Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    100%, але є питання чи смакує
    Я не їм чорнослив. Категорично! З дитинства) Причини не знаю чому не їм, але навіть запах не переношу

    ---------- Додано в 00:24 ---------- Попередній допис був написаний в 00:22 ----------

    це добре!
    В мене з чоловіком ще гірше ніж зі мною.
    Його любов-це пельмені, котлети, відбивні...і т.д., 1/2 того що я готую нове на пробу не їсть:girl_feminist:
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    А в мене виявляється на всяку екзотику алергія. Розгулялась я цього літа з екзотичними стравами\фруктами\овочами і ще досі до норми дійти не можу.

    Не переношу я оливок\маслин і морську капусту взагалі.
    Та і якщо оцінити мої смакові вподобання, то я дуже вибаглива. Простіше написати що я вживаю - мясо, гриби, звичні для нас овочі (правда не у всіх видах) і не всі види риби (таке як хек я навіть на запах не переношу), червону рибу можу їсти лише солону або приготовлену в одному ресторанчику.
    Була свідком, як одна дівчинка наминала авокадо як не знаю який фрукт, особливих вражень він в мене не викликав.
    Зрозуміла, що цвілі сири то взагалі не моє. Зі всіх що я пробувала, надаю перевагу Гауді або Російському сиру. А найкраще - домашньому (так званому творогу).

    З чогось такого екзотичного що мені сподобалось: не знаю як воно називається, але дуже поширене в малайзії, на скільки я зрозуміла то овоч такий. Їла його приготовленим, то як виглядає навіть не здогадуюсь. На вигляд воно було як наша вермішель, а на смак суміш маринованої цибульки, мяти і можливо кориці...Входило воно до рису (як наша цибуля).

    Обожнюю помідорки чері і болгарський перець! Ну і як виявилось екзотикою, що я люблю кисле молоко (це якщо домашнє коровяче молоко поставити на день-два на сонці).
    Обожнюю козяче свіже молоко, а коровячого свіжого навіть в рот не візьму.

    Ех, заздрю людям, які можуть їсти все їстівне...А то мені щось не сподобається (запах, як воно на зубах відчувається чи зовнішній вигляд) і все, я навіть до роту взяти не можу. А ще дивувалась як можна їсти не смачну їжу, з поваги, не з поваги я не можу себе пересилити проковтнути не смачний кусок:sad:
     
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    Лічно я не буду істи мозги, печінку та інші субпродукти, всіляких морських гадів - фуфуфу, авокадо- нєа, перловку, холодець-так, так, я абсолютно не їм холодець, не бачу нічого смачного в ньому- бульон з м,ясом. Короч, балована я)) а, і зараз всі впадете- я зовсім не їм грибів! ніяких! ні в якому вигляді, категорично!!!
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    а я деякі люблю
    і в мене
    от тепер думаю
    -чи то я не така
    -чи то авокадо було не таке(намагалась розсмакувати разів зо 5)
    -чи просто не моє

    ---------- Додано в 00:37 ---------- Попередній допис був написаний в 00:35 ----------

    те нє)...нормальні
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    знаєте дорвалась я один раз до халявного сиру і гарної зарплати. Накупила додому, з сортів напевно 6 чи 7, я лише один могла зїсти і то всю ту цвіль обрізати. Зато як гості до хати, то мама гонорово цвілий сир на стіл ставила. Всі спробували, але більше не брали:) Мама жартувала, що вигідно так на стіл накривати. І розкішно і витрати відносно не значні;)

    в мене також колись була з тим проблема. А один раз мене надурили і сказали що то індиче мясо, сподобалось і з того часу я почала їсти.

