Фотопринтер

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Руда Лисиця, 8 Листопад 2012.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Постала проблема вибору фотопринтеру. У кого який? Як в користуванні? Чим керувалися при купівлі?
    Я загалом планую друкувати не більше 10х15, важлива якість друку, і щоб були архівної якості, не вигорали. То ж подивляюся на сублімаційні.
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фотопринтер

    У нас Епсон т50
    [​IMG]
    Друкуємо багато, для нас головне - друк на дисках зі спеціальним покриттям. Дле для себе користаю, коли треба роздрукувати гарний фон для листівок чи коробочок. Загалом якість друку залежить від фарби і паперу (я для листівок беру тонкий ФОТОпапір, товщиною як звичайний принтерний).
    Але для друку фото він мені не подобається - фото виходять мокрі навіть на товстому папері, ними викручує з часом, і поверхня залишається на ґлянцевому папері така липкувата, нігтем можна здерти фарбу.
    І для своїх клієнтів, і для себе я друкую фото тільки в фотолабораторії, бо з принтером ніяк не домовлюся за кольори - то засинє, то дуже червоне, то таке пересмажене...
    Ну і врахуйте, що хоч би раз в тиждень треба щось пустити на друк, і накше фарба засихає і потім зубами не відгризете. Ми так запустили картріджі на якісь свята, коли звільнили стіл, розібрали комп і всі прибамбаси знесли в один куток. Кілька тижнів - і все.
    Мали систему БПЧ - нормальна штука, якщо дуже-дуже часто друкувати. Нам, з нашим дійсно регулярним і частим друком, воно завдавало більше проблем, ніж вигоди - то повітря попаде, то щось підсохне... одним словом, простіше раз в якийсь час шприцом позаправляти картріджі (фарбу купуємо в великих банках)
    фух, пальці болять))
     
  3. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    А як вам таке чудо техніки? :good2: