Галерейка "Зимовий обмін 2020"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 28 Грудень 2019.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Нарешті сніг та новорічний настрій!
    Запрошую ділитись фотографіями своїх подарунків :girl_smile:

    Від кураторів гри всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

    presentes-de-natal.jpg
     
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я буду перша:girl_dance:, сьогодні отримала , мій миколайко Таня, Khustyanka. Дуже дякую, мені все сподобалось, чайок вже пила і заїдала шоколадом:girl_haha:. А цукор з прянощами це моя любов:girl_in_love:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Велике дякую за новорічний подарунок чудовій форумлянці @Thebestnata :give_heart: :give_rose:
    Я хоч і велика дівчинка, а мишці так радію! :d25:і ще, певна кількість цукерочок не протрималась до моменту фото. :girl_blush2:
    Дякую за настрій, все таке чудове. :girl_in_love:

    [​IMG]
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Добралась і я до галерейки. Подарунок отримала, напевне, сама перша, бо доставили мені його ще задовго до Миколая. Але я його чемно сховала від домашніх до свята.
    Ось таким чудовим подарунком потішила мене @orange girl.
    5164C773-2756-4D69-BEE3-2AF2FDC264F5.jpeg
    Солодощі різні, чайочок, цікава книжечка і дуже гарна листівка. Та найкращий подарунок - це дерев’яні іграшки і неймовірна салфеточка ручної роботи. Вони просто ідеально вписались в мій новорічно-різдвяний декор.
    97FF90E2-E8D0-4F28-BBEE-B22F16F2D06A.jpeg CC84270B-A008-44CA-B00E-CA6953A76FFB.jpeg AFD33A6E-7416-4C92-A1B6-DD7994757026.jpeg
    Щиро дякую Оксанці за подаровану казку!!!!!!!!!
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 3 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  5. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Я цього року отримала подарунок від Миколайка аж з-за кордону. Окрема історія була як я здивувалась, коли подзвонила "помічник Миколайка" і сказала , що для мене пакуночок із Швеції. Я далеко не відразу второпала, думала, що помилились номером, і переконувала, ну що геть нікого зі Швеції я не знаю:girl_crazy::girl_impossible::girl_in_dreams:.
    Щиро дякую Лесі, форумляночці @Zvizda , за казковий настрій, за старання і за такий чудовий подарунок. Ароматична свічка-то справжня ванільна любов, користуюсь активно, і тішить своїми пахощами вона мене неймовірно. Ще отримала смачні трюфелі, величезний пакет горішків (за них теж окреме "спасибі", я великий любитель різних горіхів), красиву різдвяну листівочку, святковий "дощик" і, мабуть, жуйки (ще не куштувала от і не знаю жуйки це, чи льодяники).
    Леся, щиро дякую Вам, і Вашій сім"ї за такий чудовий подаруночок, за святковий настрій та віру у новорічне диво. Окреме "дякую" п. Софії, яка мені доставила пакуночок нуууу дуже близько, майже додому:kisss:.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Свій подарунок я отримала ще 25 грудня, але от тільки зараз добралася до написання відгуку.
    Подаруночок мені доставили прямо в руки, аж додому) Перед тим ще я отримала загадковий телефонний дзвінок, спочатку подумавши, що то з роботи (хоч дивно було, бо я вже майже 2 роки в декреті:)) Але потім коли мене запитали, чи я була чемна того року, то подумала, що це мабуть хтось з форуму. Так і виявилося) І от коли відкрилися двері ліфта, то побачила @lovikyou з пакуночком)
    І виявилося, що я була таки дуже чемна, бо отримала багато всього.
    Це і щоденник-записничок - "Календар щасливої жінки" ,де можна записувати і важливі справи, і нотатки ,де є і цитати і рецепти і поради.
    М'які пазли для Соломійки, хоч більше покищо для мене)) Бо я їх складаю, а Соля ламає)) Не знаю навіть хто швидше з нас працює, чи то я складаю, чи вона розламує)))
    Шкарпеточки, бенгальські вогні ,пакетики чайку і кави, смачні цукерочки. Ще красиві кухонні рушнички, новорічні салфеточки ,прикрасу-шишку на ялинку (хоча вона чекатиме наступного року, бо цього року наша ялинка без іграшок:)), маску для обличчя і натуральне ароматне мило.
    Дякую дуже за такий чудовий різдвяний дарунок, мені дуже радісно і приємно!:)
    DSC_0046.jpg DSC_0050.jpg DSC_0052.jpg
    Вибачаюся за якість фото, бо то дуже швидко їх треба було робити)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Добралася і я до відгуку. Отже моїм помічником Миколайка була
    cuxivchanka.
    Подарунок отримала особисто з рук Мар'яни, дуже приємно було познайомитися. Ось таку коробочку я отримала IMG_20191224_151409.jpg там було купа всього Screenshot_2020-01-03-19-17-55-759_com.miui.gallery.jpg . Смачнюще печенько, мандаринки, шоколад, цукерки, шоколадно-горіхова паста, ароматний чай, галяретка, желейки, горнятко, рушничок, корзинка з тканини(в мене там зберігатимуться цукерки ) і відкритка з чудовими побажаннями Screenshot_2020-01-03-19-16-41-806_com.miui.gallery.jpg Screenshot_2020-01-03-19-17-30-485_com.miui.gallery.jpg IMG_20191224_152338.jpg IMG_20191224_152509.jpg Дякую за чудовий зимовий настрій:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Моїм помічником Миколая була @roksolanka з пакунком моєї особистої радості .
    Тематична торбинка виявилась просто ювелірно спакованою - після розкладання, спакувати назад конкретний квест , довелось одразу фоткати, поки ще не розійшлось по хаті.
    Був у мене гарнющій пакунок милок-троянд, пару видів чаю (на вибір ), смачнющі цукерочки, прикраси на ялинку: дерев'яна з пушком - сніжком і мишка(от її син десь заховав і не віддає), цілий пакет горіхів (це ж аби задобрити господинею року правда?), ароматні бальзамчики і гель для душу - сніговик.
    Дякую дуже моїй дарувальниці за мій особистий шматочок свята і організаторам за таку можливість!

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    81174251_2555292537924061_2959876883837091840_n.jpg
    Отримала подарунок від mamvasulka Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була Sweet kitty. А від подарунку так і віяло ароматом Різдва. Маска для волосся вже пішла в діло)))
    [​IMG]
     
    • мімімі мімімі x 1