Галерейка зимового обміну "Анонімний Миколай -8"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 22 Грудень 2018.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Галерейка зимового обміну "Анонімний Миколай -8".
    5c175e83d2f4a-27-main-ukr.jpg

    Ділимось отриманими подарунками, радістю та позитивом!
    Адже стільки різної краси та стільки чарівних подарунків отримали форумлянки від анонімних Миколайків:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ура-ура! :girl_claping:
    Розпочну святкову галерейку.
    Спершу хочу подякувати організаторам :girl_bye2: за всю їхню роботу!

    Моїм чарівним та мега щедрим помічником Миколая була @Sluhachka :girl_dance:
    Велику коробку допоміг привезти з пошти тато, я б з нею в маршрутку не вмістилась :)))
    А всередині все так гарно запаковане було, ще й подарунковий пакет розрахований на усі складові :girl_dance:
    І чемними, як виявилось, були не лише я, а й син і навіть чоловік :)))
    Отримали ми прикраси на ялинку у вигляді пташок (я одразу згадала фільм Сам удома 2, де Кевіну власник крамниці схожі подарував), ще прикраси у вигляді білосніжних оленів, Миколая-наліпку на вікно, солодощі для моїх хлопців: печиво і шоколад, набір для творчості (бавились ми разом з сином). А ще! Ще такий красивий і дівчачий блокнот, який дуже доречний, бо шукала собі схожого формату, такі теплі-теплі, дуже приємні на дотик та з новорічними дизайном шкарпетки, які я ношу не знімаючи (зараз працюю з дому, опалюють в нас на мінімумі, тож мерзну в ноги конкретно, а в цій обові мені дуже тепло та затишно!). Ще один подарунок залишився невідкритим, оскільки чекає новорічної ночі та свят - алкогольний винний коктейль Perisecco :girl_claping: Якраз чоловік продегустує :girl_smile:
    Ми всією сім'єю дуже вдячні Христині за святковий настрій і за такий кльовий подарунок! :girl_dance::kisss: І побажання, написані взаємні! Усіх радостей, добра, гараздів Вам та Вашій сім'ї!


    P.S. чомусь перевертає деякі фото(
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Всe таки якісь eкстрасeнсорні відчуття в мeнe є, так як я догадувалась, хто будe моіім Миколайком) як цe пояснити-сама нeзнаю...Цього року я була МEГА чeмна))і моєю супeр-пупeр дарувальницeю була @flame.
    Яка в мене була пахуча коробочка, словами не передати
    Подаруночків ціла купа, є навіть дужe нeзвичайні і приємні
    Книжeчки-оцінили дітки і я, напій випитий, вікна прикрашeні, чай заварюється, цукeрки доіідаються, пряники і свинка на ялинці.
    Дужe люблю нeзвичні подаруночки (цe я про чайочки, ароматні і смачнющі)
    І під кінeць здивував і дужe приємно вразив подаруночок з Ватикану

    Вeликe дякую Олюся, за такий гарний подаруночок і такий настрій в дeнь свята
    І нeзміннe дякую, кураторам, за тe що потішили так і цього року