    Будете сміятись, але я дуже цікаво їм вареники, не люблю я оте тісто що без начинки (вушка чи як воно називається, оте що зліплюють), ну а голубці то для мене їстівна лише начинка, листя капусти ніколи не їм, хоч тушену капусту я їм.
    Та ж сама історія з маринованими огірками, я їх не люблю, а квашені просто обожнюю. Ото я точно балована!
    правда я помітила, що з часом смакові вподобання змінюються:)
     
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    Терпіти не можу молока будь-якої тварини. Чи свіже, чи пражене - для мене то беее (а ще як там є ота плівка зверху :bad:). Навіть запах молока не сприймаю.. Але при цьому сметану, масло, сир (чи твердий, чи кисломолочний) дуже люблю :)

    Багато років не їла м'яса, тепер їм, але тільки легеньке - типу курятини. М'ясо інших тварин - нєа :girl_nea:. Шкварок дуже не люблю.
    Не люблю морепропродуктів, за винятком водоростей (ламінарії і всяких, які в суші кладемо :)) - їх люблю.
    Щодо риби - тільки смажений хек. І то якщо смажить мій чоловік. :)
    Холодцю не їм,
    теж не вживаю.

    Щоразу, як свекруха варить компот із чорносливу, мені смердить, ніби щось підгоріло :girl_haha:, але тепер не ганяю перелякана на кухню, бо знаю, що є причиною того смороду :). Та, чорнослив так само не люблю.

    Люблю гриби, різні, по-різному приготовані і багато :)

    Овочі, фрукти, листя салату - всі їм )). Ну і я страшна солодкоїжка, особливо якщо те солодке - шоколадне із горішками :girl_blush2:. Раніше любила чорний шоколад, а тепер - ні. Тому якщо десь потрапить в руки плитка чорного шоколаду з горішками, горішки виколупаю і згамаю, а шоколад залишу :girl_angel:

    Моя мама - із категорії "всеїдних", сестра теж жує, що дають, а я в них не вдалася, вічно перебираю - "то буду їсти, а то не буду" :girl_crazy:
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    аналогічно
    а ще не їм оливок ( ну загалом можу, але не люблю), терпіти не можу шкірку курячу, вонючі сири, сало і навіть шпондер, суші ніколи не їла і не тягне, може ще щось згадаю...
    п.с. про обговорюване авокадо - колись ще давно, не знала що з ним робити, думала його так їдять, почистила і давай кусати як яблуко ))) половинку втиснула, решта викинула, і з тих пір думка про авокадо провокує приступ тошноти...

    зато з недавніх пор розрпобувала моцареллу, і тепер їм )))
    у нас вся сімья голубці розгортає і капусту викидає )))
    чоловік ще й фарширований перець так потрошить

