Галерея "Чоколядово-осіннього обміну" 2017

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 9 Жовтень 2017.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @lovikyou
     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2017
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Такво, тепер в дії мій підступний план аби пост був першим: ) першу сторінку галереї я протемпературила, то чекала початку другої. Думаю @OxyFoxy мене простить за таку затримку з такою благородною метою. Це вступ такий вийшов невеличкий: )
    Тепер про подарунок. Якщо коротко, він найкращий!
    Почну з початку - хто там переживав за пакування? Заздріть, в мене саме пакування вже витвір мистецтва
    [​IMG]
    Зверху ото видно саме ту "посюду", за яку з ми з малюком мало не побились
    [​IMG] та же всередині ще отакий мішечок, який треба нагріти, запхати назад і отримати "теплого" друга
    [​IMG]
    Як же то було актуально в оту холодригу поки не включили опалення!

    Тепер чемно покажу весь подарунок
    [​IMG]
    Шоколадку (мою улюблену, чорну з горішками!) довелось ділити на всіх, тут вже без варіантів! Какао встигла заникати , желейки теж довелось ділити на всіх.... Купа чаю! Різного-різного - люблю таке неймовірно!
    Малюк свою книзю затаскав одразу-йдем клеїти: )! і рахувати! і читати! І так весь день
    Покажу ще нашу цікаву листівочку окремо [​IMG]
    Ну і головне, книга - улюблений автор і єдина книга автора яку я ще не читала! [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 5
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Нарешті і я забрала з пошти свій подарунок від форумлянки @roksolanka, розпаковувала сама, щоб ніхто нічого не забрав)))) Першим я побачила шалик, дуже гарний, як павутинка, ще немаю такого в колекції, буде гріти мені шию на прогулянках. Шоколадку вчора з'їла майже всю, цукерки чоловік забрав, гарячий шоколад вчора також вже пили, дуже смачно. Приправа до глінтвейну чекає холодних вечорів, поки тішимось бабиним літом. Діткам приїхали книжечки, я саме думала щось про транспорт купити. І для мене - Володимир Лис, ще трохи і всю колекцію його книг буду мати)))
    Дуже дякую, Роксолані за настрій і організаторам за роботу. Обожнюю обміни![​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дуже сильно вибачаюсь перед своєю дарувальницею, що так довго не виставляла фото. Мій подаруночок можна назвати найароматнішим серед усіх ;) Я хоть його отримала через 1,5 тижні після розпакуання посилки, аромат стояв- ого-го! На жаль солодке мене не дочекалось ;) п.с. воно 100% було, оскільки залишилась лише коробочка з-під мигдалю в шоколаді ;) , яку моя мама успішно використала для зберігання не менш ароматного насіння з чорнобривців;) Також була шоколадка (обгортки не знайшла, але мама призналась сама).
    Отже що мене все ж таки дочекалось:
    [​IMG]
    Книжку прочитала я і мама на одному дусі ;) Трішки незвичний для мене стиль написання, але дуже сподобалось, навіть купила іншу книжку цієї авторки ;) Ароматні зерна кави! Зараз ніяк не можу вирішити чи змолоти чи все ж таки залишити для декору, і того і того хочеться ;) Ароматна свічечка та арооматизований декоративний набір (все в стилі нашого обміну). Ще було багато стіків кави, але я їх швиденько оприходувала ;) так що сорі що на фото лише один ;)
    Ну і моя фаворитна частина подарунку: шарф надзвичайно крутого кольору, який ну ідеально мені підійшов. Уже другий тиждень отримую купу компліментів, на скільки гарний колір і мені підходить ;)
    @Shamna дуже дякую за такий крутий подарунок! Він бомбезний! Ви дійсно подарували частинку тепла у холодний осінній вечір ;) Вибачте що так довго не відписувалась, нічого особистого... на жаль усього встигнути мені не вдається :sad:
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2