    П.С. фото додаються)[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 3
  4. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Похвалюся і я своїм подаруночком). Моєю дарувальницею цьогоріч була форумляночка Vika. Дякую за чудовий подарунок і подарований гарний настрій. В дуже гарній коробочці було стільки всякої краси і смакоти! І солодощі і новорічні серветочки, і тепленькі шкарпеточки та рукавички, і горняточко з ведмедиком, і смачний чайок, і новорічна листівка з гарними побажаннями і чудова ялинкова гілочка . Дуже дякую дівчаткам - організаторам та Вікусі-дарувальниці за таке чудове свято!
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    І мій подаруночок.
    Цукерочки вже майже з'їли, хто знав, що я так люблю цикорієву галку, от як? Ну і пахуча нямка для душу
    20181220_120253.jpg
    І я тут в новенькому снуді.
    Screenshot_2018-12-22-20-23-56.png
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Моєю Миколайкою була Lyanysya.
    Розгортали велику коробку з подарунками я з донечками :) Давно я отримувала сюрпризи, тому і вирішила цього року брати участь у обміні.
    Тепер хвалюся:)Ось така коробка мене зустріла. А в ній : чудова вітальна листівочка, дощик, великий календар з пам'ятками Львова ( щоб швидше захотілось побувати в тих місцях),свічечки пахучі, пряникова ялинка, капучінко, солодощі, іграшка на ялинку - симпатична свинка, фруктики. Щиро дякую Роксоланочка :girl_in_love:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    І я поділюся . Дуже тішуся, що взяла участь в обміні, бо отримала задоволення і від того, що сама пакувала, і від того, що отримала. То таки недаремно куратори той дочіпний вагон організували !!
    Колись як я читала, що дівчата не встигають фотозвіт зробити бо малеча все розтягає, то трохи дивно мені було. Цього разу вже відчула то на своїй шкурі )) отже по порядку:
    По перше подаруночок був гарно складений в коробку і перевязаний червоною стрічкою, з чого ми з донечкою зробили висновок, що це справжній подарунок і таки точно від Миколая :) IMG_9428.jpg
    IMG_9429.jpg
    І тут у нас купа всього : аж два ароматних чайочки, один вже і надпили трохи, мокачіно на цикоріі , якраз добре на вечір (ото допишу, покладу малого в люлю і піду смакувати), стильна листівка ( не знаю чи то хенд мейд форумлянки, але на те схоже) , ну і звісно ж цукерки, половину з яких втоптала доня ще до вечора. А мені шось шкода було її обмежувати, то ж перша вісточка від Миколая !!
    IMG_9433.jpg
    Далі дитяча частина: принцесні розмальовки і "коштовності", то так влучно, бо в нас зараз дуже принцесний період. Машинку для малючка доня йому пів дня ще тицяла під носа "подивись Юрчику, то тобі від Миколая", дощиком моя модниця взагалі обмоталася відразу , а шоколадками з усіма ділилася
    IMG_9432.jpg
    А ще тепер маю релаксовий блокнотик, де можна і записувати і помалювати трошки, цікаву закладку і м'які іграшки-висульки.
    IMG_9430.jpg
    А на кінець лишила " бест оф зе бест" - красивенні ажурні прикраси , дуже вони мені симпатичні!! IMG_9434.jpg
    Дуже - дуже дякую своїй дарувальниці Галочці (не можу затегати з телефона в тапатоку, як доберусь до компа то спробую відредагувати). Ви нам дуже додали свята


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 3
  8. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Моїм Миколайком була чарівна форумляночка @lovikyou Дякую вам дуже за такий чудовий, новорічно-святковий подарунок. А мабуть найбільше "Дякую" скажу рученятам вашого синочка, що намалював для мене таке гарне сердечко. Бажаю і вам всього найкращого у Новому році!!!!! Нехай сповняться усі мрії та бажання!!!! Та здоров'я, здоров'я, здоров'я вам!!!!! LRM_EXPORT_550458954772931_20181220_135214556.jpeg LRM_EXPORT_550476407587664_20181220_135232010.jpeg LRM_EXPORT_550487821539222_20181220_135243424.jpeg LRM_EXPORT_550499266757238_20181220_135254869.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    А моїм чарівним Миколайчиком була форумлянка Melian. Привіз Миколайчик пакуночок особисто, тому мала нагоду познайомитись )))
    Сам пакуночок був красиво запакований та запакованого, нажаль, не встигла сфотографувати так як діткам ну дуже не терпілось того подаруночка розпакувати.
    Усе дуже дуже сподобалось.
    Солодощі вже з'їли, чайочком ввечері чаюємо.
    Дітки книжечки чемно читають ))
    Носочки чекають Нового року!
    А, ще там там таке варення цікаве є з кульбаби ніби пише, то сьогодні відкрию якраз, бо похворіли ми всі вдома (((
    Дуже дуже дякую тобі мій Миколайчику!

    WP_20181216_16_02_45_Pro.jpg
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дуже рада що цього року таки вирішила брати участь у святковому обміні! Ті емоції не передати ) як колись в дитинстві завмираєш і розраховуєш подарунок! Моїм Миколайком була Юля @Britney яка дуже підготувалась і прочитала мабуть дописи 5-7 річної давності про мій улюблений чай і шоколад) так так, час зайняв почесне місце в тумбі і активно використовується ) ну а шоколад добре що пережив фотосесію) дякую Юлі за чудові емоції !
    086DAA78-FF55-4AC7-A25E-EEF2CEDFFE10.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Я теж похвалюся...
    Моїм Миколайчиком була @Retaret
    Все було дуже і дуже класне .. . Гарненько запакована коробка, чай та цукерки ( от як знати що я обожнюю ангеляток Гапчинської)
    Свічечка, новорічні іграшки, іконка ,календар який забула покласти в кадр
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. basia