    А,ще згадала, всі ті салатні "будяки" не їм )))
     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    така тема...як про фломастири, хоча ні
    правда в тому, що нормально любити їжу, до якої звик з дитинства і любити овочі/фрукти, які властиві регіону в якому виріс. Природньо, що нові продукти часто не смакують спершу (або не смакують взагалі але з цим варто розібратись, звісно якщо хочеться) є дві вагомі причини, як би то коротко розповісти? ну всі пам"ятають з шкільного курсу біології, що язик людини здатний сприймати 4 основних смаки: гірке, солоне, кисле, солодке, так от коли ви пробуєте щось вперше то найрізкіше/найшвидше сприймається гірке (то я дуже коротко без нюансів бо ітак відчуваю, що пост буде довгий)і це природня захисна реакція бо в природі більшість отруєних рослин саме гіркі (я пам"ятаю, що так в мене було з руколою і деякими іншими салатами, що почали в нас з"являтись, спершу чула тільки гіркоту) по-друге, в наших реаліях, на жаль, багато /хай буде/ екзотичних овочів/фруктів продають не належної якості/спілості, до прикладу теж авокадо і манго про які йшла мова найчастіше просто не достиглі і недолежать вони вам вдома до нормального смаку, бо мають дозрівати на дереві ну і є різні сорти, тому часто від банальної необізнаності тих хто його продає і відповідно тих хто купує зележить оте "незацінила", хоч відсоток тих хто не любить теж є, як є ті, хто не любить помідорів наприклад:) у Львові вже частіше можна купити смачне авокадо, але воно не до порівняння наприклад з каліфорнійським, яке ложкою вибираєш, та що ложкою... я от сьогодні вранці надрізала, розірвала, натиснула на шкірку і воно відділилося і смак чудовий, а не ніякий як часто був у купованого у Львові.
    Те саме щодо морепродуктів, Львову до моря далеко, а якщо пробувати краба чи омара тільки раз то не факт, що сподобається (момент звикання) і не факт, що то був найвдаліший спосіб приготування:girl_yes2:
    щодо сирів теж саме, багато з них в нас просто фігня часто навіть консультанти не знають чи та пліснява на сирі то норма чи він зіпсутий:girl_nea:
    і дуже прикро, що наші люди мало обізнані, а супермаркети на тому наживаються бо зараз купа модних передач і шоу і багатьом хочеться побавитись вдома в мастер-шефа чи спробувати щось не звичне, що в принципі чудово, але не достатньо просто купити продукти з тією назвою:)
    тому оте прислів"я про "ви просто не вмієте їх готувати" часто доречне, звичайно ще є вподобання і можна було б сказати, що з ними не посперичаєшся, але є ті два пункти вище і твердження, що смакові рецептори піддаються тренуванню, тому чим більше ви пробуєте одного і того самого продукту одинаково чи по-різному приготованого тим більше ймовірність, що ви розумітимите чи смакує він чи ні (то про екзотичні/не звичні в основному:))
    щодо мене, я за те щоб їжа була свіжа, якісна і легка, хоч люблю домашні вареники, пельмені, кнедлі, люблю смажену картоплю з кефіром (але тільки купованим біобаланс:girl_blush2:)
    Коли була маленькою я їла тільки зелений борщ з сметаною, пельмені і шоколад, більшість страв навіть не пробувала, особливо якщо мені не був зрозумілий їх вигляд от різні запечені баклажани, щось фаршироване чимось, кабачки, цвітна капуста, шпарагівка і т.д. я почала їсти вже в старшій школі, гриби теж пізно і тільки малесенькі бо великі шматки мені жувались як слимаки бррр але зараз люблю і бичачі яйця нормально їм:) і устриці мені дуже сподобались. Не їла цибулі і часника, а зараз з смачним тоненько нарізаним сальцем і чорним хлібчиком ммммм:nyam2:
    різні рагу/лечо/печінкові торти/фарширована риба теж не їла, а зараз люблю, або прийнамі можу їсти
    мені дуже важливо як приготована і як подається страва і більше люблю прості і зрозумілі: шмат печеного м"яса/риби чи стейк з салатом, експерементую часто з соусами, а от фаршивоване смажене/майонезне/твердими сирами затерте і плавлене вважаю важким і не здоровим, тому таке їмо рідко
    чого точно не їм і не розумію то гречку з молоком і макарони з молоком, рубці і оті мізки/шлунки, не люблю сальтісон і домашніх паштетів, кукурудзи ні в якому вигляді вже не їм, і крабових паличок ( а маленькою прям марила ними)
    Щодо морських гадів то не люблю отих маринованих коктейлів, що в нас продають-резина, вважаю, що морепродукти треба їсти біля моря, точно не люблю рапан і кальмарів цілих, тільки кільця паніровані і то залежить. Жабачі лапки дуже люблю і колись часто їх мама готувала, взагалі люблю все, що готує мама от тільки перестала дику козу і кабана з тими мачанками їсти щось не смакують вже, а зайця і качку люблю:)
    Молоко зараз п"ю тільки магазине в тетрапак упакуванні, а дитиною пила і коровяче і козаче, але терпіти не могла і не можу тої шкірки, прям до рвотного рефлексу. Сири всі люблю крім козячих бо надто запах ріже носа хоч на смак буває смачно, та я закриваю носа і пробую:girl_yes:
    Мясо і рибу люблю різні і по-різному приготовані, словом я зараз все люблю і все пробую, чим більше тим краще:) те саме з напоями, з вином і кавою, дуже цікаво пробувати і розуміти різні смаки
    десь недавно читала, що один дегустатор поставив собі за мету їсти щодня 5 страв яких не любив щоб бути об"єтивним в оцінюванні, так от, він почав в них розбиратись і вони вже не були йому огидними і 4 з них навіть полюбив, одна і далі здавалась йому як гума
    тому все в ваших руках/ тренуйте і розвивайте рецептори, не картоплею однією ;)
     
