фотоапарати

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Тетянка, 15 Квітень 2009.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Судячи з дописів, то тут багато знаючих людей, тому наважусь на запитання)) Дівчатка, дайте пораду, хочу купити хороший фотоапарат братику на весілля в якості подарунку, але не такий щоб надто наворочений, щоб не супер-пупер, але і не найдешевший (якийсь напівпрофесійний, щоби вистачило для родини)... хотілось би нормальну якість за доступну ціну.... Що порадите? на яку суму можна розраховувати (хоч приблизно)?
     
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: фотоапарати

    Найпопулярніша модель для початківців Nikon D3100, в нас на форумі він в багатьох є.
     
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    такий варіант влаштовує))) а скажіть будь ласка, чи необхідно цось докуповувати одразу до комплекту?
     
  4. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    В залежності який Ви хочете, дзеркалку чи ні?
    Бо багато хто купує дзеркалку, бо то "модно" а от постійно її тягати з собою не виходить і об"єктиви докупляти не будуть, і фоткати на авто... Для того є дуже багато компактів, бездзеркальнтих, які по якості фото чудові. У Ніконів хороша серія "Р" або ті ж самі Nikon 1

    ---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:46 ----------

    Для сімейних фотографый, щоб було завжди під рукою саме те
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: фотоапарати

    Підтримую! Часто і хочеться взяти фотоапарат, але через те що без рюкзака ніяк...ця ідея відпадає.

    Надіслано від мого LG-P765, використовуючи Tapatalk
     
  6. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: фотоапарати

    Якщо пише "body" - то це камера без об"єктива, його докупляють окремо.
     
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Для прикладу P530, або P7800
    огляд останньої модельки http://www.3dnews.ru/784944

    Ну а як вибрали брати дзеркалко, то беріть кіt 18-105(то я про Нікон :) ). він буде тяжчий і габаритніший, але набагато універсальніший
     
  8. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Поки всі тут, то і я запитаю.
    В листопаді одружується мій троюрідний брат і от родина вирішила, що фотографувати маю весілля я, бо маю великий фотоапарат :girl_crazy:.
    Я ще буду намагатись переконати і пояснити, що на весілля краще брати досвідченого фотографа, але навряд чи мені це вдастся.
    І от вже сушу голову як зробити їм добрі знимки, бо це таки досить відповідально. Про те, що 90 % залежить від фотографа я в курсі, але цікавить все ж технічний момент. А маю я дзеркалку з кропнутою матрицею (Нікон Д90), спалах, об`єктиви 50-ку (f1.8) і зум 24-85мм. Користуюсь частіше 50-кою, бо в зумі мене часто не влаштовує якість, трохи милить він, та і не дуже світлочутливий.
    Скажіть, будь ласка, фотографи, реально таким набором відфотографувати весілля? Мені завжди бракує ширини кута, а на весіллі це мабуть дуже актуально, бо групові фото, церква і т.д. Може варто щось взяти напрокат, якусь 28-ку, чи фішай? Порадьте щось, будь ласка. Надалі весілля фотографувати не планую, мені так щоб на 1 раз.
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    так розумію, що то для покращення якості, а взагалі то можна і так користуватись (вибачайте за тупі питання, бо я чайник в тому ділі)))?
     
  10. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    ну фішай на весілля, то думаю буде якось не то... хіба просто пару фото.. ну і то на "любітеля" :)
    А так ніби нормальний комплект ;)
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: фотоапарати

    Все можливо :) Я починала з d5000 + 35 1.8)))
    З прокатом у Львові складно, ціни зашкалюють. Для гиупових фото підійде 24-85. Старайтесь просто робити при хорошому освітленні, щоб поставити меншу діафрагму, хоча б біля 5, тоді всі будуть в фокусі :)
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Ні, в тому то і полягає питання. Дзеркальні фотоапарати, вони йдуть зі змінними об"єктивами. Їх продають у двох комплектація: без об"єктиву-body(ним фоткати не можна) і Kit(body+об"єктив) Є різні комплекти "кіта", у нікона переважно "Боді"+ обьектив 18-55, або 18-105. То є різні по характеристиках обьективи, перше, що кидається в око. то різниця у зумі. Без об"єктива таким фотоапаратом не пофоткаєш, той самий зум залежить від об"єктиву і ще купа різних аспектів теж залежить від об"єктиву. Для того щоб не ускладнвати собі життя і запихати у голову купу не потрібної інформації, подивіться на фотоапарати, які без дзеркальні, або без змінних об"єктивів. Те що Ви побачити у описі про фотоапарат, то в ньому і буде. Все що треба буде до нього докупити: сумку. карту пам"яті і засоби догляду ;)
     
  13. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: фотоапарати

    Я ще просто не зустрічала достойної цифрової моделі, яка може зрівнятись з дзеркальною.
    Але зацікавила мене серія Р, треба потестувати.
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    ну в рівень я не ставлю, але і сама часто компактом користуюсь. Меньший, легший і швидший у використанні. І є серіі дорожчі з досить хорошими параметрами.
     
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    мда...час ще маю, думаю встигну трохи розібратись в тому...
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: фотоапарати

    Напишіть суму і що більше будуть фотографувати, пейзажі чи людей.
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    хотілось би тисяч в чотири вкластись, якщо це реально... для сімейних потреб, для подорожей здебільшого))
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: фотоапарати

    я би обрала Nikon 1
    часто є так, що їдуть в подорож, беруть з собою дзеркалку (яка всю подорож в сейфі, бо носити з собою лінь), а потім всі фотки з айфона
     
  19. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    D 90 досить хороша модель , тобі краще взяти зум- об"єктив , бо на 50 -ку далеко не все поміститься в кадр , можеш і фікс з собою взяти , вже після всіх церемоній спокійно зробиш портрети . Якщо будеш мати питання - пиши в пп ;)
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Хочемо купити хорошу мильничку. Дивимося на Нікони, сподобався Nikon Coolpix S9600 Black (VNA500E1). Може хтось щось порадить по мильничках? Що скажете про цей фотоапарат, бо відгуків про нього не бачила.