Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Не терплю ікри (зате люблю кабачкову а-ля радянський союз :nyam2:) І до молочного маю відразу.
    А так я любитель смачно приготованої риби і страшна солодкоїжка
    без м"яса прожити можу довго :)
     
  2. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    ненавиджу холодець, ніде і ніякого. не розумію його. також не люблю ніяких заливних риб.
    але шалено люблю молоко, і оту шкірочку від кип'яченого молока, яку всі так нетерплять.
    і щиро заздрю людям, які не можуть їсти тортів
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Читаю і тихенько заздрю тим, хто не любить солодкого, бо я солодкоїжка така шо ну...:girl_blush2:
    А з того що не їм, то трохи є. М"ясо обожнюю, але тільки свинину і курятину (не домашню, бо попахує мені чимось), індика тоже можу з"їсти, а телятину, чи яловичину їм тільки якщо воно перемелене зі свинячим м"ясом разом, тобто так званий мішаний фарш, а в чистому вигляді ні. Не можу їсти крілика, гуску, качку, а всяку дичину, типу зайця, кабана, то взагалі фе-фе-фе.:bad:
    Печінку обожнюю, сердечка не можу їсти, мізки, язик тільки якщо дуже смачно приготовані. Кров"янку просто обожнюю. Сало з часником- мням-мням.:) Не терплю шкіри і отих хрящиків. Останнім часом шаленно бриджусь магазинної ковбаси і сосисок/сардельок. Якось видається що там такої гадості понамелювано, що й в голові не вкладується.:girl_impossible:
    Яйка можу вживати тільки кур"ячі, ніяких перепелиних, качиних, гусиних і т.п. З"їм, хіба якщо не буду знати що то.)) Не можу вживати домашнього молока в чистому вигляді, хіба додавати до тіста. Щодо інших домашніх молочних продутів, то все решта їм, сметану, сир обожнюю просто. Молоко п"ю тільки магазинне. Козячого ні молока, ні сиру не вживаю, навіть дуже файно замаскованого в тісті, чи сирнику.
    Морепродукти взагалі мовчу, тільки рибку можу їсти у всякому вигляді, а оті всі молюски, креветки, восьминіжки- фу! Не уявляю як можна їсти раків і равликів, жаб і прочєє))...:scare:
    Не терплю всяких різних приправ, чи то штучних, чи то натуральних. В страви можу класти хіба перець чорний, чи паприку, зелень- кріп, чи петрушку, часник, цибулька- роблять своє діло, а все решта буде мені не добавляти смаку, а тільки псувати, не люблю тих всяких модних запахів.
     
  4. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Я теж їх не можу їсти, чомусь бриджуся. Воно мені видається якимось таким слизьким і гидким
     
  5. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    а в мене все з точністю до навпаки. я обожнюю приправи( але тільки природні). До таких типу "Мівіни" і "Сім овочів" відношусь негативно. А от всяка сушена травичка, всякі східні спеції...Мммм... Вдало підібраними припиравами можна приобразити навіть дуже просту страву...
     
  6. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Так то ніби усе їм, ще би хто зготував та дав, то взагалі клас. Але
    Найбільше не люблю домашніх молочних продуктів (молоко, сир, сметана) від яких віддає коровою. Жахіття ... Фу !!!
     
  7. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    сестра))) я теж цих продуктів не можу споживати через запах... чую його і все!!! А муж з мене кепкує і каже, що дивно якби молоко від корови пахло котом))))
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    я теж, зрідка купую сардельки, щось не тягне на магазинні ковбаси, та й базарні далеко не всі шинки-ковбаси куплю (іноді чути кнурятиною чи несвіжий присмак). Ще перестала купувати сільський сир (творог), ніколи не купую на базарі сметану, молоко, масло - тільки магазинне.
     
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Домашнє молоко,сметана,сир-це найгірше для мене. Далі в рейтингу сальцесони і все тому подібне.Не люблю хурми. Також не люблю гречки і кровянки. Моя любов це сири брі,моцарела та інші,лосось,ікра. З фруктів кавун,диня,груша,персики. І дуже люблю різноманітні супи.
     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    не люблю рубців, навіть якнайкраще приготованих
    люблю варену в супі цілу цибулю, ммм, то така нямка, а у борщі - то взагалі мега делікатес для мене!
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Жаби доречі цілком їстівні . Я не люблю червону ікру і мабуть ніколи не зрозумію її цінності . А чорну можу трохи з'їсти )
    Люблю сальце з часником до борщу, яблука мають бути мені червонозелені в них добрий смак, мигдаль дуже люблю . М'ясо.... Ну є і є, нема то нема. А от риба , ням ням. І не можу їсти ніяких соусів на сметані . Суші дуже люблю. І каву , каву різну з молоком )
     
  12. Logos

    Logos Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Не люблю молока, коли вару дитині кашу, то ніс закриваю і чують не йду білого друга обнімати, сметани самої не попробую, а в салаті їм, не люблю авокадо
     
  13. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Така сама ситуація , мене від нього просто верне , але вже починаю себе запитувати що ж буде коли народиться ляля , все одно прийдеться якось то пробувати . А от дуже люблю сир фета , просто обожнюю , можу купити собі пачку і їсти ложкою поки аж пачка не опустіє :nyam2::nyam2::nyam2:
     