    basia Well-Known Member

    У цьому році Миколайком для мене була aknytsU. Наталя )))
    Гарно підібрані подарунки, влучні, святкові, з любов'ю - цей дух свята.... Він відчувається , особливо в теплих словах побажання.
    Правду кажуть- найдовше у пам'яті живуть емоції та спогади.
    Я дякую кураторам та загалом Посиденькам, та в особливий спосіб Наталочці, за відчуття спільного свята та дива! IMG_20181216_075342.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я теж покажу, дякую за настрій @Nastylove
    Все святково і з душею запаковано
    IMG_20181217_102824836.jpg
    І ні про кого не забули. Там де написано "Найчемнішим діткам", то певно Миколай переплутав адресу, тут таких нема :girl_haha:
    IMG_20181217_103213265.jpg
    Дуже красива листівка. Солодощі розлетілися зразу, хлопці дуже такі вафлі люблять. Дякую за все

    Ой, ще дякую @Khrystik за чудові прикраси, вже прикрашають нашу хату :girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Моїм Миколайком була чарівна @Зорянівонька :connie_pull-pigtail .
    ПОдаруночок приїхав до мене просто додому. Дуже несподівано, але дуже приємно
    Таки ми були чемні цього року, бо отримали просто купу суперових подаруночків.
    DSC_4190.JPG
    Мої К і Кві отримали персональні пакуночки.
    DSC_4192.JPG
    Кожен прикрашений сніжинкою з ім*ям. Зараз цими сніжинками ми прикрасили наше вікно)
    В пакуночках були цукерочки, заколки, дуже класні книжечки розмальовки з завданнями.
    DSC_4195.JPG
    Маємо тепер шампанське для святкування, сріблясті новорічні коралі вже теж прикрашають нашу хатку, цукерочки з кокосовим смаком вже давненько кудись зникли:nyam2:, а ще мега приємний сюрприз - горнятко з фото наших красунь:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    DSC_4191.JPG
    Листівка з простими, але щирими та приємними побажаннями.
    @Зорянівонька дуже дякую за такий особистий подаруночок. Відчутно, що в нього вкладено душу і багато старань:heart:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Моїм Миколайком була @HOPIC.
    Дуже дякую за такий класний настрій і подаруночки просто суперові.
    Книгу для мене, яку в планах прочитати на Різдво. Книжку дитячу ми прочитали на Миколая.
    Чай, аромат якого неперевершений. Та ще й буде потім мені скарбничка для прикрас.
    А які солодощі від майстерні шоколаду, просто нямка :nyam2:.
    Стрічки на ялинку. Я ще таких не мала.
    І не забула форумлянка про таку потрібну красу для мене. Я тепер маю олійку для кутикули. Балую я свої нігтики, не тільки в майстра, але й вдома.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    А в мене особлива подяка моїй чарівниці-дарувальниці @Inglor!!!
    Дякую Вам за неймовірні подарунки, святковий настрій і відчуття свята.
    Ви знаєте, з цим обміном ти ніби повертаєшся у дитинство і так чекаєш... Ніби знову маленька:)
    Ще велике дякую помічнику Миколайка за доставку. То супер мега пупер просто.
    От ви ніби знали, що дитина ні в одній черзі стояти не хоче!!:) )
    За теплі слова у листівочці дякую і за всі всі всі подаруночки!!! Цьом цьом. IMG_20181214_133517.jpg IMG_20181214_134842.jpg IMG_20181214_135409.jpg IMG_20181214_135623.jpg
    P. S. Киця просила передати дякую за нову хатинку:)
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    А до мене на сам мій День народження прийшов пакунок з подарунком від помічника св.Миколая в особі @Blondo4ka :girl_in_love:
    На початку вийшло смішно, бо поштарка мені віддала коробку без адреси: "Ми відірвали,бо нам це потрібно". А я стою і не розумію, від кого коробка, і чи вона точно моя. Не відкривати ж на вулиці при поштарці))) Ну але раз моя, то беру. Приношу додому, відкриваю... ваааау!!! :girl_impossible: Діти налетіли, почали вихоплювати все, що могли дістати, я ледве впросила зробити спершу фото, і то гаврики позували як могли)))))
    Отже, відкриваю я свій подаруночок, а там... :girl_dance:

