Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    А я он зупку з неї зварганила на м"ясному бульйончику та з фасолькою- мнямка))
     
  2. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Мій муж категорично мені заявляв, що терпіти не може родзинок, хурми та чорносливу і ще там чогось. Єдине з переліку, що він не вживає це чорнослив, "спротив" у вживанні інших продуктів виглядає приблизно так "Я купив тобі хурму/родзинки, я того не лю...омномномномном".
     
  3. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Не п'ю томатний сік, хоча дуже люблю помідори, соус з них і т.д. А сік - бррр.
    Просто вивертає мене від старки. Тому молоко п'ю холодне некип'ячене.
    Не їм баклажани в будь-якому вигляді. Зовсім:girl_crazy: Ні домашні закрутки, ні ресторанні страви не заставили мене полюбити баклажани..
    Ну і гострого не їм...Не люблю:girl_in_dreams:
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю


    З того, що я люблю) А решта - не дуже)) Манка і варена цибуля:girl_cool:
     
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Не їм сала :girl_crazy:
    Взагалі, не люблю нічого дуже гострого, типу бурачків, аджики, і т.д.
    І щиро ненавиджу козине молоко, випила б хіба з дуже великої потреби для здоров"я (ттт)
    А так - практично всеїдна.
    А от мій брат буквально з дитинства не їсть масла.
     
  6. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Молоко п'ю лише магазинне. Не їм телятини, баранини, сметани домашньої. Кишку (кров'янку) їм лише дома, коли мама готує.
     
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    і я не їм і молоко п"ю ну дуже рідко. Ще не люблю і не їм рибу фаршировану, страви з бобовими, часник (на нього маю алергію)..А ще взагалі не можу пити (шлунок не сприймає)солодкі алкогольні напою (лікери, наливки, типу Бейлізу, Шерідансу)
     
  8. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Я дуже люблю голубці, налисники, зрази, сир домашній, молоко, йогурти. Не люблю гострих страв, закруток практично не їм.
     
  9. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Зараз мене напевно закидають помідорами :) , але я не люблю кориці (ні запах, ні смак терпіти не можу)
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Я ще згадала - не їм каш чи макаронів на молоці (такі часто в столових давали), мені їх в дитинстві не готували, і не звично їсти гречку чи макарони в молоці солодкому, наприклад (хоча дітям то певно корисно).
     
  11. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Не вживаю непрокипяченого молока ( воно мені неприємно пахне). Навіть якщо з магазину і написано що пастеризоване все одно в дома ще раз кипячу.
     
  12. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Люблю молоко, сметану, сир (домашні), магазинні їсти не буду, люблю овочі свіжі, консервовані можу їсти тільки огірки і помідори. Не їм взагалі каші, максимум рис в голубцях, терпіти не можу мідії, морську капусту, сальцесон (брррр)
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Дуже люблю м ясце, але при цьому- не їм свинини ( вийняток,хіба як десь шашлик на природі ). Терпіти не можу усіляки сальцесони, зельци, кров янки, "фальшиві" зайці. Не люблю печінки і паштетів. Не люблю тушонки і узагалі консервованого м яса.
    Про молоко- це само собою ( як і про сметану чи творог з базару- хіба у випічці, а в сирому вигляді не можу їсти). Не люблю капусняків і окрошки. Не люблю вівсянки, гречки, гарбуза , брюселки та брокколі. Рис їм хіба у голубцях чи у плові. Не люблю яблучного соку ( а особливо- домашнього приготування). Ніколи не п ю солодкий чай- не смакує з цукром. Не люблю кріплених вин, шампанського,лікерів та усяких наливок-настоянок.Не люблю суші ( ага-ага, мене не раз пробували переконати. що то "просто ти не їла таких. як має бути". І в черговий раз, пригостившись вже "точно такими , як має бути", я розумію. що я терпіти не можу суші:girl_smile:).
    п.с. оце почитала список- я стільки всього не люблю... І як я тим намагаюся нагодувати домашніх, переконуючи, що "гарбуз чи гречка- це ж дуже корисно":girl_smile:).
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    ще раз переконуюсь що я дуже люблю сири, мали на НР маздамер(з Італії) кусок на 600 грам то щез за 24 год:girl_in_dreams:(це при тому що сир їм майже тільки я)
    Замовляла в брата на пробу прошутто, приїхав спек. Як попробували чоловік одразу сказав що це не його, але як сказали мудрі люди до нього треба звикнути, а головне тоооонко нарізати. Як результат мені смакує, я снідаю ним(роблю канапку)
    Чорнослив по трішки вже їм
    Єдине чого не можу їсти це мізки та легені
     
  15. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Ой фу я теж не люблю всякі нутрощі типу ще серце, шлуночки і т.д.
     
  16. Мій капусняк пісний !Взагалі вже кілька років ,дякуючи загостренню мого панкреатиту,не готую перші страви на м*ясних бульйонах.Хіба окремо для чоловіка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Не психоз, а тренд. І кстаті, якщо хто помітив, то я капусняку ніколи не трендила. Не лю його, хоча капусту жру в будь-якому вигляді. А в капусняку чьота вона мені не така.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    :girl_crazy:а в мене сьогодні салатик з грибами, квашеною капустою, соленим перцем і зеленою цибулею. Так що від колективу я не відбилась.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 2
  19. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    І мені... Піджерти на ніч щось, але щось таке цікаве, що займає мало часу і не канапка, бо нині я її не хочу. Мущіну теж не прінімаю . Та й збочення то - мущін жерти. Людоньки, смажена цибуля на ніч - то жесть?
    Придумала!!! Варені яйця і мамин ніжинський салат.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    І полуничне варення на чорний хліб, слабо?:rock:
     
    • Смішно Смішно x 3