Галерейка " Анонімний Миколай - 7"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 14 Грудень 2017.

  1. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Мої подарунки від форумляночки Khrystik. А там.... Тепленький шарфик в моєму кольорі, дівчачий блокнот мімімі, шоколадка , мандаринки, ангелики щоб їх розмальовувати, ароматний чайочок і дід мороз свічечка. А найчарівніше це прикраси вишиті, і шишичка, це така красота:girl_dance:. Дякою тобі форумляночка за св*ятковий настрій і подарунки!!!:girl_in_love:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Прийшла і я хвалитися. Цього року моїм Миколайком була форумляночка @Smurfyk ,за що їй щиро дякую. Миколайко був дуже щедрим і приніс багатенько різного добра: купу солодощів (цукерки "не дожили" до фото, соррі:))) хенд-мейд ялинкову іграшку, свічку у чарівному підсвічнику, носочки, ароматний чайок+ бесквітний рулет, красивенні шишки). Найбільше вразила гарненька святкова скатертинка і манюня ялиночка з прикрасами, яка вже красується на кухні і приносить мені багато радості. Я дуже Вам вдячна ( на жаль не знаю Вашого імені) за частинку Новорічного дива, позитив і святковий настрій:kisss:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Прийшла і я хвалитись отриманими подаруночками.
    Моєю дарувальницею, помічницею Миколая була форумляночка @Inglor .
    Подарунок просто надзвичайний, він такий мій-мій, все вгадано. Це просто диво і надзвичайно було отримати пакунок і принести його додому і відкривати-відкривати:).
    25467850_1807524779303089_565047235_o.jpg
    тут і святкові серветочки до столу, і набір прянощів для глінтвейну, і мандаринки, і чоколядка, і кавуськи пакуночок. Набір для вишивки (дівчинка з котиком, вгадали, вгадали) і календарик тематичний, і іграшки на ялиночку, і свічечка святкова, і мандаринки (особлива ознака свята для мене), і теплі-теплі шкарпетки, і крем для рук (якраз закінчився, купити не встигла - от і отримала у дарунок, дуже вчасно).
    Шишки були на листівці святковій з побажаннями і на упакуванні також була золота шишка рукодільна.

    Дуже вдячна за такий чудовий подарунок, за атмосферу свята і такий справді правдиво "під мене" дібраний клунок див, дарунків та прикрас із кавуською.

    Тішусь, милуюсь і радію що була така чемна того року:)
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 2
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Моїм Миколайчиком була @orange girl. :girl_in_love:. Дуже дякую за надзвичайне свято.
    Отже, першою в роботу пішла ялинкова іграшка, яку потрібно було розфарбувати. Та смачнюча курага в шоколаді :kisss:
    Крім того, маємо ароматну свічечку, яку запалимо в новорічну ніч, набір для душу, шоколадки, тепленькі шкарпеточки, чай, приправи і шишечки на ялинку. Ну і дуже зворушила відкритка.
    Дякую, @orange girl та ДП за чудове свято :cofee::thank_you:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Нарешті нам дали мережу і я прибігла хвалитися:girl_yes2: Моїм помічником Миколая була Таня @Monopoliya [​IMG] Напевно я була дуже чемна, бо отримала чудесний святковий подаруночок:kisss:. І з приколом:girl_haha:, яким виявилася коробка від укрпошти: 2 дорослих кубіти , обидві з універсітєтами, одна взагалі мехмат закінчила , хвилин 5 крутили ту квест-коробку і не могли врубатися, як вона відкривається:haha::blush: Але "ми сильні, ми розумні, ми справилися":connie_pull-pigtail
    А там, майже "острів скарбів":girl_claping:
    IMG_20171220_233925.jpg
    Набір чаїв з запашним медом,
    цукерки з горішками (які успішно втоптав чоловік за один присіст, на питання -як так швидко??? сказав, що він і сам не помітив, як вони кудись пропали. І звалив все на Ахіла:girl_haha:),
    листівочка з побажаннями (чи то обов"язковими пунктами до виконання:girl_wink:) на прийдешній рік,
    2 яскравих торбинки з сюрпризиками IMG_20171220_234105.jpg , якими виявилися пишні і рум"яненькі сніговик і різдв"яний ангел IMG_20171220_234244.jpg . Кльова парочка:girl_yes2:
    святкові декорації IMG_20171220_234352.jpg
    і набір яскравих блокнотів (вони такі приємні на дотик, рельєфненькі) IMG_20171221_001728.jpg
    Таня, дуже ДЯКУЮ!!!:kisss:
    І окреме ДЯКУЮ і :kisss: кураторам. Ви- молодці. І не розслабляйтеся, починайте генерувати завдання на наступний обмін:girl_blum:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  6. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Нарешті і я похвалюся своїм подаруночком, а то за всякими хатніми і побутовими клопотами, руки не доходили до галерейки.
    Отже, моєї дaрувальницею цьогоріч була форумлянка Оля @vakyolka .
    В подаруночку я отримала : дуже файний і пахучий чай, сніжинки та дощик на ялинку, дуже гарну дерев'яну ялиночку та ялинкові прикраси , які треба розмалювати, а щоб я не шукала чим, Оля завбачливо подбала і про фарби).
    Також там були смачнющі шоколадки, суміш для приготування глінтвейну ( така класна, ми вже випробували!), тепленькі шкарпетки (що актуально, бо я вічно мерзну в ноги), новорічний кухонний рушничок, і шишки....багато шишок, таких маленьких, прикрашених і їх можна повісити теж на ялинку!
    Ну і листівка з новорічним побажанням від форумляночки.
    Щиро дякую, Олю, за подароване свято, бажаємо і вашій сім'ї щасливих та затишних новорічних свят!
    P.s. А дівчаткам-кураторам велике дякую за забавку та гарний настрій!!!
    ! 20171216_170639-1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    І я нарешті тут...
    Моїм миколайком (уже не вперше :girl_wink:) була Оля @flame. Отримала я такий гарнющий пакунок
    IMG_4632.JPG
    Погода тоді була ще та, прийшла до дому вся мокра, в чорботах аж хлюпало, тому вирішила розпакувати пізніше. Але не тут то було: малий намотував кола круг мене, щоб відкрити пакунок, бо там точно є щось для нього :girl_haha:, тому прийшлось відкривати зразу (ледве встигала фотографувати:girl_crazy:). Отже, відкрили ми спільними зусиллями коробку, а там... ось що
    IMG_4633.JPG IMG_4634.JPG
    І почали ми по черзі розпаковувати кожний шар...:girl_dance:
    І ось, що я отримала:
    IMG_4635.JPG
    І детальніше: новорічні прикраси на ялинку (ялинку прибрали ще в суботу і їх повісили, чесно кажучи білих іграшок у мене ще не було, вони дуже гарно дивляться поміж зеленими гілками :girl_tender:)
    IMG_4636.JPG
    Ароматні зимові приправи
    IMG_4638.JPG
    Мед (такого не те що не пробувала, навіть не бачила ніколи)
    IMG_4639.JPG
    Солоденьке: пряникова ялиночка (саме смішне, що я таку теж купляла в подарунок і взяла зразу і для себе, але на касі вирішила, що я всі покупки не дотащу додому і частину залишила в т.ч. і ялиночку, подумала, що куплю ближче до свят, а тут - подарунок:girl_dance:) і шоколадки з дуже гарними побажаннями
    IMG_4640.JPG IMG_4643.JPG
    Ялинка-свічка (красується на святковому столі) і святкові серветки
    IMG_4642.JPG
    Книжечка для дітей (ще одна річ, яку я залишила на касі :girl_haha:) і листівка з теплими побажаннями
    IMG_4641.JPG
    Ну і саме головне, те, за що були дуже вдячні мої ноги і тоді і тепер - класнющі чобітки :girl_dance:
    IMG_4644.JPG
    Дуже-дуже дякую Олі за такі подаруночки і святковий настрій!!!!!!!!!!!!!
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  8. Shamna

