Галерейка Книжкового обміну "Осінній етюд" 2018

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 26 Вересень 2018.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відкрита!!!!! :girl_curtsey:

    Дівчата нумо хвалитись!!! І набиратись ідей для нових читальних планів!!!

    Ще раз вітаю усіх із Осінню!!!!

    665e835e308afc18a3baf717898d9980.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Буду перша) Дуже дякую за подарунок @Vinnikomachka! З певних причин він пролежав кілька днів на новій пошті, але це не означає, що ми не хотіли його забирати) Я ледь не з пологового просила чоловіка заїхати на за посилкою)
    Дуже смачні напої! Кава з корицею - просто мм) і капучінко теж, балую себе потрохи)
    Милющі закладки і книга з інтригуючою обгорткою, скоро буду її читати! Дякую за гарний настрій!
    aa28750c-ae20-4b56-b587-14814ba3527a.jpg
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Ооо то я почну!:)
    Моєю дарувальницею була мега супер пупер нереально крута дівчина. І я буду перша хто похвалиться цією красотою!
    А забула написати. Звати цю чарівницю-дарувальницю осінньою феєю @Gorda !!!!
    Що ж почнемо. Дуже гарно подаруночок був запакований, викликав в мене естетично неймовірну насолоду і я так тішилась що саме ця дівчина-модератор була моєю дарувальницею:) IMG-4af2300de61d0f67a64cc1085e745cde-V.jpg
    От така краса. І що ж там було..давайте глянем.
    IMG-de76a458cba1e7415534b73e6a347337-V.jpg
    Ці закладочки..ще такого не бачила. Думала спочатку що це браслетики:)
    Вони мега чарівні. Тепер читати книжечки з такою закладкою буде одне задоволення. Дякую.
    Далі книжечка. IMG-5b448315375f7bc065c25ae35aed0f68-V.jpg
    Ще такого не читала. Якщо сьогодні малюк швидше засне, то я приступлю до читацької насолоди і кайфану. IMG-de82af1b95eceff6c23dac4d169500bd-V.jpg
    Блокнотики..ммімімішні.:)
    І солодка частинка. IMG-d12a0d3bfb7f427708c6b335f5fdcf4d-V.jpg
    Чоловік не натішився:))) він чомусь подумав що вона йому.
    А самою родзинкою була неймовірна листівочка. Хенд мейд..чарівні креативні і неймовірно талановиті ручки я її назву. З надзвичайно теплим побажаннячками. Дякую і навзаєм 20180927_103827.jpg
    Дякую за створений настрій, мені дуже сподобався подарунок і приніс не тільки радість, а і захват, естетичну насолоду і мега емоції!!!!!!
    Цьомки Іруся @Gorda !!!!!
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @Samhayne. Ось які чудові подаруночки я отримала:
    [​IMG]
    Книжку я вже почала читати, разом з крутою закладочкою. Дочка забрала альбом і браслетик, їй дуже сподобались. Сину сподобалась книжечка і шоколадка. А ще смачний чайок і листівочка з теплими побажаннями гріють осінніми вечорами. Дякую щиро за подарунок.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    у мене була ціла історія з висиланням подарунку форумлянці:) спочатку ні як не могла придумати ідею закладки, а коли придумала виявилось, що для її створення треба набагато більше часу ніж я очікувала. але коли весь подарунок був складений і я, вистоявши колосальну чергу на пошті у той холодний понеділок, добралась таки до віконця відправлення, мені одразу ж прийшла смс, що на новій пошті мене чекає мій призент:) от така вона позитивна карма, як не крути.
    отже, моєю дарувальницею була загадкова @Virchuk. в пакуночку мене чекали: чудова книжка, яку я ще не читала; дуже гарна закладка, яка неймовірно пасує цій книжці:; чайок і какао, які я обожнюю; гарненький блокнотик (дуже люблю блокноти у будь-якому вигляді/форматі); солодощі та класнюче хендмейдівське кольє. все дуже класне і зібране з любовю, за що вам дуже вдячна![​IMG]
    [​IMG]
    кольє поки в мене конфіскувала молодша модниця)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моєю дарувальницею була @Thebestnata . Отакий теплий чудовий подарунок прийшов до мене на іменини (люблю приємні співпадіння:)). Я так поспішала сфотографувати весь подаруночок, поки діти не розхапали шоколадки, що в загальний кадр не потрапила закладочка і олійка для душу:girl_blush2: довелося їм окремо фото робити:) дуже дякую, Наталю, за смаколики і приємні бонуси! Рушничок і горнятко відразу пішли в "роботу", як і чайок з шоколадом:) щодо книжки, то я ніколи раніше не читала східних авторів (ага, отака велика прогалина), тому буду з цікавістю знайомитися з творчістю Муракамі. Ще раз велике дякую! Плвернення до форумних обмінів було дуже приємне!

