Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    ))) оо повірте, таких немало))
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    Моя мала за оливками труситься. Причому сама розпробувала, сама в магазині вимагає, ніхто їй не насаджував що це класна їжа, чи щось в такому роді.
    ну але що можна чекати від дитини у якої улюблена іграшка то ящірка)))
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    о! про "віночок" суперово, в мене аналогічно:)
    а мій брат досі не їсть багато продуктів (пощастило Олені:girl_haha:), я ще згадала за капусняк, я тепер так його люблю, а ще з пампушками і в соус часничковий ммм, але то останні роки 6 мабуть, а до того часу мене довго "тримала" нелюбов до капусняку через садочкові спогади і приготований мамою навіть не пробувала, а коли попробувала мммм
    словом більшість продуктів і страв я не любила бо я їх просто не пробувала
    я живу з такою людиною
    Домчик їв оливки банками минулого року, зараз взагалі не їсть, він реально раніше їв значно більше продуктів ніж зараз і тепер бачу в ньому себе-просто не хоче пробувати і вишуковує, що йому не так в тарілці виглядає і нюхає-нюхає ггг
     
  4. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..



     
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    :girl_haha:Ага, Олена сміється, що в мене з її чоловіком однакові смаки (на гастрономічних форумівках з"ясували).
    Мені твій допис нагадав, що не їм капусняку, щі, окрошку:)
     
  6. Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    І я не любитель солодкого. Але парадокс, не солодкий чай пити не буду. Завжди мама купляла цукерки для мене, то з 300 гр, я з"їдала 1-2 цукерки, а решту доїдали інші.
    Гіркий шоколад то для мене все, а копчене - ням-ням...А щодо морозива, завжди мамі зі мною було добре, максимум що я могла зїсти то менше половини морозива і обгризти весь шоколад чи вафельку. Цього літа мене пробували переконати що морозива це надзвичайна смакота. Скількома сортами пригостили, навіть на всіх пальцях не перерахую, але все ж таки знайшла дуже смачне, але це скоріше якийсь морожений сир солодкий. З"їла сама цілу порцію, але вже добавки не захотіла.
    приймаєте в компанію?
     
  8. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    а в мене от почався період корисно некорисно
    не люблю гриби, бо в якісь момент вирішила що в них нічого корисного
    зато полюбила рибу, хоча раніше їла десь раз в 2 тижні, а тепер по 4 рази в один тиждень

    кровянку розлюбила, просто
    ну і не любила субпродукти такі як мозги, нирки, серце, легені
    хоч люблю печінку і язик
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    я коли твій допис читала теж так подумала:girl_haha:
    може маєте на увазі заморожений йогурт ?

    зараз дуже популярний став, до нього ще можна накидати всього чого душа бажає горішки/ягоди/шматочки фруктів/шоколад/жувастики/різні посипки і поливки. Я недавно спробувала, спочатку дуже смачно, але коли доїдала то вже мені відчувалась кислинка йогуртова і якось не альо, але ще хочу кілька спробувати
    я так і подумала, що то мали на увазі форму, а не сам продукт/страву
    я теж не в захваті від таких "тваринних прикрашалок", але на дитячих святах до прикладу діткам дуже цікаво їсти прикрашені страви:)
    Мій малий до речі, в часи свого футбольного минулого:lol: коли називав себе футболістом їв тільки круглі маленькі продукти: моцарелку, черрі, картопляні крокети, оливки:) , а от на дитячому день народженні де були "їжачки/грибочки/квіточки" з продуктів то нічого не пробував, мабуть йому то теж не подобається ггг
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    не знаю, трішки схоже на перше фото, ми брали шоколадне, ніякого присмаку кислинки не пригадую. Одне що здивувало, коли їла в роті воно не перетворювалось на щось рідке, а було більше схоже на сирок. П.с. я навіть не впевнена чи то морозиво, те що воно морожене то факт.
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    Не їм ніколи - майонез, желе і все що з нього, окрошку, ліверу, сухариків і чіпсів, алкогольних коктейлів та солодких вод, чорного чаю , пекінську капусту, горіхи кешью , карамельки у всіх варіаціях , пудинги, кекси без начинки, торти де 60 % тісто а особливо біле, вершки ті що витискаються , не їм більшість видів варення та всі консервації окрім грибів , шампанського та білого вина, козячого сиру , хімозних йогуртів , гамбургери і тд .
    Фрукти всі люблю, овочі теж, сири всі ті що не мають рослинних домішків і такі ж молочні продукти. Я взагалі молочна душа.
    Головне для мене смак , то ключовий момент. Зупа де кавалками плаває цибуля, де куски сала з м'яса плавають, і купа жиру - не моє.
    Так шо я в принципі не вибаглива)
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    а перекласти? мені не видно добре букв
    і що ви їли і не питали що то?
    мушу зараз бігти, повернусь розказу і покажу як виглядає "м"ясо" без м"яса, або обід у веганському ресторанчику:) для мене то було справді не звично/дивно і недокінця зрозуміло НАЩО?
     
