фотоапарати

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Тетянка, 15 Квітень 2009.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Я маю цей фотоапарат. Ті об"ктиви, що ви написали слабенькі по якості зображення. В мене 50мм 1,4. Дуже якісно зроблений і картинка чудова. Різницяміж цими об"єктивами? Якщо ви зовсім новачок, то в 50 нема зуму. Тобто ви не зможете покрутити об"єктив і приблизити чи віддалити зображення. 50 важко фотографувати в малих приміщеннях.не все поміститься в кадр.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    я зовсім зелений новачок, фотоапарат мені треба для фото дитини в приміщені , коли їдемо відпочивати(щоб краєвид гарно передавав), щоб макро було. Порадьте ,що можна купити... читала позитивні відгуки про ті фотоапарати...До слова зеркалки ще не мала
    --- дописи об"єднано, 20 Січень 2016 ---
    а який обєктив ви б порадили,щоб можна було приближувати...?
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    18-55. Бо вони дуже погані, темні. Повірте мені, ви не пожалієте. Порівняйте фото з обєктива 18-55 і з 50 1.8.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Holly

    Holly Moderator

    Чесно кажучи не знаю що вам порадити. Якісні об"єктиви дорогі.
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    нормальні коштують дууже дорого...
    --- дописи об"єднано, 21 Січень 2016 ---
    А може взагалі купіть таку маленьку камеру, в якій змінюються обєктиви? Мій друг-фотограф перейшов на таку маленьку камеру. Я пробувала, гарна якість дуже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Я думала може взяти дешевшу "тушку" Кенон 600д зараз коштує 10.000, а може обрати дешевший варіант (хто знає підкажіть яку) і дорожчий обєктив?
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас такий фотоапарат. Здається, перший варіант. Для сімейних потреб супер. Задоволені. Зум є, об'єктив крутиться. Спочатку теж планували докупити об'єктив, але ми, чесно кажучи, і цей не на повну його можливість використовуємо. Якщо не плануєте вникати в бази фотосправи, то Вам його буде цілком достатньо. А можливо і справді ще щось простіше пошукати.
     
  8. Olyvka

    Olyvka Member

    Збирає наша дитина на фотоапарат. Але і в сім'ї в нас немає малого фотоапарату, тому вирішили докласти і купити невеликий, легенький фотоапарат для подорожей. Порадьте нормальний фотоапарат, який би робив хороші фото (бажано не розмиті в русі).
     
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    а з об"єктивами як? є потреба в адаптері чи достатньо рідних
     
  10. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Дорогі фотомайстри і майстрині!

    Шукаю власника перехідного кільця M42 на Canon. Збираюся попросити на 2 тижні в користування за каву чи шоколадку на вибір(можу ще банку консерв запропонувати, якщо таке більше відповідає зацікавленням:) Дуже хочеться провести експеримент з об'єктивом Зеніт, але є сумніви в захоплюючому результаті, тож з купівлею поки не вирішилась. Хотілося б трохи потестити, щоб вникнути в суть предмету. Безмежна вдячність та безліч плюсів в карму гарантована!
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Користується рідними :)
     
    • Подобається Подобається x 1