    20180921_131639.jpg

    20180927_091841.jpg
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Щиро дякую @raspberry за чудовий подарунок!!!! Все дуже підійшло. Особливо книжечки, свою я ще не почала читати, а Меланія від своєї просто у захваті!!!! [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А моєю дарувальницею була @Melian . Від неї ми отримали чудовий гостинчик, який ледве вдалося сфотографувати, бо малий помічник надто любить допомагати...
    Чудова закладочка дуже ручної роботи, така книжкова. Он меншечкий деть не може визначитись чи він буде читати, чи таки чоколяду вхопити.

    P1080619.JPG P1080621.JPG P1080622.JPG P1080623.JPG
    Дякую страшенно за чудовий настрій, солодкі враження і спогади про літо...
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вчора зранку прийшла смс, що мені відправлено посилку через Нову Пошту. І так, як я нічого не замовляла, то втішилася,що то напевно від форумної панянки:) Цілий день була в передчутті свята. І от під вечір, коли виходила гуляти з Соломійкою, то прямо під під'їздом мені вручили посилку:)
    Було сильне бажання її зразу відкрити, але треба було терпіти поки погуляю) Вдома зразу взялася за діло:)
    DSC_0005.JPG
    Отак красиво було упаковано!
    В процесі розпаковування доця прокинулася і захотіла їсти, тому треба було перерватися:sad: Але напіврозкрита коробка так і манила, тому таки я умудрилася одною рукою тримати малу, а другою добувати подарунки:))
    DSC_0007.JPG
    Перше, що витягнула - це коробочка з чимось рожевим всередині:girl_haha: Роздивившись я зрозуміла (а потім і перепитала), що це силіконовий фартушок (слюнявчик) для доні). після годування ми його зразу приміряли
    DSC_0016.JPG
    Трошки підростемо і будемо ним користуватися)
    Ще для доці була олійка для масажу (потім спробуємо).
    Кульочок з горіхами, свічечка у формі листочка. Така класна, що аж шкода напевно буде її палити, може буде як сувенір:)
    DSC_0009.JPG
    Смачнючий чайок з таааким ароматом!:girl_angel: Цукерочки -нямки з ментоловим смаком, осіння натуральна декорація (теж з ароматом ). Взагалі вся посилка так пахла гарно!:) Кленовий сироп в баночці-листочку, теж вже протестований :nyam2: Я як розпаковувала ту баночку, то спочатку подумала, що то якийсь чи то коньяк ,чи віскі:girl_crazy: Думаю, ну при ГВ буде мене той коньяк ще чекати довго буде:) Але потім відкрила, понюхала і зрозуміла, що можна вже:d23:
    DSC_0012.JPG
    А ще книжечка, яку залюбки почитаю і такі різні закладочки. Їх взагалі аж три, то можна чергувати і вибирати) Хоч всі такі класнючі!
    DSC_0010.JPG
    Здається все згадала?) Бо всього так багато, що могла і пропустити:)
    А забула основне - відкрити секрет, хто ж був моєю дарувальницею:) Це була Оля @flame ,що мене по-особливому втішило.) Бо мені пощастило бути трішки знайомою з нею в реальному житті)
    Ще раз велике дякую за такий теплий ,осінній, красивий і турботливо підібраний подарунок для моєї сім'ї!:kisss::ThankYou:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    І я до вас з обіцяним звітом. В мене надзвичайний-чарівний подарунок від не менш чарівної форумлянки @Blondo4ka. Я в той день ще не чекала подарунку, але рука сама потягнулася до тумбочки і дістала паспорт, хай ся в сумці валяє. І тут в обід приходить мені повідомлення з нової пошти УРА!
    Ледве дочекалася кінця робочого дня - притьмом на нп. Отримала свою посилку і додому. А вдома я відчула себе дитиною, як в дитинстві подарунок від св.Миколая, так тепер подарунок від @Blondo4ka - то було магічно.
    Ось так виглядало розкриття
    20180929_150539.jpg
    Моя улюблена сова. А дальше книжка, яку я мріяла прочитати і навіть один раз тримала в книжковому магазині в руках, але... ось вона в мене Ура
    20180929_150626.jpg

    А ще я отримала таку книжку, про яку навіть би ніколи і не мріяла, бо направду не знала про неї, але вона суперова, візьму її на озброєння, буду тут фото свої кулінарні викладати на ДП
    20180929_150815.jpg


    Ну і загалом - все виглядало ось так - смачний ароматний чайчик, чиколядка як я люблю, рушничок і серветочка, закладка і книжечки:
    20180929_150831.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    І я вже отримала посилочку:)
    Таку радість принесла форумлянка Chrystik.

