Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. А наверх варення ,або під варення сиру твердрго голандського і... чаю .:girl_blum::girl_crazy::girl_haha:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    збоченці:tongue::facepalm:
    тут дехто, між іншим, худнути збирається:girl_angel:
    І взагалі, писати після 18 год про їжу це подвійний оффтоп:girl_yes2:
    Краще вже писати про музчін, якщо їх правильно застосовувати, вага зменшується (то не я, то нет пише:girl_blush2:)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Пишу. Береш мущіну, зверху варення, потім сир . І как сігда, наша пісня гарна й нова, вертаємось до теми про трусєля і кайданки.
    Всьо, закриваєм офф. Яйця я вже зжерла. Салат не рухала. Хто на дієті - сидіть далі. Хто слабий - най ся лікує. Але з толком, чуствам, расстановкай :girl_dance:
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  5. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Цитата від Divchyna vesna:
    Варені яйця і мамин ніжинський салат.
    Цитата від Валентина Соболь:
    А наверх варення ,або під варення сиру твердрго голандського і... чаю
    Цитата від nibysh:
    І полуничне варення на чорний хліб, слабо?

    І то всьо запити капустняком, і ггг,:girl_crazy: вже буде не до мужчини (тут би добігти)
    :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ця темка реально якась особлива. От і мені нагнали апетиту до темного пива і шоколадних цукерок, як вам поєднання?:girl_crazy:Ото дівки безсовісні, ех...моя фігура:girl_in_dreams:Все завтра, тобто сьогодні, солодкого ні-ні:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 6
    • Корисно Корисно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Моя покійна свекруха говорила так ::"Думала-думала ,що зварити...А потім думаю: А,зварю картоплі !" Я сьогодні пекла по перепису моєї доні : Почищену картоплю порізати грубими кусками,додати трохи солі,трохи олії,через часникодавку трохи часнику,вимішати добре ,викласти в вогнетривкий посуд і в духовку на годину.Смакота.Шкода ,що моя собацюра того не їсть ,вона балувана.А її курячі шийки варені скінчились,а в магазин по такій погоді НІКАГДА!Прийшлось бомбанути чоловіка і видати їй індичу котлету.(А що ,я ж все рівно м*яса не їм).:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_haha::girl_angel::uaflag:
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Для ДВ: щось не можу н6аписати вам особисто.От в тому вся фішка,що часник добавляється відразу,він дає чудовий смак .дле не дуже його чути власне як часник.А ще так бульбу роблю: почистити ,довести до кипіння,1-2 хв нехай покипить,викласти на решітку ,поставити в розігрвту духовку,запекти до готовності( вона така рум*яненька стає).Викласти в бянячок,посолити ,додати олію або масло ,накрити кришкою,потрусити як вареники ,дати трохи постояти і добавити часник .Одне "Але" : робити треба багато ,бо з*їдається в момент.Дуже гарно виглядає на святковий стіл.Прохання до модераторів: Знаю,що не туди написала ,але не змогла написати ДВ в приват
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Не знаю, чи килька входить до цього переліку, але щось мене "прорвало " на кильку спочатку списувала на ПМС, потім на КД, тепер на погоду :girl_crazy:, а продавчиня так делікатно нині ся питає, а Ви третю дитинку ще хотіли би :girl_haha::girl_blum: - Хотіла б, але най ще троха попідростают, щоб помагали мамі бавити :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1