    по-перше, чай. Запашний, ароматний чорний і особливий жасминовий (такого я навіть не бачила в продажу, Миколай мусив добре пошукати) - і до нього - класна ялиночка для заварювання. І до того всього - паперові серветки з дуууже тематичним малюнком! В цю ж секунду чайник був на газі)))

    по-друге, солодкі смаколики. Дісталося і дітям, і дорослим. Дуже смачно і приємно :girl_claping:

    по-третє, ваніль. Справжня, пахуча-пахуча! Я думала, що всю винюхаю)))) :girl_blush2:

    по-четверте, книжечки. Це особлива тема :girl_in_love: блокнот-щоденник з цікавими сторінками, і книжечка з колядками, яку ми активно гортаємо і дитина вчиться колядувати. А ілюстрації які!

    І звичайно ж, ще одна річ, яку я розгорнула в першу чергу. Листівка з щирими і добрими словами. Дякую величезне :kisss: і бажаю теплих, затишних, фантастичних і веселих свят!
     

    Вкладення:

    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      74,6 КБ
      Переглядів:
      112
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      105,2 КБ
      Переглядів:
      114
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      109,1 КБ
      Переглядів:
      115
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      158,3 КБ
      Переглядів:
      116
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      77,5 КБ
      Переглядів:
      116
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      62,5 КБ
      Переглядів:
      114
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      114,5 КБ
      Переглядів:
      117
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      103,1 КБ
      Переглядів:
      117
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      83,7 КБ
      Переглядів:
      115
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      146 КБ
      Переглядів:
      115
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      63,1 КБ
      Переглядів:
      112
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      84 КБ
      Переглядів:
      112
    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      121,5 КБ
      Переглядів:
      113
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Свій подарунок я отримала однією з перших, хоч проїхав він дуже далеку дорогу:) Але то напевно в Миколая були супершвидкі сани:girl_crazy: Моєю дарувальницею була Леся @Zvizda , вона ще й потурбувалася, щоб подарунок мені і по Львову вручили особисто)
    В пакуночку було багато всього і не тільки для мене:d23: Для доні яблучне пюре і розвиваюча іграшка, яка зразу пішла в хід, випробовуючи її на смак))
    Для мене ароматний м'ятний чайочок (якраз дуже доречний зараз), новорічні силіконові формочки для цукерок, желейні і шоколадні цукерочки. Дуже-дуже смачнюші трюфельні, якраз такі люблю:girl_blum:. А ще святкові серветочки, листівка з теплими побажаннями, статуетка різдвяного гномика.
    Взагалі все таке рідзвяно-новорічно-особливе)) Ще раз велике дякую за свято, радість всім моїй сім'ї! :heart:Знову переконуюся, як то чудово брати участь у таких обмінах!
    Куратором теж спасибі, бо без вас цього б не було)
    DSC_0049.JPG DSC_0053.JPG DSC_0054.JPG DSC_0063.JPG
    :ThankYou:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 4
  19. Shamna

    Shamna Мамуся

    І я хвалитися.
    Подарунок я забрала на саме свято, тож святковий настрій було забезпечено. Моєю дарувальницею була Оля @vakyolka , глянувши на відправника, зрозуміла, що вже десь бачила це ім’я. Перерила свої дописи і таки вияснила, що вже отримувала подарунок від цієї форумлянки, але в іншому обміні.
    Подарунок потішив усю мою сім’ю: тепленькі шкарпеточки для найменшої; казки читаємо на ніч утрьох; мозаїку клеїли з донечкою відразу по відкритті пакунка; прикраси-бантики якраз в тон нашим ялинковим прикрасам; форми для печива випробуємо на днях; маски, глину і крем вже активно використовую; солодощі було чесно поділено; напій саме те, що ми з чоловіком любимо; і звичайно, листівка з теплими побажаннями.
    Дякую всім хто долучився до цього чудового обміну!
    IMG_20181219_142914.jpg IMG_20181219_144206.jpg
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я також отримала подарунок одною з перших, вже писала, що в той день забрала з пошти 6 посилок і серед них був мій подарунок. Жуйки діти одразу ж відкрили і випробували, тому на фото тільки те, що залишилось, а потім і це доця відправила іншій форумлянці "від себе". Шкарпетки з ялинками доця обилві пари забрала собі і носить їх по черзі незнімаючи. Миколайко вгадав з моїм улюбленим чаєм, завжди такий купую і ще кухонні рушнички дістались, буде мені до нової кухні)
    Дуже дякую @La esposa за настрій і кураторам за організацію[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1