    Ароматний білий чай де є кусочки папайї, смаком, ммм. Давно хотіла купити білий чай, але не попадався мені в магазинах. Ну і кружка в теплих тонах:) вже в ній встигла заварити чайку:)
    [​IMG]

    Та набір "Білі квіти". Дуже гарне і ніжне все.
    [​IMG]

    Цікава книжка українського письменника, яку ще не читала
    [​IMG]

    А в книжці на мене чекав такий милий сюрприз
    [​IMG]

    І ще м'якенькі листочки, такі класні
    [​IMG]

    І шоколадка, також в яблучко). Мені давно екстрачорну не дарували (це моя любима) не знаю чому
    Так приємно
    [​IMG]

    Дуже дякую вам @Chrystik за такі неймовірні подарунки! Ви зробили мені свято.

    Також сподіваюся, що мій подарунок також сподобається (трошки навіть передиваю). Я небагато поклала речей) але все з любов'ю




    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @irkazijka. Пакуночок забрала як тільки прийшло повідомлення і, як на диво, розпаковувала все сама, без нікого, в повній тишині і гармонії. Одним словом я релаксувала. А ось і сам подарунок:
    01A345C6-1033-494A-B3CF-CFF5C415EFA2.jpeg 626D095A-AC67-4DCA-8917-453273384FD3.jpeg
    Книжечки: одна надзвичайно актуальна на даний час, інша - дуже цікава (це мені її так розхвалили, як побачили в мене, тому вже кортить почитати); бомбезна закладочка; блокнотик і ручки; печиво і зифірчик для діток (кожен отримав своє: доця печиво, а син зефір, чемно поділились самі :girl_haha:); шоколадка і кава (а це вже я смакую кожного ранку:girl_dance:).

    Дуже дякую Іринко за чудовий подарунок!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і я похвалюся. моєю дарувальницею була чудова форумлянка @Haidee.
    подаруночок дуже сподобався. одразу відчула, що всі його елементи саме для мене і моєї сім*ї:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:.
    DSC_3844.JPG
    книжечки- для мене про Львів, для дітей історії улюбленого автора :girl_tender:
    смачний чайочок і запашна кава :morning1::girl_angel:
    закладки з принцесами для нас принцес :d23::girl_spruce_up:
    і корисний!! шоколад з корицею:nyam2:
    щиро дякую! Марічко, Ви зробили мені свято!:girl_tender:

    любі модератори! дякую за обмін!!!!
    чекаємо наступного:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор


    Нарешті і я добралась до галерейки. Отже, отримала свій подаруночок і ще навіть не розпакувавши, вияснила для себе 3 факти:girl_yes2::
    1. я вже знаю нік форумлянки:girl_tender:
    2. точно буде щось вишите:girl_dance: і швидше за все - закладки:girl_wink:
    3. рандом вже 4 обмін бавиться зі мною в гру "я - тобі, ти - мені":connie_pull-pigtail
    Моєю дарувальницею була @roksolanka :kisss::kisss::kisss:. Розпакувала коробочку і побачила цілу купу скарбів:
    IMG_20181001_013111.jpg
    -книжку, яку я вангувала не одній форумлянці і, як виявилось таки не дурно, бо і сама її отримала:girl_dance:,
    - чудесні вишиті закладочки,
    IMG_20181001_013613 (2).jpg
    - чайочок для мене і каву для чоловіка,
    - горнятка щоб було з чого відразу пити,
    - медок, щоб засолодити
    IMG_20181001_013333.jpg
    -шоколадки, щоб мозги краще працювали. Між іншим, я ще толком не встигла все повитягувати з коробки, як одна шоколадка "випарувалась". А то мужа якраз проходив повз і тихенько стирив. Відібрала для фотосесіі вже лише упаковку з побажаннями,
    IMG_20181001_013400.jpg IMG_20181001_013443.jpg
    - симпатичний заварничок у формі сердечка,
    IMG_20181001_013848.jpg
    - і листівочка з теплими побажаннями
    IMG_20181001_014202.jpg
    Дужжеее дякую @roksolanka :girl_in_love::heart::heart::kisss:
    І кураторам :kisss: і дяк. Чекаємо Миколайкового обміну. :girl_wink::kisss:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Вибач, шановна дарувальнице, що лише сьогодні пишу :girl_blush2:
    Моєю осінньою феєю була @maavka :girl_dance:
    Починаючи від зовнішнього упакування і до останньої краплини чаю я була в захваті :girl_claping:
    І, отже, самі презенти.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1