Физическое наказание детей

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Саша Львовский, 15 Квітень 2007.

?

Физическое наказание детей

  1. легитимно,как мера воспитания

    14 голосів
    9,5%
  2. нелигитимно,как мера воспитания

    57 голосів
    38,8%
  3. каждый ребенок индивидуален

    71 голосів
    48,3%
  4. нет связи между подростковой преступнопстью и наказаниями

    5 голосів
    3,4%
  1. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    І я теж собі ніяк не можу пробачити, що я сьогодні шльопнула дитину по попі, нехай через памперс і теплі штани, але все таки вдарила.Відчуття вини не покидає, що я зробила доброго, викинула свою злість на дитину?
     
  2. GaykaDesign

    GaykaDesign New Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Iрушка однозначно если сорвалась и шлепнула то надо поговорить об этом с ребенком и попросить прощения.
     
  3. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Та він одразу після цього заснув біля циці з сльозинками на обличчі.
    Маю приклад своїх подруг. які бють дітей і взагалі виховання дітей зводиться до - по попі і в куток - результат діти вредні, постійно істерять і нікого не слухають.В вихованні своєї дитини я не хочу використувавати такі методи, дитина не винна що в мами бракує терпіння.
     
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    намагаюся якомога рідше повишати голос на дітей, а тим паче пацнути - то табу. але нині малий вивів з себе:girl_devil: три дні просила заповни щоденника на наступний тиждень. вранці питаю чи заповнений, а він мені - "нє" -рррр. дістав троха. тепер мучуся, але відчуття того, що по іншому не дійде мене не покидає....
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    я також завжди була проти фізичних покарань, і до недавнього часу трималась......але напевно є різні діти з різними темпераментами, характерами, комусь і погляду достатньо, комусь голос підвищити і допомагає.... а моя мала, я вже і прошу, і пояснюю - не чує, просто не звертає уваги. Навіть якщо по попі дати - через 5 хвилин робить то саме, прямо дивиться мені в очі і нагло робить те за що 5 хв. тому я її насварила.
    Куток періодично практикую бо на данний момен це єдиний вихід з ситуації коли треба припинити негативні дії без фізичного втручання. І після того ми миримось, я їй кажу що так робити не можна, питаю чи буде Юля чемною дівчинкою, чи буде слухатись маму і у відповідь чую - нєєєєє.
    Думала може вона не так то "нє" розімує, ні, вона все чудово розуміє і "Так" чи "ні" говорить свідомо розуміючи ситуацію....
    Ну і як з нею ладнати не застосовуючи фізичних покараь і кутка? Я вже голову ламаю над цим не перший місяць.
    Відволікати увагу це не вихід з ситуації, бо є певні речі яку робити не можна ні за яких обставин і це треба просто "зарубить на носу", і вона розуміє що цього робити не можна, і все рівно робить, і пофіг що ми з чоловіком сваримось, чи комусь боляче, чи ще щось...
    А ще той ї вереск на пів вулиці якщо щось не по її бажанню.... мне буває просто вже трясе.
    Дуже за це все в душі переживаю, але наразі в пошуках дієвих способів які б впливали на дитину без фізичних покарань.
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Физическое наказание детей

    А як у вас раніше було?
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Я ті верески на вулиці тупо інгнорую, а при питаннях важливих-типу розетки, перебігання вулиці і т.д. і т.п. автоитетно спокійно повторюю, що в даному випадку буде так як кажу я , бо це аксіома, а потім знову і знову пояснює, спочатку не діяло, тепер діє майже безвідмовно.
    В нас в основному проблеми з одяганням при виході з дому -бігає, виривається, істерить, я силою тримаю, і теж наголошую, що потрібно вдягатись, правда буває що аж теліпає, то можу і прикрикнути. Але в мене дитина на будь-яке підвищення голосу істерить ще бульше.
    Ну і плюс внас тепер постійне бажання бігати, ще дома чи на прогулянці в певних місцях куди не йшло, але в різних там установах, типу банки магазини, -то капец, пр тому що частенько падає.
     