  14. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Я обожнюю базилік той,що фіолетовий, літо для мене без базиліку.це не літо:) Люблю всяку сушену травичку додавати до страв, нині тушкувала печінку з сушеним базиліком,вийшло нереально смачно, що ходжу і по шматочку під"їдаю :) Солодке просто обожнюю,(воно й не дивно) дуже люблю шоколадні тортики з шоколадними кремами, і наполеон з вишнями,нямка просто!!! Люблю рибу запечену,смажену, на парі приготовану,одним словом любу,крім копченої. Люблю всякі запіканки типу сирні,макаронні з різними начинками,овочі тушковані теж дуже люблю...Байдуже ставлюсь до гречки, м"яса,його можу не їсти,хоча зрідка прориває:) Страшенно не люблю кров"янки, сальцесонів,і жирних наваристих супів,чи борщів,то точно не моє, в мене всі супчики просто із олійкою, по святах можу хіба бульйон зварити і то з дом. курочки,не їм кролів,раз бачила,як то миле звірятко забивають,тепер кусок в горло не лізе взагалі, і останнім часом як готую м"ясо,завжди перед очима ті тваринки,сама не знаю, чому,може вік бере своє?????Мені їх просто жаль, але готувати всеодно доводиться,бо мої того не поділяють....
     
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    не люблю деяких "модних" продуктів/страв і деяких традиційних...
    не люблю морепродуктів, різних травичок-руколи/муколи і т.д.
    не люблю помідорової зупи, не люблю петрушки..
    рівно дихаю до риби і до шоколаду..
    не треплю бізе,горіхи,сухофрукти
    не пю узвару,ненавиджу домашню сметану

    +10000 не можу дня прожити без м"яса ....у будь-якому вигляді..алезебест-шашлик в Мурованому в коліжанки і їх сусідське мяско
    люблю сало,часник,цибулю,чорний хліб..і горілку теж люблю..особливо зкласним томатним соком))))))
    дуже люблю печінку,особливо в коліжанки,коли її свекруха готує..якось так смачно завжди...+люблю голубці моєї свекрухи з картоплі....
    люблюгриби..всі..тушковані,смажені,мариновані...
    люблю гостру їжу, люблю піцу, суші....люблю вермути,шампанське,пиво (тільки останній прродукт моя хвігура не любить-одразу рятувальне коло в районі талії виростає)...
    одним словом....більше в мені традиційного(((((())))))
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2013
  16. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    +1 :girl_crazy:
    а я думала, я одна така пані, що молока ся бридить:)
    ще з того, що не люблю - сало, шкварки і картопляно-гречаний пиріг, окршоку не люблю і все, що жирне.
    Люблю - фрукти, всі! Але найбільше яблука, черешні, абрикоси і вишні ( аж слинка потекла, як згадала про них).
    Люблю все, що з кропом ( картоплю молоду особливо з кропом).
    Люблю березовий сік .
    З міцних напоїв люблю гаряче вино приготування мого австрійського швагера)
    Люблю тверді сири - з горіхом, сулугуні, пармезан!!
    Ну і звичайно - шоколад! молочний - самий смачний мені Lindt :)
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    прикольна тема)))
    люблю все під настрій:girl_crazy:
    певно я всеядна- бо і сальтісон їм, і субпродукти- легені, язик і т.д, і флячки, і домашні творог. сметану -молоко домашні зїм, але не купую сама. бо не маю довіри до базару. і кровянку їм, і сало..
    ну старка з молока то швидше не продукт, пра?

    з мяса - нічому не надаю перевагу. рибу- особливо не розбираюся. риба меня вся-риба)) ну лосося відрізню))
    ікру люблю, сири плісняві- дуже люблю і розрізняю:girl_curtsey:
    суші і китайську кухню-люблю.
    фрукти усі люблю, хурму- не вловлюю смаку, не пре.

    не їм не так щоб категорично, але не купую сосики -сардельки, печенька з магазину, торти з магазину, копчену рибу, маргарин.
    надаю перевагу шампанському, сухому вину, вермутам, і гірким аперитивам. також люблю пиво.

    а взагалі маю смак до їжі, задежно від пори року і настрою))
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    не факт, я не п*ю і дітям недаю
    такі козаки огогого
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Почитала..і виявляється, я зовсмі не перебірлива_) Тільки один продукт викликає в мене блювотний рефлекс, терпіти не можу ані вигялд ані смак,запах-це печінка.Не зїм ніколи і нізащо. Ну і напевно не люблю кишку(кровянку)...в принципі я її жодного разу не пробувала, але і не хочу...брр

    Не їм,бо не смакуює-хурма м"яка, оливки/маслини,сльтисон,смалець,домашня сметана...ну але як десь попаде то не я трагедія.

    Фаворити-солодке( тільки не кремові торти),рибі продукти(всі,від тюльки до осетрини),гриби.Вже багато років,практично завжди в холодильнику є активія питна злакова-абажаю.
    З алкогольних напоїв не вживаю віскі і солодкі вина типу кагор.Все решта люблю.
     
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    трошки офтопу
    мій чоловік не любить гарбуза, брюсельської, савойської капусти броколі...а взагалі перелік довгий
    Але вже 2 дні я його трішки обманюю. Спочатку не розпізнав гарбуз, похвалив, а потім здивувався що це гарбуз.
    Сьогодні не зрозумів з чого зупка(а це брюселька!), але я не казала бо ще завтра дам разок.

    брюсельки також не люблю, але себе задурила, смак добрий і вигляд також спокусив