    Shamna Мамуся

    І я нарешті дійшла до галерейки.
    Подарунок свій я отримала ще 15 грудня, але руки ніяк не доходили похвалитися.
    Форумлянкою, яка подарувала мені та моїй сім’ї частинку свята була Наталя @Samhayne
    У подарунку було :
    IMG_20171215_180829.jpg
    ♦тепленькі шкарпетки для доні
    ♦настільна гра "Снігова Королева", пограли відразу. Для довгих зимових вечорів саме те, що треба
    ♦книжечка з колядками активно читається і вивчається
    ♦велиииика пачка капучіно, з напоєм вгадали однозначно, люблю я таке
    ♦спеції для глінтвейну, чекають свого часу
    ♦шоколадка, дуже добре, що дожила до фото, бо за хвилину після її вже не було
    ♦ангелик, чекає коли поставимо ялинку і буде мати на ній цього року почесне місце
    ♦листівка з теплими побажаннями.
    Велике спасибі кураторам та Наталі за подарований святковий настрій та чудові емоції!
     
    • Подобається Подобається x 13
  9. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Дівчатка. я хоч і пізно хвалюся, але маю дуже крутезний подаруночок. Дивіться як він гарно був запакований, знали б Ви, як я хотіла його швиденько розпакувати, а було так шкода красоту псувати...
    IMG_2926.JPG
    Отже, в коробці було дбайливо загорнуті такі подаруночки: Смачнющий чайок, зефірочки, лизачки для діток.Для ялиночки такі прикраси: шишки, бусінки, ялиночки і символ року, який потрібно розмалювати.
    IMG_2924.JPG
    Дуже гарне милко, і неймовірно пахнюча свічка(запах кориці ммммм...)
    Дуже, дуте теплі і гарні носочки для мене і моїх малюків, тішились і міряли не відходячи від каси. Окреме дякую за набір для творчості, він супеський.

    IMG_2927.JPG Не знаю, як мій Миколайчик все так гарно підібрав, але дуже, дуже тобі дякую @sonyachne divcha за такий чудесний подарунок)
    Дякую кураторам за таку гарну забавку)
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  10. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member


    Дякую-дякую-дякую моїй дарувальниці @Gorda за неймовірний подаруночок.
    Все було продумано, гарно упаковано та зі смаком і любов"ю зроблено в тому числі і власними руцями.
    Ось такі пакуночки до мене приїхали поштою.
    [​IMG]
    Чого там тільки не було!
    [​IMG]
    Артемчику цікаву книжечку і солодощі, а Варвара отримала шкарпеточки. Дякую від діток!
    [​IMG] [​IMG]
    А я отримала шоколадку, каву, печенько, прикраси на ялиночку, багато декору шишечок, палички кориці і рукавички)
    А ще, а ще.....я отримала МРІЮ. Неймовірних тільдочок - ангеликів. Я так давно хотіла мати таких лялечок, але я таке не вмію, а тут Іруся мене потішила, і я дуже вдячна за Вашу працю. Ви - неймовірна майстриня.
    Дякую!

    Вітаю всіх з прийдешніми святами! Щастя, злагоди та миру вам в оселях і в нашій славній Україні! З НОВИМ РОКОМ!
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2