фотоапарати

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Тетянка, 15 Квітень 2009.

  1. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: фотоапарати

    ееее. і як воно буде видно?
     
  2. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Фотографуєте білий екран монітора на діафрагмі від f/11 до f/22. На фото зображення монітора звісно буде розмите і ніяке, і на тому фоні буде видно пилюку (ось приклади) якщо вона там є. Звісно це не смертельно, але її звідти видувати треба вміти (щоб не зробити камері гірше), а в сервіс здати на чистку = парусот гривень...
     
  3. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: фотоапарати

    Ов,а можна кілька рекомендацій стосовно купівлі бУ об"єктивів ?
     
  4. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Все так само як і з новими:
    1) перевіряєте зовнішній вигляд (подряпини, бруд, тощо), чистоту лінз.
    2) перевіряєте як все працює-крутиться, чи всі перемикачі працюють, діафрагма, стабілізатор (якщо є) чи нема сторонніх звуків.
    3) на камері (бажано своїй) перевіряєте автофокус (описано вище), також знімаєте якусь газету і перевіряєте різкість. Тільки без фанатизму бо вона і у новеньких може не бути 100%. Якщо купуєте щось дуже дороге, то краще зняти побільше тестових кадрів, подивитися їх вдома на компі, а тоді вже зустрітися вдруге щоб купити. Тільки запишіть нишком серійний номер щоб вам не підсунули інший )))
    Щоб краще орієнтуватися краще перед тим піти в магазин потестувати аналогічний об‘єктив але новенький.
    Ну і звичайно - людський фактор при покупці Б/В техніки є важливим. Добре коли купуєте у знайомого і знаєте що він його в пісок перед тим не закопував :) Якщо купуєте у відомого фотографа, то його ім‘я теж вже якась мінімальна гарантія, ніхто ж не хоче, щоб про нього потім негатив розказували всюди.
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Профі, потребую поради:)
    В мене камера canon 500d з об"єктивом 18-135мм. Досить великий,хочу на заміну щось компакте, придивляюсь до Canon EF 50mm f 1.8. Що скажете? чи на щось інше подивитись?

    А ще , інколи не вистачає мені зума...хочеться зфотогравувати щось вдалечені...чи потрібен мені телеобєктив,наприклад Canon EF 75-300mm f 4-5.6?

    І може підкажете, де краще купувати?
     
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    треба звикнути фотографувати без зуму :) і на 500д в невеликому приміщенні може часом бракувати місця щоб сфотографувати, наприклад, в повний зріст людину.. в мене f 1.4 , в цілому задоволена ним.
    найліпший зум то ноги :)
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: фотоапарати

    Не завжди :) У мене 70-300 - обожнюю фотографувати людей такими як вони є, і ніхто й не бачить що я їх клац-клац)))
    Тут потрібно знати чи воно Вам треба, 70-300 важкий, великий, темний а ще, звертайте велику увагу щоб був стабілізатор!
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    а в компактному теж треба стабілізатор? чи можна без?
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: фотоапарати

    на 50-ку можна без :)
     
  10. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Виправіть мене, якщо помиляюся: основна перевага об"єктива 50- картинка бачиться, ніби людським оком. Але всі бюджетні дзеркалки мають кропнуту матрицю і тому, щоб отримати цей ефект, слід обирати близько 24 мм.
     
  11. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    50 мм об"єктив має такий же кут зору як людське око, на кропі цей кут зменшується.
    фокусна відстань на кропі множиться на 1,6, тоді, напевно 28 мм або 35 мм. Але і на кропі я якогось сильного спотворення при роботі з об"єктивом 50 мм не помічала.
    основні переваги - швидкість в роботі, світлосила, мала вага об"єктиву і порівняно невисока ціна.
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    В мого чололвіка об"єктив в Ніконі 16-85 mm. Скоро в нього день народження і я б хотіла йому ще якийсь докупити. Але зовсім в тому не розбираюсь. Може щось порадите?
    І ще питання, яка різниця між Nikkor 50mm f/1.8G та Nikkor 50mm f/1.4G. Крім ціни.
     
  13. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    а яка саме модель Нікона ?
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Nikon D 5100
     
  15. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    різниця в світосилі і оптиці . Nikkor 50mm f/1.4G звичайно кращий варіант , картинка з таким об" єктивом гарніша, а світосила дозволить знімати в приміщенні без спалаху і при недостатньому освітленні на вулиці . Хоча колись чула відгуки ніконістів про цей обєктив (Nikkor 50mm f/1.4G ) , що він часто глючив . В мене є Nikkor 50mm f/1.8 , також хороший об''єктив. Це вже перевірена модель .
     
  16. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: фотоапарати

    Читала про це статтю. Також, думаю, все залежить і від того наскільки чоловікові вашому це потрібно- чи для роботи, чи для хоббі, чи ціна має значення, чи часто він фотографує...
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: фотоапарати

    Кать, купила? Якщо так поділись враженнями, який обрала. Теж хочу.
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    от якраз буквально знов вернулась до цієї теми, буду замовляти через нет, і незнаю на чому зупинитись, вагаюсь між цими двома, читаю відгуки
     
  19. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: фотоапарати


    В мене фотоапарат Canon IXUS 140, простенький, але на даний момент він нам підходить. Вирішила вчора витягнути карту памяті і закинути усі фото що там були на планшет випадково зачіпила і відірвала той малесенький язичок, і тепер флешка заблокована:girl_cray:, на фотоапараті переглянути можу усі фото, а ось зробити нову фотографію, або ж що найголовніше зчитати усі фото не можу:sad: Носили в сервісний центр, то сказали що карту можуть зробити, але фото не збережуться:girl_cray: Хелп, може хтось порадить до кого звернутися, що зробити щоб врятувати фото!!!Можна в пп, дякую
     
    Останнє редагування: 3 Липень 2013
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: фотоапарати

    Не знаю чи вам допоможе. В мене карта пам"яті не "суцільна", а складається з перехідника і маленької карточки (мікро сд). Колись теж зломався той "язичок", то я просто запхала в щілинку на його місце папір (брала паперову серветку, вона м"якша і дрібними шматочками рвала).