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    доречі про напої
    Я не люблю амаретто, мені занадто насичений смак, терпіти не можу сухі вина
    зате люблю шампанське та мартіні-це моє, і ще шоколадно-молочні лікери(мама інколи передає) ну і звичайно домашнє червоне напівсолодке вино

    ---------- Додано в 08:55 ---------- Попередній допис був написаний в 08:52 ----------

    я наразі намагаюсь познайомитись)
    просто вчора купила суміш листя до салату і вкотре переконалась що я не люблю руколи. Я пробувала її з домашнього городу і не кайфанула, а вчора спробувала з магазину-вона мягша, менш насичена, але всеодно не смачна
     
  10. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    Я навпаки - ще в дитинстві пам"ятаю, як раз сиділа над горням із козячим молоком і намагалась силою волі змусити себе спробувати...Не вийшло (нудота підкочувалась) - тепер так само "нуджуся" від запаху козячих сирів. От хіба носа заткнути..

    Воно смачненьке...мені чомусь горіх нагадує. ну але просто істи..хіба з хлібом. То як сало - самим не наїсися (без хліба хоча б).

    В мене чоловік потрошенням займається, вигляд чого денервує мене страшно (я ж то фарширувала, до біди якоїсь!).

    А я взагалі теж "всеядна" з маленькими вийнятками (див. вище :)). Колись не любила оливок - але з часом "розпробувала"...Може то дивно, але в дитинстві чомусь не любила червоного борщу, але зараз люблю :).

    От власне. Так і є. Молодчина, Квіточка, гарно так все розписала. І про рецептори дуже інформативно, я вже то все і позабувати встигла.

    Цікаво, що дійсно є якісь речі, часом знайомі і з дитинства, які "не лізуть". Хтозна, чого. От мій чоловік не любить моркви і всяких баклажанів/гарбузів/кабачків - як їсть, то аби з"їсти (я готую часом хоча б тому, що сезонний продукт і корисно - то свариться :)). Але парадокс у тому, що його мама готувала ті всі речі дуже з великою охотою....Може навпаки можна "переїстися" ?
     
  11. ROSMARIN

    ROSMARIN Active Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    Ніколи не їла кров'янки, мозгів, язика, від одної назви робиться недобре.
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    не терплю ікри, якби випадково потрапила до рота - вирвала б))
    манки з дитинства не їм
    язика б теж не їла
    все інше їм:)
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    тут є багато нюансів, я також не все козяче молоко можу пити. Якщо воно смердить, до рота не візьму. В нас була коза (це скоріше був домашній улюбленець, а вже молоко, як додача до неї. Їла вона лише відбірні харчі і раз на тиждень дідусь її купав), от від неї молоко нагадувало звичайне молоко лише з маслом і медом. Один раз прийшла сусідка і випила мою склянку молока, а потім запитала навіщо ми мед і масло туди кидаємо?! Пробувала в знайомих молоко, від самого запаху нудило.

    я ще не розказала як я люблю канапки їсти. Одним словом в мене "роздільне" харчування, з канапки зїдаю все шарама(але то тільки вдома собі таке позволяю, таке поїдання канпки мені смачніше.).

