоїть три години, а піднялося чучуть, в кухні тепло, вже обгорнула плівкою і вкутала рушником, ще 2 години почекаю. Опара піднялася дуже гарно і за 15 хвилин а тісто стоїть. Напевно через настрій бо його всі хатні зіпсували
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Дівчата, а може проблеми через масло? Бо до того я пекла по рецепту мами, а там на 1 кг муки 200 г маргарину, росло само по собі без старту в духовці. Два роки замінила на масло і два роки погано росте. Затяжке чи шо? Може збільшити кількість дріжджів?
     
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Я робила так(на всі 6 пасок): 2 білки збивала міксером до густої піни, потім додала 4 ст.л пудри та 2 ст.л. лимонного соку і збивала ще 1 хв.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @Mavpysuk, просто змастили чи ше в духовку пхали?
     
  13. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Просто змастила,правда сохло довго. Може дійсно треба було в духовку, незнаю(
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Треба було значно більше пудри, щоб застигло швидше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    кума каже, що її свекруха і тепер вже і вона сама тримають в формах десь зо дві години
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Мої пасочки печуться) Цього разу зробила на 1,5 порції Даниного рецепту. Місити було важко( Трохи помісила, але менше, ніж завжди. Тісто і в мисці, і в формочках росло гарно і досить швидко. Зараз у духовці, теж трохи виросли. Але бачу, що деякі по краях хочуть тріснути, хоч шапочка гарна. Ну, і в одну форму першу забагто тіста взяла, то трохи вийде гриб))) Цікаво, які будуть всередині.
     
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Не знаю чи писала тут, порада для тих хто ще не пік паски, борошно просіяти і поставити просіяне в духовку щоб добре прогрілося. Поки опара буде підходити, борошно прогріється і вологість його зменшиться.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Корисно Корисно x 2
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Вийдуть найсмачніші, тому що самі місили і пекли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Ну, свєршилося))
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну от, а я вже малу мала йти вкладати і впхнула , а треба ж було просто лишити , ех..
     
  21. Дана

    Дана Well-Known Member

    Оті комочки то у вас борошно не розійшлось? Міксер маєте? Спробуйте міксером хвилин 10 помісити, а потім додати 0,5склянки борошна і ще замісити. Ті комочки мали би розійтися.
     
    • Подобається Подобається x 1