  13. Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..


    НЕ ЇМ ГРИБІВ !!!Від одного запаху нудить .Категорично не вживаю морепродукти, оті всілякі восьминіжки ,зірочки,гребінці.
     
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Не можу їсти помідорову зупу (з рисом чи тістом) - ніяка не подобається, реакція:bad:, та й на різні супи-пюре однорідні, дитячі овочеві пюре. Не йде мені капусняк і розсольники, солянки - якісь важкуваті страви, як на мене. Також не їм мозги, нирки, бичачі яйця, флячки (і різні шлунки). Можу з субпродуктів їсти печінку, язик (якщо добре приготовано і гарно подано), хорошу кров'янку. "Тяжкими" вважаю польський "бігос", жирні холодці, сальтисони, шкварки. Не люблю масляні жирні креми в тортах, солодкі газовані хімічні напої, йогурти, сухарики, желейні цукерки, пудинги. З солодкого люблю просте печиво, якісний молочний шоколад. Сири з плісінню колись подобались, тепер не тягне взагалі, а от оливки давно люблю, особливо справжні, соковиті. В дитинстві не могла їсти яйце на м'яко і смажене "очком", а тепер їм, ще в дитинстві часто робила гоголь-моголь, тепер не роблю зовсім. Не змогла б випити сире яйце, не переношу недосмажений білок, шкірку з молока :8:. Не фанат мідій та інших гадів ( в салаті креветок трохи з'їсти можу). Їм гриби, овочі-фрукти (але не люблю диню і полуницю, більше полюбляю черешню, вишню і кавун). Взагалі зауважила, що не тягне мене на фрукти (літом пару раз беру соковиті фрукти) а так хіба хурму чи мандарини взимку можу з'їсти. Не уявляю як можна їсти різних комах (добре що ми не живем в краях, де таке є нормою) :bad::khomyak:
     
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Згадалааа, я всеîдна, ну майже, але не дужe люблю торти i пляцки. Ну як дуже вже треба, то кавальчик з'îсти можу, а от, що не можу зîсти, так це торт з масляним кремом. Торт з масляним кремом i мастикою не пробувала, думаю не варто :girl_cool:
     
  16. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Не їм родзинок, вибираю їх із налисників та сирників, козячий чи овечий сир, відчуваю найменшу його присутність! І ще та "шкірка" на пареному молоці бє!
     
  17. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Теж мастику не люблю, якась вона мені бридка і зовсім не смачна, не розумію тих тортів з кольорами "вирвіглазік". Те ж саме з декором канапок чи салатів у вигляді жуків, їжаків і прочєє фу. А якщо брати по стравах, то не їм кровянки, холодцю ніде крім дому і мами, і крілика.
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    +++, в мене і діти того не люблять
    тому несу кавальчик мужу - він їсть все
    категорично не їм манки, і не п*є молока
    все решта, якшо треба (наприклад, шоб не образити) - можу з*їсти
    я не з гидливих
    дуже люблю і кисломолочку, і м*яса, і рибу, і овочі, і фрукти
    все
    і тельбухи (нирки, серце, шлунки, мозги, легені) їм, і сиру рибу
    можу прожити без солодкого, спокійно
    обожнюю зелень всяку, влітку можу жити на траві одній
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Скільки себе пам"ятаю не їм грибів, от лише шампіньйони їм років 5. А також не можу їсти телятину - вона мені смердить молоком:bad:, а також - гуску-качку і їхні яйця.
     
  20. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: "ФЕ! Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю. Гастрономічні вподобання.

    Я обожнюю всю екзотику що стосується сирів( і мій чоловік теж). любимо хороші квашені оливки, натуральні сухі вина( вже настільки навчились на добре, що на забаві не можемо пити наші вина, бо чути що хімічні)))). Морепродукти і морську рибу- у всякому вигляді, просто обожнюємо))) Салати з всякої зелепухи і овочів(всі види салатів, сирий шпинат і т.д заправлені оливковою олією і бальзамічним оцтом) в нас на "ура", особливо літом їмо їх коже день
    Особисто я не їм кров"янку, не люблю майонез, чіпси-сухарики, газовані солодкі напої, свинину, не люблю грибів(вийняток печериці і білі), не люблю дуже жирної їжі.