    я не люблю варених овочів, можу їх вживати лише в салаті. Сирі їм, а варені через силу. Навіть суп, то для мене лише юшка, все густе залишається в тарілці.
    Ну і ще один причуд, картопля має бути лише пюре! Якщо буде хоч якийсь комочок, я вже буду їсти через силу:sad:
    Також прикол з горошком. Якщо попадеться в салаті, виберу до одного, з'їм салат, а потім буду їсти горох:)

    Як мені мама заявляє, я "картопляна і мясна" дитина, картоплю у будь-якому вигляді буду їсти. Але останнім часом перейшла на рис. Після Австрії навчилась його готувати. Гречку їм "бо треба". Років 15 тому мене цілий тиждень лише гречкою годувати, то після того був період що я взагалі не їла її.
    Ну і все ще залежить як приготовлено, влітку я з задоволенням жувала рататуй і кабачки тушені, а вдома я таке їсти не можу:sad:
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    о, я майже всеїдна. Нове пробую практично завжди, щось може подобатись, щось ні, але так, щоб я зовсім-зовсім категорично сказала. що більше навіть не намагатимусь спробувати, то такого є дуже мало. Найстрашніше для мене, то болгарський перець. Не сприймаю ні в якому вигляді. і навіть те, що поруч лежало їсти не буду.
    Оливки не фанатію, але як вони десь є, то виколупувати не буду. Те саме з чорносливом. Не дуже люблю морську рибу з сильним запахом. Квашену капусту в необробленому вигляді почала їсти , коли Дарцею завагітніла, до того хіба в гарячих стравах, або в салатах. Не люблю квашених зелених помідорів і не дуже розумію мариновані огірки (а от коло квашених люблю засісти з задоволенням). Вдома практично не готую смаженого, але десь-колись можу з"їсти спокійно.
    Як і переважну більшість тут, мене пересмикує від шкірки на молоці, при тому, що молоко люблю всяке і побільше, і козяче мені не смердить (шкірку з молока в мене все мама забирала. бо любить її страшно). Субпродукти теж люблю, і кров"янку можу з"їсти, якщо знаю хто робив. Кисле молоко - це теж смакота. Довго звикала до оливкової олії, а тепер дуже смакує. Не можу сказати, що мені сильно посмакували суші, але за компанію їсти можна. От чого ще не люблю, то це жирних масних кремів в тортах, шаром в 5 см, як таке бачу, то навіть пробувати не намагатимусь.
    Так о , станом на сьогодні, то їм практично все, аби тільки без перцю болгарського. А в дитинстві не їла майже нічого, всюди колупалась, навколо тарілки з зупою в мене був "віночок" з того, що я не їм. Навіть не знаю коли все змінилось. Остаточно, мабуть, коли почала сама готувати :) Зате на противагу до себе всеїдної, маю чоловіка, який не їсть нічого, крім картоплі, вареників з картоплею і борщу (ну то так дуже узагальнено, але суть десь така)і нове спробувати, то для нього катастрофа (ну хіба б хоч частково інгредієнти мають бути йому знайомі). риби навіть близько не їсть, холодець, субпродукти, то для нього трагедія, м"ясо дуже рідко і дуже вибірково і небагато. Правда, полюбив італійську кухню. І вже зі мною полюбив випічку. Я з тим спершу дуже важко мирилась, тепер звикла і вже майже дійшла до того, що майже не ображаюсь, як чоловік починає переінакшувати приготовлену мною страву, або навіть її не спробує.
     
