гіпертонус у немовлят

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем BeautyHappiness, 22 Серпень 2012.

  1. krab

    krab Well-Known Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    Порадьте хорошого масажиста для дитинка 5-ти місяців в ПП.
     
  2. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    Ми мали гіпертонус ( була підозра на дисплазію яку УЗД не підтвердила), в 2 місяці нам назначили масаж, ми його пройшли, але сильно не помогло, я б сказала що навпаки, тоді почала сама робити масажики, шукати в інтернеті вправи для діток, все пройшло після того як навчився повзати, правда я ще і вчила повзати... Робила вправи на ніжки, в 5 місяців клала ручки собі на коліна, а ніжки синочка були на дивані, він ними совав, ніби повз ( облегшені четвереньки), йому дуже подобалось за одно і масажував свої ніжки, зараз уже все добре:)
     
  3. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    Киньте, будь ласка, в ПП контакт хорошого дитячого масажиста, щоб приходив додому. Буду дуже вдячна.
     
  4. miafox

    miafox Member

    До якого приватного лікаря звертались?
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2016 ---
    До якого приватного лікаря звертались?
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Масаж, який робить масажистка дитині, коли дитина кричить, може зашкодити. Саме найкраще мамин масаж, але теж робити лагідно, щоб дитина не кричала і не стресувала, або шукати масажистку, яка має хороший контакт з дітьми. Стрес спричиняє гіпертонус, а розслаблення під час масажу дає ефект.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Nett

    Nett Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, хорошого невропатолога