Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    ти в "цій темі" вже то писала:girl_wink: в 2009 році :girl_haha: але бачу вподобання не змінились:)
    я колись печінку теж не переносила ні на запах ні на смак, а зараз люблю і гусячу люблю з соусами ягідними чи фруктовими, от би зараз шматочок фуа гри з соусом з аличі:girl_tender: тільки курячої печінки не люблю :girl_nea:
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    ще згадала що дуже мені противно їсти соус, в який додали муку без підготовки. От просто в бульйон кидають муку, і заварюють. Виходить драглиста маса, бридка.
    ще дуже противно, якщо на поверхні супу плаває цибуля. засмажена. Фу. У мене чомусь так ніколи не виходило, цибуля окремо на поверхні. І як то так роблять?
    Ще не терплю салатів в які кидають все підряд, і називають то словом " якимсьтамсловомязабула", ну типу солодкий крекер в салаті- не розумію.
    Або , коли змішують в одну масу печінку і м"ясо, і то типу паштет. М"ясо- то м"ясо, печінка- то печінка, для чого то змішувати?
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    ну якщо це паштет щоб не був сухий через печінку. В мене в рецепті йде печінка+телятина+свинина=дуже смачний
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    От в мене те ж саме з котами, ой тобто з крілями...
    :girl_crazy:
    Зразу рвотний рефлекс від одного вигляду, про запах мовчу...
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    А я всеїдна)))
    Не переношу хіба салати з ананасами і всякими яблуками-шмаблуками до картоплі наприклад, не люблю запіканку з рисом і яблуками, кетчупів і їм подібних соусів магазинних не їм взагалі (домашні люблю), ну і не вмираю за грибами...їсти можу, але без захвату.
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2013
  6. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Я мабуть всеїдна дівчина:girl_crazy:, в мене швидше різниця в певному поєднанні продуктів. Наприклад, творог сам чи з сметаною і цибулькою, не люблю, але якщо його зробити з паприкою та часником і зверху кусочок лимону, і то все в корзиночках - то для мене ммм; дуже люблю рибку, але надаю перевагу морській більше, ше б було добре коли вона була не розморожена, а свіжа, єдине що не їм то розморожене філе хека і ін. філе, а якщо річкова- то не переношу коропів. М'ясо уважаю :), з субпродуктів мабуть тільки язик (але не заливний) а тушений. Фрукти, овочі люблю всі, особливо помідори. Салати легкі, без майонезу, люблю. Ну і солодке, то мене від нього треба відтягати силою, та я ман'як в тому:girl_crazy:, але торти з масляними кремами для мене таки Фу! По доброму заздрю людям які "рівно дихають" на солодкі страви.. ех :)
     
  7. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Почитала і зрозуміла, чому не люблю великі забави вдома: всім важко вгодити.

    Сама ж не їм крабових паличок, всяких слизьких морських тварин (восьминоги і компанія), категорично не їм салатів з оцтом, і взагалі оцет, не люблю дуже жирних страв.
     
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Я напевно теж майже всеїдна. АЛЕ молока не п"ю! Ду-уже рідко бувають винятки, коли випиваю гаряче молоко при застуді, болю в горлі - але то вже сприймаю як ліки. А холодне молоко - ні-ні!
    Вже мені висували припущення, що не засвоюється і т.п., але в мене то чисто психологічно - мені молоко противне. А особливо свіжачок зразу від корови (парне чи як його) - бє.

    А все решта: сметанка, сир, кисле молоко, кефірчик і т.д. - мені йде.

    І моя мама молока ніколи не пила і не п"є. Невже то може бути спадкове?
     
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Я не їм індичого м"яса, бо той специфічний запах... Ну ще б не їла голубів, нутрій, перепілок... фу! Морепродукти люблю, але вже вкотре не можу себе змусити скуштувати устриць, Тільки но та мушля наближається до мого обличчя, як мене починає хапати рвотний рефлекс. А чоловік дуже вправно з ними справляється.
    Ще не їм спаржі, селери і Ко, якесь воно мені не їстівне.
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Не переношу часник в сирому вигляді, не залежно в якій страві. Додаю лиш до маринування) і соусів
     
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    теж, але підозрюю, що просто не вмію її добре готувати
     
  12. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    мені вона і на вигляд неприваблива. Так як устриця.
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    а суп-пюре зі спаржі?
     
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    я такого ніколи не пробувала, хоча супи-пюре обожнюю! особливо лососевий і з шампіньйонів!
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    я пробувала спаржу в кількох способах приготуваннях, то найкращий -- суп, але я теж люблю супи-пюре.
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    а де ви їх берете?
    тут мова неодноразово йшла про авокадо, ах купили в Сільпо, і на вигляд і по консистенції було супер, а от на смак ніяке ( хочу каліфорнійського!:girl_cray:
    спаржу люблю, ледь відварюю і обсмажую, чудовий гарнір як і броколі бланширована, ледь скроплена лимоном :)
    тепер ще селеру дуже люблю, просто їсти, але блін в нас вона теж як вода (((
     
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Oт якраз згадалося, дуже люблю авокадо, але от кiлька днiв тому купив чоловiк якесь iзраîльське, то таке фе було, навiть я не змогла з'îсти. Тепeр так подумала собi, що якщо б мое перше авокадо було таке, то б точно писала, що не люблю :girl_cool:
     
  18. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    от і я тепер думаю що можливо те що я не люблю було куплене неналежної якості?
    але тяжко сказати коли не знаєш яке має бути на смак добре авокадо.
    Чорнослив не їм категорично, але вже тиждень настроююсь його скуштувати. Треба напевне купити в Марічки цукерки і починати привчатись до нього таким способом
     
  19. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    в Метро тому що біля Епіцентру.
     
  20. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

    Почитала тему і зрозуміла, що я все їм)) Перловку - і ту, напевно, з"їла б, якщо би була голодна) А, власне, через неї і зайшла сюди)
    Порівняно з тим, що "не їдять" люди, я - абсолютно-преабсолютно "всеїдна")))
    А, от і ні. Забула про кроликів/нутрій і тп) Ну, але я просто їх не розглядаю, як їжу, тому..)