  15. Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    Певно, є сенс об'єднати дві теми: http://www.posydenky.com/showthread.php?t=42100
    І щоб не офтопити - квашену капусту не люблю, молоко і яєчню з рідким жовтком. Не розумію прикрашання тортів мастикою, коли думають переважно про те, скільки ще бантиків і ляльок впхати ззовні, і щоб кольори були абсолютно не їстівні, а всередині - нехитрий бісквіт і стандартний масляно-згущений крем. Особливо, якщо згадати, наскільки Західна Україна багата на рецепти пляцків. І не люблю квіточок на салатах, і самих салатів-змійок (коників, тигриків...). Торік було масове нашестя змій на новорічні столи. Уявляю, яких вигадливих форм цього року набудуть коні :girl_crazy:
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    таку цікаву тему підняли!!
    зі звичайних продуктів не їм: буряк (за вийнятком у борщі), варену моркву, плівку з молока, кров’янки, козячих молочних продуктів, сиру цибулю (або лише трішечки і дуже дрібненько порізану у салаті, або вже маринована нехай буде)
    з екзотичних: оливок, морської капусти, авокадо, усіх пліснявих сирів, які пробувала, смердючі сири - можу запхати, якщо треба, але краще вже звичайной сир.
    не люблю: червону ікру (всяку пробувала і справжню і не справжню), бананів (один раз вкусити можу), цукерки Ромашка, сало (їм лише, якщо дуже голодна, або якщо воно сильно поперезане м’ясом),
    раніше не їла болгарського перцю і баклажанів --- зараз вже їм.
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    Читала вас, читала, думала може зустрінуться в описах якісь несмачні продукти. ні, все можу їсти, якось аж нецікаво стало.
    Але є у мене одна особливість, навіть деякі люди з того дивуються. Я не ( дуже) люблю солодке. І морозиво не люблю. Я з тих, хто може в кондитерському магазині померти з голоду. Можу втоптати трохи варення, а потім місяці два взагалі не їсти солодкого. Ну хіба чорний шоколад ( гіркучий) і щоб там горіхів було більше ніж шоколаду. :girl_cool:
    Обожнюю м"ясо і все що з м"яса, і все що має відношення до м"яса.
    На повному серйозі можу в магазині думати " чому не зробили ще солено-м"ясні торти, або вафлі, або морозиво".
    Рибу також, але найкраща риба- то м"ясо.
    М"ясо можу їсти в будь-якому вигляді, починаючи від "без солі і перцю", закінчуючи замаринованим у чомусь екстра і поданому з декількома соусами. Найбільше ціную великі куски печеного м"яса. Котлетки і всяке таке то само собою, а от кусень запеченого в печі м"яса- оооо____о... Стейки також...Ковбаси...шинки полядвиці шашлики
    Субпродукти не відстають, теж дууже люблю, особливо печінку, мозги:good:
    Іду я звідси:girl_bye:
     
  18. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    Гггг, можемо сміло йти вдвох в лістаран. Я теж не полюбляю морозива (не їла вже років три, зовсім не хочеться), солодкого - не фанат (але є винятки), зате фанат гіркого шоколаду та м"яска і копченостей. Дайош медальйони під гірким шоколадним соусом)))
    Не їм мідій та тірамісу, різотто може б і їла, але вигляд - не фонтан, не буду казати, з чим то в мене асоціюється:girl_crazy:
     
  19. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    О, яка темка:) Я не їм і категорично не сприймаю бобових (горох, квасоля і всякі там похідні), будь-які гриби (хіба білі, в піцці і якщо їх там три штуки і я вчасно не побачила, то з"їм:girl_crazy:), нутрощі (печінка, серце, нирки і все таке від тваринок), морепродукти (мідії, креветки і т.д - викликають блювотний рефлекс), водорості (хіба норі в суші їм), білий сільський сир-творог (всі решта сири їм на ура, я сирна душа, от лише творог не лізе - хіба у вигляді сирника чи чізкейка), баклажани, моркву (варену і якщо її небагато - ще сяк-так, а от сиру то в мене ніяк не запхаєш), фініки, інжир, диню, оливки/маслини та ананаси. Ніби все згадала:) Фанатію від риби будь-якої і в будь-якому вигляді, твердих сирів і м"яких типу фети, бринзи, м"яса, овочів, фруктів. Борюся із своєю тягою до солодкого:)
     
  20. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Моя любов чи не любов до деяких продуктів харчування..

    згадалось
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 3 Листопад 2013