  8. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    а вас в дитинстві лупили? мене так... тому я знаю що це не метод виховання... особливо як ти правий а тебе ще й по дупі... буду старатись свого малого не бити...
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Раніше було якось легше з малою, з її поведінкою, да і не виробляла вона такого як зараз. Юлька дорослішає і відчуває в собі силу чи можливіть зробити те що раніше не могла, ну і використовує це наповну.
    Чомусь довго не вміла правильно тримати совок щоб піском бавитись, зараз з тим проблем немає і вона крім того що в пасочки бавиться ще й всіх піском посипає, ну і про те що вона як бульдозер валяє пасочки всіх інших дітей то вже мовчу.
    Забирає без перепрошень будь які іграшки в будь кого, причому так рєзко це робить що власники іграшок лише потім розуміють що в них іграшку відібрали....раніше вона іграшками мінялась, тепер і своє тримає і чуже забирає.
    Якщо комусь прошу віддати іграшку, чи вже йдемо додому, то через раз вереск на всю вулицю.... раніше просто казала па-па, махала рукою, і її можна було відволікти на котиків, машини, пташок і т.д.
    Раніше ніколи спеціально не касалась - тепер ізподтішка підійде і кусає зубами, вже скільки не казали, не скарили, все розуміє і все рівно кусає - раніше такого не було взагалі.
    Тепер любить створювати шум - грюкати дверима об стіну чи косяк так щоб аж шкло дзеленчало в дверях, або як слон топати по підлозі, коли просиш не робити то дверями може і не стукає але назло обома ногами тупає сильніше - раніше так не було.
    Тепер треба по 100 раз повторити щоб вона почула, раніше я раз казала і моя чемна дитина все виконувала.
    Раніше ми багато часу проводили на качельках, горках, тепер же після довгого лікування циститу я її ані на качельки ані на горки не пускаю, бо нам категорично заборонили ще раз застудитись. Зараз же не маючи куди подіти свою енергію - вона подіває її як може.

    І я також розумію що вона дорослішає, що проявляє характер, і чує моє серце там характер буде ще той, і вона і не повинна біля мене по струнці ходти, але ж елементарне розуміння що можна що неможна має бути і я не кажу вже за 1-м разом слухатись, нехай, ...але ж не за 10 коли я вже рявкну.
    А от коли підвищення голосу вже не допомагає, і вже немає сил це все витримувати то лчешуться руки і лізуть в голову думки про фізичне покарання. Я не кажу лупити, але разок по попі її моментально отрезвляє. А куток для неє це ще більше покарання ніж по попі отримати....

    П.С. і ще нюанс - нерви мотає вона тільки мені, з чоловіком в них всьо чотко, з першого ну максимум з 2 разу все слухає. Лише кусатись вона так любить що не слухає нікого, за що їй регулярно перепадає від чоловіка.
     
    Останнє редагування: 15 Листопад 2010
  10. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Ніколь, то ти про мою Злату пишеш :girl_flirt:? У нас зараз все те саме, за винятком кусання... Я то все списувала на вік, на те, що з"явилась Юстя, але все має вже якісь свої межі для мого терпіння! Я розумію, що їй з таким пробивним характером і наполегливістю буде легше в житті собі раду давати, але зараз я собі не даю ради з нею... Будь-що, що є не так, як хоче Злата, має свою реакцію - крик на всю хату, лягання на підлогу і сльози. І вона добре розуміє, що робить неправильно, бо як тільки їй то пройде, вона приходить до мене, обнімає і цілує. А оце "що вона хоче" стосується всіх дома- хто де має сидіти, хто має бавитись з Юстиною, хто її буде одягати і т.п. Я уже не знаю, як навчитись її розуміти і як нам знову навчитись слухати один одного ...
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2010
  11. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    Точно вікове! В нас зараз так само: "Мама сядь там! Отако, тако! Нєєа! Хоцю...Не хоцю... Я сямаааа!" Важко...
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Физическое наказание детей

    зробила висновок, що конфлікт краще попередити ніж його розв"язувати. Коли я бачу що дитина неспокійна, не в настрої, то стараюсь залучити дитину до гри, ми ліпимо, робимо аплікації, читаємо книги. Наш спокій залежить від того, наскільки вдало мама продумає день, наскільки в мене є час для гри з дитиною. Ще ніколи в нас не було конфліктів, коли ми щось робимо руцями, дитина отримує багато задоволенняі позитиву.
    В нас всі резетки легко відкриваються, деколи бачу в дитини велике бажання щось туди всунути. Один раз під наглядом я позволила йому запхати вилку, але знайшла таку, що не влазить. Він попробував і більше не хоче. Хотів спробувати мило на самк. Я дозволила. Яблучне не смакує, а господарське тре ховати, бо смакує Я бачу його любов до побутової хімій, то в нас все під замком, бо тут важко щось передбачити.
    Зараз ми живемо дружно, звичайно, буває по різному. Але фізичні покарання явно не для нас. В міру своєї необізнаності, емоційності і слабких нервів я колись пробувала виховувати за допомогою різочки і пряника. Нічого доброго з того не вийшло. Дитина стала ще більш емоційною, робила все на перекір і давала здачу. І це ще 2 років не було.
     
  13. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Физическое наказание детей

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1